Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 mar 2008, 22:45

Mróweczko cieszę się, że już lepiej, ale może faktycznie idź do lekarza
Mordeczko :ico_olaboga: ja bym chyba zawału dostała
caro :ico_wstydzioch: codziennie pączek między innymi :ico_wstydzioch:
hektorka, no to zachowali się po chamsku
zmykam, bo mąż wrócił

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 mar 2008, 22:55

A to jeszcze nie poszalm spać :-D :-D

Hektorka no to nieładnie postąpił, tak tu obiecywać, a codo czego to do widzenia :ico_zly: :ico_zly: , jedenyny plus,że będziesz w domciu z Kamilkiem no i tu będziesz częściej wpadać :-D :-D

Mróweczko Oskarek to już chyba ze 4 miesiące śpi tylko raz dziennie jakąś godzinę :ico_olaboga:

delicja pisze:caro codziennie pączek między innymi


ach tam, co zjadłaś to twoje :-) :-)

a ja się muszę przyznać,że jak rzuciłam dietę, to nic a nic nie przytyłam :-) :-) , bałam się właśnie tego a tu waga w miejscu :-)

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

04 mar 2008, 22:59

Wszystkiego dobrego dla solenizantów :ico_tort: .
Mały cos popłakuje przez sen, oj płacze

[ Dodano: 2008-03-04, 22:00 ]
Juz mi przeszło z tą pracą.

[ Dodano: 2008-03-04, 22:01 ]
Kurcze pokazuje mi się reklama i nie mogę jej zamknąc, denerwuje mnie ona bo mam zielony kwadrat i nie moge was poczytać

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 mar 2008, 23:28

Obrazek
moje dziecko ostatnio tak zasypia... :D
no i chcialam odpisac na posty a narazie nie moge bo Kacpi sie obudzil :ico_olaboga:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

04 mar 2008, 23:30

kurcze odpisałam wam na posty i wysyłam a on mi error, wsciekłam się. :ico_zly:

[ Dodano: 2008-03-04, 22:31 ]
Więc Dobrej nocki kochane jutro sie postaram odpicać. kolorowych snów

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 mar 2008, 23:32

caro moj Eryk tez juz dawno ale moze nie 4miesiace-wczesniej spal 2 razy po 20min :ico_olaboga: ale czasem mu sie zdarzylo 2,5 godzinki!!! dzis w sumie spal dlugo w poludnie chyba dlatego ze chory!!!

[ Dodano: 2008-03-04, 22:36 ]
hektorka tamjest krzyzyk zeby zamknac-zreszta mnie te reklamytez strasznie wkurzaja :ico_zly:

Mordeczkahehe Kacpi jak pijaczek heh...super to wyglada :-D i ze mu sie to podoba-ja bym tak nieusnela :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 mar 2008, 00:05

nie wiem czy mu sie podoba :D on tak zasypia ze zmeczenia bo odkad nauczyl sie stac i chodzic to nie chce sie polozyc do spania tylko siada-wstaje-siada-wstaje i jak juz zmeczony usiadzie to klaps i spi :D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

05 mar 2008, 02:17

M0rD3CzKa, super pozycja do zasypiania,bardzo oryginalna :-D Pewnie biedak do konca walczy,zeby nie zasnac a jednak zostaje pokonany.Jak ja bym tak zasnela( a jest to niemozliwe,bo w zyciu nie uda mi sie juz taki gleboki sklon z siedzenia )to chyba musialby mnie ktos pare godzin potem prostowac.A z tym nozem to niezly horror przezylas.Ja sie zastanawiam nad takim plotkiem do kuchni,bo jak zacznie sie przemieszvczac to tez moze byc dramatycznie.Ostatnio byla u nas kolezanka z coreczka (13 miesieczna)Polozylam Antka do lozeczka na poludniowa drzemke i poszlam z kolezanka i jej mala do kuchni zrobic malej jedzonko.Nawet nie zauwazylysmy jak mala zniknela.Szukam jej i znalazlam u Antosia.Stala pod lozeczkiem i dotykali sie za raczki przez szczebelki.Ja wariatka szybkoi po aparat i po cichutku,zeby ich nie sploszyc skradam sie,zeby zrobic zdjecie a tam Antos z najwieksza radoscia w oczach wymachuje mega wielkim srubokretem. :ico_szoking: :ico_szoking: Widac dziewczynka taki prezent z szuflady meza przyniosla Antosiowi do lozeczka.Serce mi zamarlo.Jak to trzeba na wszystko uwazac!!!

Mroweczko-w zyciu bym nie pomyslala,ze na tym etapie mozna dostac zapalenia piersi :ico_szoking: Dobrze ,ze Ci juz mija,ale jak nie bedzie calkiem przechodzic to idz do lekarza.I zycze zdrowka plywakowi.

Hektorka
- :ico_zly: strasznie jestem zla na tego dyrektorka,ktory Ci takie obiecanki cacanki zrobil i niepotrzebny caly stres z szukaniem opiekunki dla malego.Pocieszac Cie nie musze,bo taka nagroda pocieszenia jaka jest dalsza mozliwosc przebywania i odkrywania swiata z Kamilkiem jest niezastapiona.Pomysl,ze widocznie Kamilek jeszcze nie byl gotowy na rozstanie z mamusia na dlugie godziny i dlatego los tak zrzadzil.

Caro
-jestes wielka,nic nie przytylas od diety-super!!!Tak trzymac.A jesz juz calkiem normalnie,czy unikasz slodyczy i tuczacych rzeczy?

[ Dodano: 2008-03-05, 01:30 ]
Delicja-dobrze,ze odpoczelas u rodzicow,ale fajnie,ze juz jestes.Szczuplak bylas,wiec ten kilogram od paczkow na pewno Ci nie zaszkodzi :-)

Kamelek-superasnie,ze pozwolili Ci ten piatek brac zamiast tej godziny na karmienie.Wierze,ze jest Ci ciezko mala zostawiac,ale dobrze,ze mala juz sie poolutku przyzwaczaja


A my z powodu 10 miesiecznicy stawiamy torta :ico_tort: i kawusie

No to z tej okazji powklejam troszke foteczek:
URL=www.fotosik.pl]Obrazek[/URL]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

05 mar 2008, 07:05

[size=150]Antosiu, duzo zdrowka, radosci i wiecznie usmiechnietej buzi![/size]
Kari, mam nadzieje, ze na sobote profesorek wyspal sie i bez stresu zaliczylas egzamin. Sliczne zdjecia Waszej trojki. Przystojny ziec mi rosnie! A Ty miedzy dzieciaczkami wygladasz jak ich siostra, a nie mama! Jesli to Ty przylecisz na slub kuzynki i uda nam sie spotkac, to musisz o tym fakcie powiadomic mnie odpowiednio wczesniej, bo musze jakis liftingi pozaliczac, bo cos staro sie poczulam :ico_oczko:
Katrin, z Antosia taki duzy i sliczny chlopczyk i na kazdym zdjeciu taki rozesmiany! A jak dumnie siedzi w foteliku!!! Co do bramki, to my zamontowalismy juz jakis czas temu, wlasnie do kuchni. Tylko, ze miedzy czasie musielismy ja juz 2 razy obnizyc, bo zboj potrafil sie pod nia przecisnac. Teraz uwielbia sie na niej wieszac :ico_szoking: Widze, ze Ty tez przezylas maly horror! Czego to dzieci nie wyysla :ico_szoking: Az strach sie bac co bedzie dalej.
Mordeczka, no to przezylas swoje :ico_olaboga: Brawa dla Kacperka za samodzielne kroczki!! Widac, ze naszym dzieciaczkom powoli zaczyna byc szkoda czasu na spanie i jedzenie. Zdjecie boskie :-D
Mroweczka, wspolczuje bolu! Mnie pomagala kapusta i cieple oklady (lub prysznic) przed sciaganiem pokarmu, a po karmieniu chlodne oklady, ale chyba nie bylo tak zle jak u Ciebie.
Caro, chyba jako pierwsza z nas zasiejesz fasolke lub groszka :ico_brawa_01: Gratuluje utrzymujacej sie wagi!!!
Hektorka, nieladnie Cie potraktowal ten gosc :ico_nienie: Kamilek za to sie cieszy!
Kasi.k, :ico_brawa_01: dla Viki za kroczki! Viki jest rozbrajajaca na fotach!!!I ta spineczka we wlosach. Slodka!
AP, moje dziecko jest jeszcze bezzebne :-D Sliczne dzieciaczki na slicznym zdjeciu w Twoim podpisie!
Syla, Martynka slicznie chodzi!!!!
Delicja, super, ze wyjazd sie udal! W sumie nie od dzis wiadomo, ze "nie ma jak u mamy..." I jak widzc krotka rozlaka malzenstwu sluzy :ico_brawa_01:
Kamelek, wspolczuje kochana, mnie tez pekaloby serce :ico_placzek: Fajnie, ze udalo Ci sie wytargowac te wolne piatki!


Kiedy ogladam z Maya zdjecia Waszych pociech, a jeszce lepiej filmiki, to Mayusiak tak sie cieszy, ze nie umiem tego opisac. Filmiki z Martynka i Krystiankiem musialam jej puszczac po kilka razy!!!

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 mar 2008, 07:37

Naiszczersze życzenia dla naszego słodkiego Antosia, zdrówka, szczęścia, miłości spełnienia wszstkich marzeń Obrazek

Nie mniejsze życzenia choć spóżnione dla Mateuszka :ico_buziaczki_big:

Antonio boski, a ten uśmiech,mhhhhhhhhh, a jak dumnie siedzi na leżaczku(chyba to jest leżaczek)! Śrubokręt :ico_szoking: jezu te nasze dzieciaki to coraz bardziej niebezpieczne :ico_olaboga:
Ogólnie jem normalnie, staram się nie jeść po 19-ej(choć nie zawsze to się udaje :ico_wstydzioch: ), no i troszkę staram się ćwiczyć codziennie, no i nie leje tłuszczu na ziemniaki jak kiedyś :-)

Mordko ale fajnie, bidol faktycznie się zmęczył :-)

Mróweczko powklejaj troche fotek świerzych :-)

Pisałam wczoraj,że u nas wiosna, a dziś szok, śniegu bo pas :-D :-D , lecim dziś na sanki-pierwszy raz :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość