Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

08 wrz 2008, 17:26

Evik - mniam - pyszności masz na obiad. Mój M. dziś stwierdził że obiadu nie będzie jadł bo zjadł coś tam u mamy a zaraz leci na trening więc już nie zdąży. A ja na to jak na lato. Mam co prawda sosik grzybowy od mamci ale będzie na jutro. W ramach obiadu zrobiłam sobie właśnie czarny pełnoziarnisty chlebek z twarogiem, szyneczką i pomidorkiem, do tego miseczka płatków z mlekiem i gruszka. Trochę śniadaniowo ale co tam - w ramach śniadania byłam dziś w Mc Donalds i zjadłam.... uuuu nie powem co i ile bo się wstydzę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

08 wrz 2008, 17:51

Tosia-mniam,mniam mcdonalds!!!!nie rob smaku bo ja uwielbiam!!!teraz to ja juz nie odpuszcze i jutro ide na maka :-D

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 wrz 2008, 18:13

Ja tu niedawno po obiedzie, a Wy mi głoda robicie :ico_haha_01:
Tosia, jasne, że będzie jedyny i niepowtarzalny... :-D Każdy rodzic tak swoje dzieci odbiera i nie ma w tym nic dziwnego :ico_haha_01:
Magda, skoro imię tylko dla dziewczynki, to może właśnie tak będzie...? My co ciążę mieliśmy wybrane imię po kolei dla chłopca, dziewczynki, chłopca i za każdym razem strzał w 10 :-D

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

08 wrz 2008, 18:26

Karolina-no nigdy nie wiadomo....Chociaz ja przeczuwam ze bedzie chlopiec...no zobaczymy,na razie to mysle tylko zeby dziecko bylo zdrowe

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

08 wrz 2008, 18:36

Musi być zdrowe i tyle! A kto zacz, panienka czy paniczyk, dowiemy się niebawem :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

08 wrz 2008, 18:56

Ja też uważam że najważniejsze że ma być zdrowe. jak sobie jakiś czas po porodzie pomyślałam że tak płakałam że będzie chłopak a nie dziewczynka to mi się strasznie głupio zrobiło bo nie wiem co bym zrobiła jakby Tymonkowi coś dolegało :ico_olaboga: na szczęście wszystko jest ok i teraz mimo badań i tak do samego końca będę miała nadzieję że i tym razem wszystko będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja już po obiadku. Był pyszny naprawdę :-D udało mi się :ico_brawa_01: choć musze przyznać że jak jestem w ciąży rzadko mi moje jedzenie smakuje :ico_noniewiem: nie wiem czemu, wolę jak mi ktoś coś zrobi wtedy wcinam z apetytem.

No i tak sobie teraz myślę że całe szczęście że u mnie nie ma McD bo bym chyba ważyła duuuuuużo więcej :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

08 wrz 2008, 20:48

uuuu nie powem co i ile bo się wstydzę :ico_wstydzioch:
ja pochlonelam dwa hamy z kurczakiem, frytki i duza cole... pyyyyyyyyycha :-D

ale odechcialo mi sie na miesiac pewnie :585: :660: bo az mi niedobrze potem bylo.. :ico_chory:

odnosnie siary - jest to "jeden z normalnych objawow fizjologicznych", i owszem... ale... jak sie pojawia siara, moj endo (zarowno w pl jak i tutaj) powtarza, ze trzeba uwazac. nie zeby cos, ale po prostu nie mozna za bardzo piersi pobudzac, bo po prostu zwieksza sie prolaktyna i cos tam jeszcze i... moze przyspieszyc porod. czyli tak za dwa mce mozemy mezow doposcic znow do pieszczot, a w miedzyczasie... :727: :727: :727: :ico_oczko:

jesli chodzi o facetow - zauwazylyscie, ze przewaznie przy jakis uroczystosciach, albo kiedy trzeba cos zrobic, to wtedy sa klotnie a nastepnego dnia - jakby nic??? nerwy maja, a my wyjemy :ico_puknij: pozniej oni rozluznieni, a my z gula w gardle chodzimy :ico_zly: :ico_nienie:

ide cos przekasic... choc mi sie nie chce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

08 wrz 2008, 21:24

A u mnie w niedzielę własnie otworzyli McD zapewne się wkrótce wybiorę :-)
Osita napisał/a:
ale po prostu nie mozna za bardzo piersi pobudzac
Też tak słyszałam, wydziela się wtedy oksytocyna co może wywołać przedwczesny poród.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

08 wrz 2008, 21:38

Ja też słyszałam o oksytocynia, a nawet żeby tuż przed samym porodem ciągnąc się za sutki bo to przyspiesza poród. Z drugiej strony radzą żeby przy kąpieli masować cycuchy - a głównie sutki - gąbką - hartując je w ten sposób i przygotowując do karmienia i do tego że będą podrażniane - co też czynię co dzień, no i narazie nic mi się nie dzieje więc to chybaprzyspiesza ale przy samym końcu. Ale póki co siara się u mnie nie pokazuje więc to może dlatego.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

08 wrz 2008, 21:55

Bardzo dziękuję za miłe słowa :-) Była dzisiaj u nas Aniafs ależ ona ma fajny brzusio. O taka już jest :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość