Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 wrz 2008, 09:00

Osita - "troszkę" mi się spanie poprzestawiało, to fakt... :-D Zamiast na drugi bok o przyzwoitej godzinie się przewracać, ja żongluję po domu... :ico_haha_01:
Pranie już zrobione, kawka wypita, śniadanko wciągnięte, zakupy zrobione... :-D Aaa, no i obiadek już w zasadzie gotowy :-D Ale to dobrze, że mi się w bani poprzestawiało... Nie będę miała problemu ze wstawaniem do Kostka :ico_haha_01: Dzieci moje już duże, zapomniał człowiek co to nocne karmienia i poranne wstawanie :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 wrz 2008, 09:38

osita dzięki, jestem trochę nierozgarnięta :ico_wstydzioch: A czy tam trzeba wpisać meila?? gdzie podpowiedz :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja bym mogła leżeć i spać :ico_wstydzioch:

Mam pierwszy typ na imię dla Juniora - Dorian ale to tylko pierwszy typ i mąż go jeszcze nie słyszał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

08 wrz 2008, 10:01

witam trochę mi sie zaleglości narobiło bo strasznie duzo napisałyscie przez weekend
chrzciny w ogrodzie to super sprawa tym bardziej jeśli pogoda dop[isuje
mnie strasznie boli lewa pierś i nie bardzo wiem co mam z tym zrobic czuje tak jak by byla osiniaczona strasznie boli szczegolnie gdy dotykam
swoja drogą to cycochy rosna mi jak szalone

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

08 wrz 2008, 10:19

Evik.kp, jedyne co trzeba wpisac to tytul wiadomosci i jej tresc :ico_oczko: na PW mozesz przeslac wiadomosc, ktora nie bedzie widoczna na forum ogolnym tylko dostepna dla danego odbiorcy. dlatego lepiej wysylac nr telefonu czy adres przez PW - jest bezpieczniejsze.
kasia1983, a masz juz siare??? sprawdz... moze dlatego cie boli, bo mleko idzie?? bo chyba juz nie karmisz, co??
tak swoja droga, moim cycusiom przydaloby sie urosnac troche :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

08 wrz 2008, 10:22

kasia a moze już masz sporo siarki w cycuchu, moze dlatego Cie tak boli.. :ico_noniewiem:

tosia ale śliczny synuś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , w końcu udało Ci się fotkę wkleic...no i teraz juz się nie wymigasz :ico_nienie: , pochwal się brzucholkiem :ico_haha_01: , no i dobrze,że juz pępowina się odwinęła...

asika super wyglądaliście, a synek boooooski :-) , a ta kupa to na szczęście :ico_haha_01:

Evik Dorian ciekawe i co najważniejsze oryginalne i niespotykane :-)

karolina ja co prawda w nocy nie wstaje na karmienie już, ale młody wstaje przeważnie o 6-ej, więc pospać to ja nie mogę :ico_placzek:

osit czyli dzisiaj wolny dzień macie :-)

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 wrz 2008, 10:35

Osita dla Ciebie ogloszenie moglabym dac : W dobre rece oddam dwa rozmiary biustu :-D
Sorki za brak polskich znakow, ale wlasnie ochrzcilam goraca herbatka klawiaturke :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

08 wrz 2008, 11:36

Witajcie kobietki, u nas strasznie pochmurno i jakoś tak nie miło...ale w domu już miło, mąż rano jakby nigdy nic buziaczki i czułe słówka :ico_puknij: ja juz czasami kompletnie nie rozumiem męskiej filozofii zyciowej, pozwalaja kobiecie zasypiać zapłakanej i zdenerwowanej, a o poranku sielanka jakby nigdy nic :ico_noniewiem:
Evik, oryginalne imię, ja znam jednego Doriana, chodził z moją siostrą do liceum.
Kasia, ja też mam obie piersi obolałe, sutki bardzo tkliwe...siara jest napewno bo wszędzie jej plamki i na biustonoszu i na koszuli nocnej.Pytałam ginka ostatnio mówił, że to objaw zdrowej fizjologii ciązowej.
Asika, widać chrzciny się udały, piekne kreacje i synka i mamy, pogoda jak na zamówienie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja też podam swój email jakby co: aniaf82@vp.pl ( dużo osób się myli i pisze aniafs lub anias - sugerując się nazwiskiem po mężu, ale zakładając maila jeszcze cieszyłam sie panieństwem, tak więc jest aniaf)
A ja spałam dobrze, bo po wieczornym spięciu łyknęłam syropek na sen.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 wrz 2008, 11:47

Ania - zapomnialam Tobie powiedziec, ze wloczka dotarla w sobote... I oczywicie juz smigam z robota :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2008, 12:13 przez Karolina2411, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 wrz 2008, 12:13

Dzięki za wyjaśnienia co do PW :-D później też do was powysyłam swoje dane. Numer kom to podstawa. Zawsze będziemy wiedziały co się dzieje. Tak swoją drogą to z listopadówkami cały czas mamy kontakt telefoniczny i jest to bardzo miłe. Jak siedziałam na usg to pierwszy telefon od tt co będzie chłopak czy dziewczynka :-D

My się też wyspaliśmy. Męża pogoniłam do drugiego pokoju i całe wyrko dla mnie. Mały dziś nie marudził więc ok. Teraz wstaliśmy z drzemki. Mąż wrócił i zabrał małego na spacer a ja lecę do banku i koleżanki na kawkę. Może już się nie gniewa za to wczorajsze morze :ico_wstydzioch:

Jeśli chodzi o piersi to mi oczywiście lekko się zaokrągliły ale nic specjalnego i nic nie leci. Za pierwszym razem było tak samo i zaczęło mi dopiero lecieć jak wychodziłam ze szpitala. Wtedy myślałam że sobie psychiczne zatrzymałam laktację bo bardzo chciałam a teraz już wiem że co ma być to będzie. Bardzo chę karmić ale nie będę tego tak przeżywać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 wrz 2008, 12:19

Wczesniej, czy pozniej mu przejdzie... Ile mozna w koncu w sobie urazy chowac...? Bedzie dobrze... Nie dzis, to jutro... Nam tez nie od razu wszystko przeciez przechodzi...A kobieta jescze bardziej przewrotnej natury jest niz facet... :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość