Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 wrz 2008, 13:17

Ja jz jestem wrociam ze sklepku, zrobilam troche zakupkow a dzis na obiadek schabowe beda i do tegos sos pieczarkowy pychotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mmarta niby 9 dni, ale ja czuje jednak ze ten pierwszy termin czyli 28.09 jest prawdziwy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-08, 13:27 ]
Acha a wiecie co mnie martwi, moje opuchniete stopy, sa tak spuchniete, ze w zadne buty ich nie mieszcze, chodze w kapciach, az wstyd :ico_placzek: strasznie bola wygladaja okropnie, boje sie, ze juz mi takie zostana i co ja wtedy zrobie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 wrz 2008, 13:44

Acha a wiecie co mnie martwi, moje opuchniete stopy, sa tak spuchniete, ze w zadne buty ich nie mieszcze, chodze w kapciach, az wstyd strasznie bola wygladaja okropnie, boje sie, ze juz mi takie zostana i co ja wtedy zrobie
ja takie mialam przez ostatnie 2 tygodnie,ale jakos wszystko wrocilo do normy samo.Nie martw sie,uroki bycia w ciazy :ico_olaboga:
Ja za to wlasnie dostalam list od mojego doktora,z wynikami badan krwi.Mam anemie :ico_noniewiem: Przyslal od razu recepte na jakies witaminki.Ale ze mnie ta moja mala wyjada.3 tygodnie temu mialam wyniki w porzadku,a teraz grubas z anemia :ico_olaboga: Bylam w szoku jak w takim krotkim czasie tak znacznie moga sie pogorszyc wyniki.Faktycznie jakos sie tak slabo czuje ostatnio,zmeczona jestem,pewnie dlatego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

08 wrz 2008, 13:55

Co do niskiego polozenia glowki.Moj gin zawsze bada palpacyjnie o wymierza cos sobie.JA sie na tym nie znam,ale on ma porownanie.Dzis jak mnie tam badal to cos powiedzial,-2,-3 a ja nie kumata.Stwierdzil ze juz naszykowana w kanale rodnym.Usg nigdy nie pokaze dokladnosci jak nisko i czy juz gotowe dziecko do porodu.

Ale ja sama czuje wiekszy nacisk,uwierzcie mi ze po tym badaniu palpacyjnym nie moglam zrobic kroka.TAk mnie wszytsko tam bolalo.Brrrr,a musialam dojsc spory kawalek do domu.CZlapalam jak kaczka.
A teraz to nawet jak leze mam wrazenie ze kosc lonowa rozpada mi sie na czesci pierwsze,niesamowity bol.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2008, 14:23

Miszka lec po witaminki :ico_brawa_01: oby
ach te dzieciaki wszystko co najlepsze sobie przywlaszczaja :ico_oczko:

Pati ja tez mam stopy bardzo popuchniete-w zaleznosci ile danego dnia chodzilam -im wiecej tym wieksze balony :ico_noniewiem:

Saranka nie mam pojecia co moze oznaczas -2,-3 :ico_olaboga: ale kurcze jak tak cie cisnie to na bank juz bardzo nisko :ico_brawa_01:

ja juz po zakupach i wizycie w banku :ico_noniewiem: gdzie sie 25 minut wystalam w kolejce :ico_noniewiem:

Adia dzisisj ukradlam sobie pomysl na obiadek od Ciebie...barszczyk :ico_brawa_01: jutro wezme od Pati i tak nie bede musiala wymyslac obiadow :ico_oczko: bo oststnio bardzo mnie to wkurza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

08 wrz 2008, 14:23

witajcie kochane
ja dziś byłam u lekarza i wszystko jest ok mocz mam super w porównaniu z poprzednim wynikiem ale dostałam jeszcze jakieś tabletki bo stwierdziła że moge mieć coś z nerkami . Serduszo maluszka bije prawidłowo . po zbadaniu powiedziała że głowka jeszcze jest wysoko , ale napisała mi skierowanie do szpitala i powiedziała że jakby się nic przez 2 tygodnie nie wykluło to mam jeszcze przyjść na wizyte ale tak to jhesteśmy umówione po porodzie za 6 tygodni . ( czyli zrozumiałam że maluszek będzie do 2 tygodni ) poradziła mi żebym nie leżała tylko dużo chodziła a przy porodzie żebym też nie dała się położyc , i jeszcze doszłyśmy do wniosku ze moja ciąza jakoś szybko i bez problemów zleciała .

[ Dodano: 2008-09-08, 14:25 ]
dzisisj ukradlam sobie pomysl na obiadek od Ciebie...barszczyk jutro wezme od Pati i tak nie bede musiala wymyslac obiadow bo oststnio bardzo mnie to wkurza
no ładnie , ja też już nie mam siły stać przy garach , wczoraj ugotowałam roladek i klusek więcej i będzie na 3 dni Jarek będzie zachwycony ,

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2008, 14:26

mmarta niby 9 dni, ale ja czuje jednak ze ten pierwszy termin czyli 28.09 jest prawdziwy
no to masz Pati tak jak ja -ja sie pytalam w zeszly wtorek poloznej ktory to bardziej prawdopodobny termin to ta mi tez powiedziala ze koniec wrzesnia bo z usg to roznie bywa...i ze jak mala urodzi sie wczesniej czyli przed 1.10 to nie dlatego ze na usg byla wieksza :ico_noniewiem: eeee no to sobie jeszcze poczekam :ico_noniewiem: co zrobic jak przespieszyc sie nie da to trzeba cierpliwie czekac :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-08, 14:27 ]
slonko2008 :ico_sorki: dobrze ze u lekarza ok i ze masz juz lepsze te wyniki moczu :ico_brawa_01:
i z tego co napisalas to je tez zrozumialam ze mozesz spodziewac sie swojego malenstwa w okresie 2 tygodni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

08 wrz 2008, 14:44

co zrobic jak przespieszyc sie nie da to trzeba cierpliwie czekac
no marta czekamy z niecierpliwością do tego 01.10 chociaz ja mam nadzieje ze już w ciągu 2 tygodni się zacznie gdzie tam do 1 chyba oszaleje

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 wrz 2008, 15:01

Adia dzisisj ukradlam sobie pomysl na obiadek od Ciebie...barszczyk jutro wezme od Pati i tak nie bede musiala wymyslac obiadow bo oststnio bardzo mnie to wkurza
nie ma sprawy nastepnym razem ty rzucasz pomysl :ico_oczko: :-D bo ja taz jakos ostatnio glowy do tego nie mam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2008, 16:48

ale sie najadlam :ico_noniewiem:
ale smaczniutkie bylo :-D
teraz musze sie zabrac za obiad dla Marcina :ico_noniewiem: ale bedzie prosto rybka do piekarnika warzywka do garnka i za 30 min gotowe :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 wrz 2008, 18:46

Witam sie znow

kurcze ledwo co zdarzylam z obiadkiem, niedawno zjedlismy, ale byl pyszny, normalnie dzis mnie nawiedzila sasiadka i przyniosla mi reklamowke poscieli, glupio mi bylo odmowic, ale wzilam, niektore sa fajne ale niektore to bym wyrzucila :-D popiore i bede miala na zmiane.
jutro wezme od Pati i tak nie bede musiala wymyslac obiadow :ico_oczko: bo oststnio bardzo mnie to wkurza :ico_oczko:
no ladnie kochana, a od kogo ja bede czerpala pomysly na obiadzik :-D
Pati ja tez mam stopy bardzo popuchniete-w zaleznosci ile danego dnia chodzilam -im wiecej tym wieksze balony :ico_noniewiem:
kochana ja mam takie caly czas, kiedys mi po nocy schodzily, bo wlasnie puchly od dlugiego chodzenia a teraz to jest katastrofa, bo mam takie stopy caly czas i jest mi ciezko, boli jak diabli i wygladaja strasznie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość