Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 mar 2008, 21:51

No witam wieczorkiem, ja własnie gości miałam, wiec dopiero teraz wpadam :-D a zrobiłam dzis ciasto z ksiazeczki od siosty anastazji i mówie wam jakie wesołe ciasto mi wyszło bo daje sie do srodka szklanke wódki, a ze nie miałam to dałam spirytus rozrobiony i on chyba troszke silniejszy albo go bardizej czuć, ale jaki humorek jak sie zje kilka kawałków :-D

Sosim tylko ze ja juz miałam kiedys robione przeswietlenie zatok i nic nie wszyło zatoki czyste :ico_szoking: wiec dlatego na razie mój katarek to wielka niewiadoma :ico_noniewiem:
brawa dla Zosieńki za zębolki :ico_brawa_01: a nas chyba dzis ten drugi zebolek meczy bo cały dzionek stan podgoraczkowy miał i cos marudny był :ico_noniewiem: ale mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej :-D

Basiu wakacje rewelacja, tylko trzeba sobie sponsora poszukać :-D
a zdjecie super :-D tylko ja juz nie moge zagłosowac bo głosowałm na mojego szkraba a mozna tylko raz z komputerka :ico_noniewiem:

dobra uciekam bo mezus goni zycze miłej nocki :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

04 mar 2008, 21:51

barbapuppa, na tadzia moge zaglosowac jutro bo "dzis juz zaglosowalam" - tak brzmial komunikat :-D

[ Dodano: 2008-03-04, 21:02 ]
och nikogo nie ma, w takim razie dobrej nocki lipcóweczki

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 mar 2008, 22:08

jak to nie ma ja jestem
z góry dziękuję wszystkim chętnym do głosowania

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

04 mar 2008, 22:17

czy i moje zdjęcie możecie wesprzeć..................
http://hosting.pampers.pl/pl_PL/google_ ... to&id=2155
pozdrawiam was serdecznie mąż już mnie goni, wpadnę jutro buziaczki dla wszystkich naszych skarbów

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

04 mar 2008, 23:00

Witam i z góry przepraszam za nieobecność.
U nas jakoś tak wszystko sie wali az głoowa mi pęka, normalnie ciągle coś :ico_placzek: . Pechowy rok chyba mamy :ico_noniewiem:
A poza tym to Veronika zdrowa,biega sobie w chodziku otwiera mi szuflady w kuchni i zaczepia kwiatki, zasłonki itd. No i mówi już ta, da, lala i i czasem uda jej sie ma, ale woli tata :-D ząbek dalej jeden i nic wiecej nie widać no i caraz bystrzejsza sie robi. Acha raczkować sie jej niechce :ico_nienie: .

Tyle postów miałam do nadrobienia że tu już ponad godzinke siedze.
Violu brawa dla Milenki że tak ładnie przeszła te szczepienia
Sosim dobrze ze z Zosią ok
Basik fajnie ze do nas wróciłaś :-D i śliczne zdjęcie Jasia
Ula na Pawełka juz oddałam głos :ico_oczko: .
Basiu na Tadzia głosik oddam jutro bo dziś już niemoge.A hotel rewelacja :-D
Joasiu brawa dla Juli za kupke w nocniczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moja jeszcze tak niechce woli w pieluszke :-D
Aniu kamping świetna sprawa myslelismy o tym zeby zrobic sobie takie wakacje tylko że my musielibyśmy wypozyczyć :ico_noniewiem:
Dla wszystkich dzieciaczków za ząbki, pierwsze kroczki, i śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jesli o kimś zapomniałam to przepraszam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 mar 2008, 10:16

Witajcie....dziewczynki....

głosy na fotki oddane... :-D

u nas nocka bez zmian czyli ok.
Sosim dla Zosi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

05 mar 2008, 10:19

Witam sie dzis pierwsza.

Dzis była ciezka noc Veronika niechciała spac, zasneła dopiero około 1 w nocy w naszym łóżku co sie okazało Veroni przebijał sie drugi zabek i jak posmarowalismy dziasełka to zasneła. A wczoraj jeszcze pisałam ze tyko jeden zabek i nic wiecej niewidac a tu w nocy niespodzianka.
Na dworze cieplutko i słoneczko świeci to pójdziemy na spacerek we trójke :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 mar 2008, 10:53

i ja się witam
:ico_brawa_01: dla Veroniczki za perełeczki
a u nas śnieżek pada, ale jest ciepło, więc nadzieja Wiki na bitwę śnieżną jest raczej płonna

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

05 mar 2008, 11:24

Hej i ja witam gl,osy juz oddane :-D :-D
A u nas dzis sloneczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Brawa dla Veronisi za kolejny zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

05 mar 2008, 11:57

Ale mam zwariowany dzien! Auto mi sie popsulo i dopiero po poludniu bedzie naprawione, bo czesci nie mieli :ico_zly: Bedzie ciezko! :ico_placzek:
Brawa dla Zosi za zabolki! :ico_brawa_01:
Dla Tadzia za chowanko :ico_brawa_01: Super zdjecie Basiu!
Z reszta super zdjecia powybieralyscie kobitki do konkursu! :ico_brawa_01:
Brawa dla Veronisi, za ciekawskosc! :ico_brawa_01: A co tam firanki! :-D
Ja wlasnie obiadek wstawilam (fasolke po bretonsku) i jarzynke dla malej! a niedlugo to lece po core do szkoly muzycznej, potem jedzonko i na gimnastyke idzie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość