Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 wrz 2008, 18:13

Witam was :ico_brawa_01: Jeszcze nie urodzilam :-D :ico_brawa_01: :ico_sorki: l

wiec cala noc prawie nie spalam z nerwow :ico_olaboga: ,piotrk pojechal do pracy i zaraz wrocil dali mu wolne z mojego powodu :ico_sorki: wiec pojechalisnmy razem , gdy wyjezdzalismy z przed chaty okazalo sie ze mamy laczka :ico_szoking: ja myslalam ze to tylko w filmach sie zdarza :-D wiec przez te 30 min. ktore zmienial opone myslalam ze chyba zaczne rodzic strach nerwy niesamowite :ico_szoking: :ico_noniewiem:

dojechalismy do szpitala panie polozne jak mnie zobaczyly ze sie wtaczam na oddzial zaczely sie zaraz usmiechac :ico_oczko: ,przedstawilam im sprawe,ze nie czuje ruchow, odchodzi mi czop,boli mnie brzuch i z tego wszystkiego to sama juz nie wiem co jeszcze :ico_noniewiem: , odrazu wziely mnie do takiego rozowego pokoju dla rodacych bab :-D bardzo mila lekarka podlaczyla mnie do ktg co chwile mierzyla mi cisnienie i dala taki specjalny przycisk ze jak poczuje ruch to mam naduszac,wczesniej zrobila ze mna dokladny wywiad co sie dzieje jak dlugo :ico_noniewiem: wymacala mi brzuszek i zaczela cos opowiadac ze nie wie sama gdzie jest glowka potem przyszla druga i to samo az mi zal bylo Kacpra ze go tak dusza :ico_noniewiem:,wiec na poczatku zadnych rochow rzeczywiscie nie bylo :ico_szoking: wiec dala mi bardzo zimna wode kazala sie polozyc na lewej stronie by ruszyc tego mojego chlopa troche bo pewnie sobie spal :ico_haha_01: , po chwili przyszedl nastepny lekarz zadawal mi te same pytania :ico_noniewiem: i mowil ze mam sie nie martwic itd. az w koncu moje dziecko sie ruszylo :ico_sorki: :ico_brawa_01: i zaczelam naciskac ten niebieski guziczek, lerzalam pod tymi pasami chyba jakies 50 min. piotrek mnie filmowal i mowil zaraz urodzisz naszego synka ble ble, :ico_haha_01: a ja chcialam uciekac bo jeszcze gotowa nie jestem :ico_szoking: naliczyli 13 ruchow i mnie odlonczyli.
Potem pan bardzo przystojny mlody lekarz :ico_oczko: zaczol mi robic usg, szkoda ze nie widzielyscie miny Piotra jak pan bardzo przystojny :-D zaczol mi suwac majtki i wkladac papierki bym sie od zelu nie pobrudzila, smiesznie wymieniali spojrzenia :ico_haha_01:
w koncu znow stwierdzil ze mam polozenie posladkowe ale plyny wokol dzidzi wygladaja dobrze i ich nie ubywa :ico_sorki:
potem badanie ginekologiczne Piotrek wyszedl bo chyba by tego nie zniosl :ico_oczko:
kazal mi nogi zrobic na zabke :ico_szoking: i zaczol wkladac taka przezroczysta rurke z czyms nie wiem jak to opisac ale to sluzy chyba do sprawdzania rozwarcia :ico_noniewiem: pobrali mi wymaz cos podumali pogrzebali i niby ok. tzn. rozwarcie mam dalej 2 cm. :ico_noniewiem:
po wszystkim poszlam jeszcze siusiu do pojemniczka na test, rozmowa z lekarzem czy mam jakies pytania ile mam min z domu do szpitala bo jakby co czy zdarze
dojechac :ico_szoking: spytal sie czy mam chce jechac do domu czy nie , ja ze tak bo tu zwarjuje predzej :ico_noniewiem:
dostalam karte do zapisywania ruchow dziecka , a 16 mam sie stawic na badania i ustalamy termin, no chyba ze cos sie dziac bedzie to mam zaraz przyjezdzac :ico_sorki:

Powiem wam ze bylam tak zaskoczona mila obsluga i ze wszyscy sie tak mna przejeli i dbali o mnie, no nic tylko rodzic :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-06, 18:15 ]
przepraszam ze to wszystko tak chaotycznie opislam ale ciagle jestem w stresie i emocjach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

06 wrz 2008, 18:29

Powiem wam ze bylam tak zaskoczona mila obsluga i ze wszyscy sie tak mna przejeli i dbali o mnie, no nic tylko rodzic

[ Dodano: 2008-09-06, 18:15 ]
przepraszam ze to wszystko tak chaotycznie opislam ale ciagle jestem w stresie i emocjach
wszystko wspaniale opisałaś masz talent . ciesze się ze wszystko ok musze pędzić bo mój chłop przyjechał ale jestem juz spokojniejsza o ciebie :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 wrz 2008, 18:45

dziewczyny dzieki wielkie ze sie o mnie martwilyscie i trzymalyscie kciuki
buziaki dla was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 wrz 2008, 19:30

Nie wiem jeszcze.Podobaja nam sie Wiktoria,Laura ,Noemi,Kaya
Ja chcialam Laura,ale z kolei Artur nie ,bo nie ma zdrobnienia i gadaj tu z dlupkiem :ico_olaboga:
Powiem wam ze bylam tak zaskoczona mila obsluga i ze wszyscy sie tak mna przejeli i dbali o mnie, no nic tylko rodzic
To czysta przyjemnosc w tych szpitalach ,ja sie zawsze czuje tak bezpiecznie,ze moge tam siedziec caly czas!Ale dobrze Kochana ze jeszcze jestes,to juz dlugo nie potrwa!

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

06 wrz 2008, 19:33

adia Super ze wszystko ok.Ale przygod to chyba nigdy nie zapomniesz.
TEraz tylko odpoczywaj i ponos jeszcze troszke swoja dzidzie.Gdzie jej tak dobrze bedzie jak u mamusi w brzuszku :ico_haha_01: :ico_haha_01:

miszka U nas to ja bylam ta osoba co zwracala uwage na zdrobnienie,ale sobie odpuscilam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 wrz 2008, 22:18

Adia :ico_sorki: dobrze ze Ci jeszcze do domku wyslali-przygotujesz sie jeszcze :ico_sorki: no i najwazniejsze ze z synkiem wszystko ok :ico_sorki: i miewa sie dobrze :ico_brawa_01:
teraz na Ige tez bede zimna wode stosowac :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

06 wrz 2008, 22:24

adia teraz dopiero dopatrzylam ze masz termin ten co ja,tzn wg usg patrzac.A ja wczoraj zakrecona bylam i myslalam ze ty dopiero w 35 tygodniu.Ehhh to nie jest tak zle,nawet gdybys zaczela pomalu rodzic :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 wrz 2008, 02:35

ufff...czyli wszystko ok!!! :ico_brawa_01:
czyli jeszcze nie zakładamy nowego Bejbikowego wątku....wyścig trwa!!! :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 wrz 2008, 10:14

:ico_brawa_01: witam z rana :ico_brawa_01:
noc ...no wiecie nie najlepsza
jak sie mialam przewrocic z boku na plecy to mnie cos tak bolalo miedzy nogami :ico_olaboga: no wiec lezalam na tym boku az zdretwialy mi 2 reca i i tak musialam zmienic pozycje :ico_noniewiem:
u mnie zapowiada sie nudna niedziela :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 wrz 2008, 11:34

Witam z rana.Na wet pospalam,niewiarygodne :ico_sorki:
jak sie mialam przewrocic z boku na plecy to mnie cos tak bolalo miedzy nogami
Mnie tak boli juz jakis czas ,nie moge nigdzie znalezc dlaczego :ico_noniewiem: Nawet jak siadam czy chodze to czuje dyskomfort,jakbym miala tam zakwasy czy nie wiem co :ico_olaboga:
czyli jeszcze nie zakładamy nowego Bejbikowego wątku....wyścig trwa!!!
Tak,tak ale Adia juz sie moze pochwalic rozwarciem na 2 palce,a my?Nic :ico_placzek: Ja od dzis juz moge mowic,o donoszonej ciazy :ico_brawa_01: Od tego momentu,moje malenstwo bedzie urodzone w terminie :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość