Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 wrz 2008, 17:37

:-) tez sie zastanawiam gdzie sie wszyscy schowali-ale to chyba weekendowa cisza
taka mam nadzieje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

07 wrz 2008, 19:58

adia26 dobrze ze jest oki a wspólczuje bolu .Dziewczynki macie racje ładna pogoda jest w PL i wszyscy korzystają z ostatnich dni slonecznych i pewnie dlatego :-) Ja wczoraj troche posprzatałam i z córcia poszłyśmy na spacer do dziadkow i tak minol dzionek A dzis poszlysmy na grilla.Kobitki kochane a jak tam u was z nozkami bo mnie zaczely lekko puchnac i sa takie zmeczone i obalale :ico_placzek: nie wiem czy to nie za wczesnie bo jeszce do konca zostalo mi troszke wiec nie wiem jak bedzie puzniej.Przy starszej tak nie mialam wiec nie moge sobie porownac :ico_olaboga: A moze to przez te upaly? W kazdym badz :ico_oczko: razie zaczyna mi to dokuczac

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 wrz 2008, 09:30

Czesc wszystkim :-) jak zdrowie ja nocke mialam spoko no po za bolem jak na malpe ktory ciagle mnie trzyma :ico_noniewiem:
dana, te nożki to pewnie przez upaly :ico_sorki: ja nie mam takich problemow jeszcze :ico_sorki: bo u nas wiecej jak 25 stopni nie bywa a ostatnio robi sie zimno :-)
i wogle ciagle pada, choc powiem ze rozmiar stopy mi sie zwiekszyl :ico_szoking: :ico_szoking:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

08 wrz 2008, 09:52

adia26, :-D ponoc czesto sie zwieksza rozmiar stopy i trzeba kupic wieksze butki, potem powinno wrococ do normy ale nie zawsze. Jak Christina Aquilera urodzila to jej stopa niestety sie nie zmniejszyła :ico_haha_01: tak słyszałam. Ale Tobie napewno sie zmniejszy :) Dpbrze ze u ciebie ok, choc pewnie niedługo sie rozdwoisz :ico_brawa_01: fajnie masz :ico_brawa_01: Bo dzidzi juz w sumie donoszona jest :ico_brawa_01:

dana, - to pwenie prze upały, choc niektore dziewczyny od poczatku ciazu puchną, wiec nie jest zle, jak ty pod koniec. Mi jeszcze nic nie puchnie ale pogoda jest fajne to moze dlatego.
mmarta81, :-) co u ciebie? u was? Jak koleznka Majuni sie miewa?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2008, 09:58

mmarta81, co u ciebie? u was? Jak koleznka Majuni sie miewa?
blumek u mnie nic sie na porod nie zanosi :ico_noniewiem:
Iga to taki leniwiec ze pewnie bede ja musiali sila wyciagac :ico_olaboga:
a mamusia z tatusiam juz tu wszystko gotowe maja i czekaja na malenstwo :ico_sorki:
Adiao tych nogach to slyszalam to samo coblumek
:ico_haha_02: a tak wogole to dziendobry :ico_kawa:
u mnie nie pada sukces :ico_brawa_01: ale cos mnie glowa pobolewa :ico_noniewiem: no nic moze przejdzie po kawce :ico_kawa:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

08 wrz 2008, 10:03

Dzień doberek :-) co słychać? U nas pogoda już się popsuła wczoraj pięknie i upalnie a dziś 18 stopni i pada :ico_olaboga: W nocy okropna burza wystraszyła mnie i kruszynkę w brzusiu :ico_szoking: nie cierpię jak jest taka jak w zeszłą noc brrr :ico_noniewiem: adia26 te bóle to niestety straszna udręka , mnie brzusio też często pobolewa i wiem że już tak częściej będzie i dlatego współczuje ale pocieszenie dla ciebie to takie że ty masz już bardzo blisko :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2008, 10:42

W nocy okropna burza wystraszyła mnie i kruszynkę w brzusiu
oj ja bardzo nie lubie burzy :ico_olaboga: ...dokladnie to sie boje :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 wrz 2008, 12:05

ale moj facet to nonono jedna :ico_haha_01: dzwonil przed 40 minutami ze wpadnie na przerwe z kumplem z pracy na kawe :ico_noniewiem: ,wiec co mialam powiedziec ok. kochanie,w domu syf :ico_olaboga: :ico_olaboga: wiec dostalam takiego przyspieszenia ze chyba zaraz urodze :ico_haha_01: posprzatalam odkurzlam i teraz siedze zziajana :ico_noniewiem: a jgo nie ma jak nie ma a mowil ze bedzie do 30 min. :ico_zly: :ico_zly: moze jeszcze wlosy zdarze umyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

08 wrz 2008, 14:14

witajcie kochane :)
U mnie wszystko ok , nocka nie przespana z powodu burzy i nowego nabytku mojego męza czyli rybek .ten chłop to mnie wykonczy :ico_placzek: jeszcze tylko papugi mi brakuje , czekamy już z niecierpliwościa na Antka wszystko gotowe i tylko mały jakoś się nie spieszy żeby nas zobaczyć
ale moj facet to nonono jedna
faceci tak mają dla nich bałagan w domu nie stanowi problemu zeby kogoś zaprosić

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2008, 14:30

adia26 napisał/a:
ale moj facet to nonono jedna
faceci tak mają dla nich bałagan w domu nie stanowi problemu zeby kogoś zaprosić
dokladnie moj jest taki sam!!!!-jak mu powiem ze moglaes uprzedzic ze z kims wlecisz czy cos to ten ze przeciez jest porzadek i co ja wogole mowie :ico_olaboga: a mi glupio jak cholera bo to w koncu ja sprzatam w domu i jak co to powie potem ze zona Marcina nie umie sprzatac :ico_zly:
juz sie denerwuje jak malenstwo sie urodzi czy znajde czas na sprzatanie-ale najwyzej bede wczesniej wstawac bo i tak mnie mala obudzi :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość