Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

08 wrz 2008, 10:21

Dzień dobry!

Gabi
Barbara

Pozdrowienia z pracy. U mnie ciepły, słoneczny dzień :-)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 wrz 2008, 10:52

Barbara

Pozdrowienia z pracy. U mnie ciepły, słoneczny dzień :-)
Witaj anulka_ ! A u nas deszczowo i zimno :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

08 wrz 2008, 12:18

Cześć Kobietki :ico_haha_01:
My już po "urlopie" :ico_haha_01: - trwał od piątku do wczoraj, ale bylo super!!!
Mieszkaliśmy w hoteliku w centrum Mikolakek, pokoik spory, Kinga duże łóżko miała, my duże, Patryk dostał łóżeczko niemowlęce. Dzieciaki pięknie spały w nowym miejscu, tylko pobudki robiły o 6:30 i wtedy zaczynał się dzień. Na śniadanka schodziliśmy do restauracyjki a tam był szwedzki stół wliczony w cenę pokoju. Jedzonko pyszne i w takiej ilości, że szok. I wybór był... W piątek połaziliśmy sobie po mieście a w sobotę były same atrakcje: rano byliśmy w "Parku dzikich zwierząt", gdzie na kilku hektarach był różne zwierzątka: ptactwo, łosie, wilki, daniele, rysie, kozy, osły i cała masa innych, których już nie pamiętam. Niektóre zwierzęta można było karmiś i głaskać (później wstawię fotki), a po obiedzie pojechaliśmy do Gołębiewskiego do "Tropikany". Ale tam jest atrakcji. Niestety za wiele nie skorzystaliśmy, bo byliśmy z dzieciaczkami. Ale Pyza wyszalała się w basenie- brodziku( woda cieplutka, głębokość 60 cm, zjeżdżalnie, fale), była ze mną w jaskini solnej, posiedziała chwilę w jaccuzi z wodą ługową. ZPatryczkiem też posiedziałam sobie w tym brodziku i nawet mu się podobało. W niedzielę popływaliśmy sobie statkiem po jeziorze Mamry.
Pogodę mieliśmy śliczną- prawdziwe lato (ponad 30 st.). Szkoda, że już musieliśmy wrócić do Suwałk. Grzesiek dziś do pracy a z Kluskiem mieliśmy wizytę u neonatologa.

Wiecie, co dostałam od swojego męża w prezencie? Tak bez okazji, za "całokształt"- zegarej Donny Karen. Jest piękny i cholernie dużo kosztował. (http://unitedwatch.stores.yahoo.net/dknylawa.html )- nie mogę go nigdzie znaleźć na polskich stronach- ale to jest to.


Pisałyście o piwku. Ja przed ciążami mogłam wypić 3-4 a teraz czasem już po połowie butelki szumi mi w głowie :). Grzesiek kupuje mi w butelce, abym mogła ją zakorkować i mieć na 2 dzień. Taki pijak ze mnie :ico_zdrowko: :ico_smiechbig: .

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 wrz 2008, 15:15

Hej ;)
A u nas dzisiaj piekna pogoda,rano bylo tak jakos zachmurzono.. ale wypogodzilo sie ;)
I zaraz idziemy na spacerek jak Nicolinka sobie zje bo wlasnie sie obudzila ;)
Pozatym wszystko super ;-)

Mama_Ania to piekny gest ze strony twojego meza ze kupil ci taki super elegancki zegarek :ico_brawa_01: widzisz ze docenia cie ;-) I to piekne jest :ico_brawa_01:
Super ze wam sie udal wypad do Mikolajek i ze dzieci mialy frajde :ico_brawa_01:

Gabi super ze sie odezwalas.. tesknimy i czekamy az bedziesz z nami spowrotem ale jeszcze ci zycze milego urlopiku ;)

Milego dnia papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

08 wrz 2008, 16:33

u nas dzisiaj piekna pogoda,rano bylo tak jakos zachmurzono.. ale wypogodzilo sie ;)
U nas niestety cały czas niebo zachmurzone. Rano padał deszczyk a teraz też wisi nad nami czarne chmurzysko...
Mama_Ania to piekny gest ze strony twojego meza ze kupil ci taki super elegancki zegarek :ico_brawa_01: widzisz ze docenia cie ;-) I to piekne jest :ico_brawa_01:
Super ze wam sie udal wypad do Mikolajek i ze dzieci mialy frajde :ico_brawa_01:
Patryczkowi to było wszystko jedno, gdzie jest i co robi, ale Pyzunia miała atrakcji sporo. Najważniejsze było dla niej "piwanie" :ico_haha_01: . Przez prawie 2 godziny siedziała w wodzie i podobało się jej ogromnie.
A po swoim Grześku nie spodziewałam się takiego prezentu...

Moje maluszki teraz śpią a ja robię obiadek...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 wrz 2008, 22:08

hej hej dziewuszki, byłam pewna że dzisiaj rano wysłałam posta....no ale chyba mi się przysniło, albo gdzieś mi o wcięło :-D

Ja dzisiaj miałam aktywny dzionek, bo byłam w przedszkou z Antkiem, potem na kursie, potem u zxnajomej na kawusi i na koniec pojechałam z koleżanka do colleg'u dowiedziec się o kurs.
No i się dowiedziałam ale jest drogi i nie stać mnie, szkoda :/

Ania, zegareczek jest prześliczny, a męzuś cudowny no no wspaniały prezent, prześliczny gest.
A po swoim Grześku nie spodziewałam się takiego prezentu...
to miłe zaskoczenie.
Patryczkowi to było wszystko jedno, gdzie jest i co robi, ale Pyzunia miała atrakcji sporo. Najważniejsze było dla niej "piwanie" :ico_haha_01: . Przez prawie 2 godziny siedziała w wodzie i podobało się jej ogromnie
no to fajnie że się wypadzik udał.

Gabi no fajnie że wpadłas, my tez za tobą tęsknimy, zyczę miłego wypoczynku.
anulka_, a jak Twój Miłoszek...jak z Jego mową, i czy już chodzi bez pieluszki... opowiedz troszkę,

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

09 wrz 2008, 06:24

Dzień dobry!

magdalena Miłoszek dużo mówi, wszystko powtarza i teraz musimy bardzo uważać na to co sami mówimy. Z pieluszką gorzej, chociaż Miłosz od 5 miesiąca życia kupkę robi do nocnika. Całe wakacje jak jeździł do teściowej to po podwórku biegał bez pieluchy. W domu też zakładam mu majteczki ale zawsze mam gdzieś kałuże. Nie potrafi zawołać i kłóci się jak chcę go posadzić na nocnik.

Pozdrowienia dla Wszystkich Mam!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 wrz 2008, 07:10

Witajcie z ranca ;)
U nas dzisiaj narazie pogoda nie za ciekawa ale moze wypogodzi sie .
Moje slodkie skarbki sobie jeszcze spia,ale Marcusek sie lada chwila moze obudzic ;-)
Nawet sie dzisiaj wyspalam ;-)
Milego dnia wam zycze ;->

Anulka moja Nicolka to tak powoli tez zaczyna mowic,ale ona jest tez leniwa jesli chodzi o mowe.. rozumie wszystko w obu jezykach bo mala jest dwu jezyczna.,. a na nocnik ladnie siada.. i widze postepy w nocnikowaniu ;-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

09 wrz 2008, 10:22

Magdalena_82, to Antoś chodzi do przedszkola? Chyba pisałaś, że chwilowo zrezygnujecie z tego. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba tak pisałaś. Ale to dobrze, że jest z dziećmi :ico_brawa_01:

Moje maluchy pospały dziś do 7, ale ja po 6 już chodziłam do sklepu (zanim G. był w domu, bo zapowiada się deszczowy dzień, więc z dziećmi nie wyjdę).
Mój Klusek pobił wczoraj rekord spania w dzień- zasnął po 13 a obudził się po 19 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: . Wcześniej marudził, więc zdjęłam mu ciuszki i został tylko w pampersie, przykryłam go kocykiem i tak sobie spał. A ja kilka razy chodziłam sprawdzać, czy wszystko z nim ok, czy oddycha, bo się mu coś takiego zdarzyło pierwszy raz. Nawet na jedzonko się nie budził.
A teraz parę fotek z Mikołajek
Kinga odpoczywa po pływaniu:
Obrazek

Mały bosman na statku:
Obrazek

Karmienie łabędzi:
Obrazek

W Tropikanie (jesteśmy tu obie, ale słabo widać) to jest brodzik dla dzieci::
Obrazek

Z dziką świnką w ogrodzie dzikich zwierząt:
Obrazek

Kinga z kozą:
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-09, 10:29 ]
Aginka, a jak Kapikowi w szkole? Przyzwyczail się już?

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 wrz 2008, 17:44

Mama _ Ania super foteczki ;-) Widac ze Kindze sie podobalo :ico_brawa_01:

A wyobrazcie sobie ze Nicolka jeszcze nie spala dzisiaj w polodnie..?? Dziwie sie bo zawsze lubiala sobie troche chociaz pospac a dzisiaj nici byly ze spanka ;/ No ale to nic moze zasnie wczesniej wieczorkiem ;-)
A teraz cos dziwnie zaczyna marudzic.. moj Marcusek tak samo ma problemy jakies male ze spankiem.. musze go dlugo bo okolo 30 minut bujac wozkiem zanim zasnie i wiem ze to przez te jego zabki ida mu i to zle przezywa..
A teraz Marcusek sobie spi,i dlugo spi ale co sie dziwic jak teraz spi dopiero 2 raz a wczesniej spal po 3 razy dziennie... wiec chyba mu brakuje spanka ;)
A Nicolka lata juz cale popolodnie bez pampersa i nie zrobila jeszcze nic ani do nocnika ani na podloge.. dziwne a pije wszystko normalnie???
No nic ja uciekam buziaki papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości