Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 wrz 2008, 14:29

CZeść! Upał dzis u nas straszny!
Dominisia, biedny Jasiulek,ale przygody :ico_olaboga:

Justyna_Bochnia, no,ceny okularków są zabójcze! Ja rok temu kupowałam i duużo wydałam,ale z pracy mi zwrocili 200 albo 250, a całość ponad 400. Ale ja mam dużą wadę i kupowałam plastiki,żeby były lekkie, a poza tym mam jakiś dziwny nos i większość oprawek odpada....

kicia ale Ci zazdroszczę taty cukiernika! Ja lubię słodycze i pewno przy takim tacie wyglądałabym jak pączuś :-D

mama_zuzi1980, Zuzinka też ma apetycik! zaraz po porannej butli przyłącza się do mojego śniadanka i daję jej chleba. Jak jemy obiad to zagląda w talerze, jak może coś od nas dostać to daję jej, a jak nie to pakuję na krzesełko i wcina chrupki.

Dzięki, Dziewczyny, Zuzi nic nie jest. Ale ja mam nauczkę :ico_placzek:

Byłam z siostrą na łowach :-D No i całkiem, całkiem. Zuzanka ma dwie kiecki, parę bluzeczek. I mamusi się dostało i tatusiowi :-)

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

06 wrz 2008, 16:27

A ja dzis witam wyspana :-) Spalam do 10.00 i juz na mnie czekalo sniadanko :-) Dziecie ubrane (to nic ze miala rajtuzki i na to spodnie hehe i koszulke taka smieszna kusawa), ale liczy sie ze facet sie staral, nie? :-D

Ja juz powoli koncze sprzatanko, bo jakos mi sie nazbieralo, przydalo by sie jeszcze ogarnac garderobe, pochowac letnie koszulki, bo u nas juz lata na pewno nie bedzie. Dzis pada i slonce na zmiane ale gdzies z 15 stopni tylko :-(

Kocurka, widze ze Zuzolek zawsze taki wystrojony chodzi to juz wiem skad, mamusia szaleje :-)

Tutaj odkrylam tez lumpeks tylko z dzieciecymi rzeczami i musze tam wpasc z kasa, widzialam sliczne ogrodniczki w kratke Burbery (uwielbiam ) i duzo fajnych rzeczy. Tylko ciagle czasu mi brakuje na to.

JA za okulary 2 lata temu dalam tez ponad 200 zl, z antyrefleksami, a oprawki naprawde nic superasnego, zreszta pewnie widzialyscie na zdjatkach, takie normalne :-) Teraz mam pomysl na nowe oprawki tyle ze tu kosztuje o wiele wiecej niz w Pl wiec chyba poczekam. Chcialabym takie same szkla i ladne boczki i na nosie a tak to niby wyglada to tak ze sa same szkla.

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

06 wrz 2008, 17:25

:ico_puknij: :ico_puknij: A JA PRZECZYTAŁAM ZE TYLE SIE NACZYTAŁAŚ I SIE MARTWISZ ZE TO TO !!

Eh ja faktycznie nie widzę bez okularów!!

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

06 wrz 2008, 19:57

[quote="agnieszka01.04"]

Justynka no to w końcu nie będziesz się musiała martwić, że nic nie widzisz :ico_oczko: :-D mi też po tym wypadku z autobusem została wada lewego oka +0,75(chyba) i do czytania muszę mieć, ale ja nie wykupiłam okularków :ico_wstydzioch: tak naprawdę to zapomniałam o tym :ico_puknij: ale jazda....cicho tylko W. nie mówcie, bo on narazie nie pyta :ico_oczko:
Ja podobnie.Miałam sie stawić u okulisty 3 miesiace po zaprzestaniu karmienia i jakoś nie dotarłam. :ico_brawa_01: Wtedy miałam w jednym -o.75 a w drugim nie pamiętam.Teraz jest troszkę lepiej.

Polacy trzymają się w takich głupich grupkach, a na obcych patrzą się jak na wariatów, no to będziemy w naszą czwóreczkę, a co wogóle kupujecie dla Maluszków???

Tego właśnie nie mogę zrozumieć.Traktują nowych jak trędowatych.I to nie tylko na obczyźnie.
A jeśli chodzi o prezent to my myśleliśmy długo nad różnymi zabawkami ale Benek sam wybrał.Ostatnio ile razy zajdę do Fartlandii to jest problem z wyjściem.Jest tam taki wielki Miś ok 150cm i jak tylko go Benek zobaczy to jest pisk, skakanie, śmiech .....Wiec kupimy mu takiego.Z tym że on kosztuje 300 zł a troszkę większy na allegro jest tańszy
http://www.allegro.pl/item428039310_gig ... html#photo

Kiciu ja bym nie dawała mu tego syropu.Po co go faszerować jak mu przeszło.

Dominisiu ja mysle ze to nie jest gronkowiec.Kilka lat temu wszczepili go mojej matce w szpitalu.Po wyjściu ze szpitala była rosnąca z dnia na dzień gorączka.Była osłabiona i z nogi zaczeła sie wiecej jątrzyć ropa.(Ona ma stałą rane z której wydobywa sie nieprzyjemna żółtawa wydzielina, strasznie smierdząca).

Ja dzis znowu sama.Misiek pojechał do stolicy na skoki
http://www.redbull.pl/pl/ArticlePage.12 ... age.action

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

06 wrz 2008, 20:35

Czy ktoś za mną tęsknił?
]

Pewnie!!!Jeszcze pytasz?!

Własnie w przerwie Niani oglądam "Jak oni śpiewają".Powinno być "jak oni fałszują"
Niektórzy ludzie nie maja za grosz samokrytyki.Ja przez 11 lat śpiewałam w chórze i teraz za Chiny nie zaśpiewam publicznie bo wiem jak śpiewam.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 wrz 2008, 20:46

To może spróbuj Nestle Junior. Są w 2 smakach: waniliowy i miodowy
ja dziś właśnie Zuzance kupiłam! Ale dostanie za jakiś czas.

majandra, no, nie opuszczaj nas więcej na tak długo! A co porabiałaś jak nie plotkowałaś z nami? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

06 wrz 2008, 21:00

witam was juz z UK
mamy dzis imprezke roczkowa z tatusiem wiec jutro albo w pon napisze wiecej

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

06 wrz 2008, 21:31

Majandra no musimy się w końcu poznać :-D

Kocurka gratuluję udanych lowów, tu też są takie szmateksy, ale uwierzycie, że na chlopca trudno coś ciekawego znaleść, a na dziewczynki to fulllll :ico_szoking:

Mamozuzi super, że się wyspalaś :ico_brawa_01: ja po poludniu też się zdrzemnęlam, bo W. przyszedl i zająl się dzieciaczkami :ico_brawa_01: to chyba byla nagroda za obiadek, bo zrobilam kopytka z okrasa z boczku :-)

Darek jeszcze szaleje więc uciekam...

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

06 wrz 2008, 22:36

Hej hej kochaniutkie :-D
Ja prawie cały dzień sprzątałam,oczywiście tyle ile mi mały pozwolił :-D ,odkładałam i odkładałam to sprzątanie ale teraz już zrobiłam generalkę mieszkania to będę przed roczkiem mieć więcej czasu.A mój Kacperek jakiś dziwny dzisiaj,taki bardzo rozdrażniony :ico_noniewiem: zasnoł już o 19 i co chwila się budzi :ico_olaboga: już nawet niechcem myśleć co będzie w nocy :ico_olaboga:

Okularki rzeczywiście są drogie ale jak popatrzeć na to że to na kilka lat się kupuje to wcale tak drogo nie wychodzi.Ja rok temu kupowałam nowe bo mi sie połamały to dałam 360 zł a mam wadę -3,75 i -4.wogóle cud że one jeszcze są w całości :-D tyle razy Kacper nimi rzucił :ico_olaboga:

Kocura no ja tez uwielbiam słodycze chyba właśnie po tacie to mam :-D

Dominisia to już jest stwierdzone że jest to gronkowiec czy to tylko podejrzenie :ico_noniewiem:

Ciekawe jak tam Eska i Oluś :-D

Ula świetny ten miś :ico_brawa_01: bardzo mi się podoba,ja to chyba bym nie miała gdzie go postawić :-D A twojemu mężusiowi to chyba się należy :ico_nerwusek: bo z tego co czytam to ciągle gdzieś jeździ z kolegami a ty sama z małym.
To może spróbuj Nestle Junior. Są w 2 smakach: waniliowy i miodowy. M
no właśnie ja chyba teraz kupię NAN dla Kacperka,no jakoś się już uprzedziłam do bebiko przez te robaki :ico_noniewiem:

Oki zmykam juz spać,jutro Ł wyjeżdża do nas :ico_brawa_01: dotrze dopiero w poniedziałek :ico_olaboga: nie wyobrażam sobie spędzić tyle czasu w autobusie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

06 wrz 2008, 23:00

majandra, ja Daję Marcelinie tylko rzeczy z Bobovity a lekarka powiedziała ze nie nalezy mieszać tych dwóch firm już nie wiem sama co robić ;( i nei wiem dlaczego nie moge do mleka bebiko dodać kaszki nestle bezsensu :ico_zly: Ale wiecie co dolałam do mleka trochę soku malinowego i wypiłą całe :) hehe takie eksperymenty jej pasują.

Ja już się powili pakuję :) Bo jutro wracam do siebie do domku :] Z jednej strony fajnie ale z drugiej fajnie tu u mamy!! :ico_placzek:

Oczywiście netka mam naprawionego wiec będę z TT nabierząco :] Zaraz wkleję Wam pare zdjęć :0 chcecie??

A KUKUK!!
Obrazek
Z MAMULĄ :)
Obrazek
W PIASKU
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość