Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 wrz 2008, 22:13

caro pisze:też sobie piwko strzel,
strzeliłam i guzi... ech... porządek se na dysku zrobię :-)
caro pisze:trzeba było zabulić 290zł za nią...
o matko boska!! Ja Julkę zaszczepię jak do przedszkola będzie szła...
Idę pod prysznic...

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

06 wrz 2008, 00:56

Caro-wycaluj Oskarka za dzielnosc przy szczepionkach-u nas jestesmy ciagle przed szczepionka,bo zawsze cos wypadalo,a to mial katarek,a to wrocilismy z wakacji i mial tego wirusa z wysypka a teraz po powrocie z Polski mial biegunke,wiec lekarka znowu odlozyla szczepienie.Czeka go ta potrojna plus menigokoki,ale tutaj na szczescie refunduje kasa wszystkie szczepionki.Jak czytam co przechodzicie w polskich przychodniach to noz sie w kieszeni otwiera!I oni wrzeszcza o podwyzki a jezdza lepszymi autami niz wiekszosc ich kolegow z tzw zachodu :ico_zly: No,ale jak sie tak zeruje i wyciaga bez przerwy lapy po pieniadze od bednego narodu to potem tak jest.

Kolka-Ty sie nie zadreczaj jakimis diagnozami kuzynek,taka wade stop na 100 % zauwazylby ortopeda przy tych razach jak badal malej bioderka a na pewno tez pediatra.Mala by bardzo zle chodzila,ja mysle,ze Twoja mala ma po prostu plaskostopie(do trzeciego roku zycie fizjologiczne),a ze chudziutka nie jest to stopa tez jest taka no "tlusciejsza" i pewnie dlatego jej sie skojarzyla ze szpotowatoscia.
A facetom zawsze jak brak argumentow, to sie obrazaja i ida np.na piwo.Wiadomo Marsjanie.Mnie moj czasem wkurza do potegi "n" ale ten gatunek tak ma.
Widzisz,ja nie zauwazylam,ze antos jak cos napisal to od razu po niemiecku :-D Ty to jestes spostrzegawacza.

[ Dodano: 2008-09-06, 01:00 ]
A reszta spiochow,budzic sie i pisac na TT

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

06 wrz 2008, 08:11

katrin pisze:Kolka-Ty sie nie zadreczaj jakimis diagnozami kuzynek,taka wade stop na 100 % zauwazylby ortopeda przy tych razach jak badal malej bioderka a na pewno tez pediatra.Mala by bardzo zle chodzila,ja mysle,ze Twoja mala ma po prostu plaskostopie(do trzeciego roku zycie fizjologiczne),a ze chudziutka nie jest to stopa tez jest taka no "tlusciejsza" i pewnie dlatego jej sie skojarzyla ze szpotowatoscia.


o mądrego to i przyjemnie posłuchać :-) :-)

katrin pisze:ale tutaj na szczescie refunduje kasa wszystkie szczepionki


i tak powinno być wszędzie.......

katrin pisze:A reszta spiochow,budzic sie i pisac na TT


ja to o tej godzinie to smacznie spałam :ico_wstydzioch:

kurcze a mróweczkamiała już wrócić tydzień temu...i się nie odzywa :ico_noniewiem: ....chyba ze neta jeszcze nie podłaczyła :ico_noniewiem:

a ja głodna :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: jak zwykle

[ Dodano: 2008-09-06, 14:19 ]
e nikogo nie było jeszcze :ico_placzek: , co jest dziewczynki :ico_haha_01: , ja się obzarłam....miałam wprawdzie ochotę na kebaba, ale G. zrobił spagethi-tez OK, ale teraz czas na coś słodkiego :-D

dziewczyny gdzie jesteście, nudzi mi się...Oskar śpi, mężulek poszedł myć samochód...a ja nie mam co robić...tak sobie siedzę i patrzę na mój brzuchal i jest wiekszy niż wczoraj :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 wrz 2008, 16:05

Hej :-D

Ja wlasnie wrocilam z pracy i czekam sobie w pusciutkim domciu samiusienka na mezulka, mame i Vikuske razem z moim bratem i jego narzeczona.
Hihi, jak za starych czasow, gdy w domu spokoj i cisza; ja na laptopku siedze i czekam az znowu bedzie w domu z kims pogadac.
Eeeeeee tam, prawda taka ze strasznie mi dziwno bylo jak weszlam do domu a tu ni ma porozrzucanych zabawek na podlodze i lepiacych sie lapek przytulajacych sie do mnie i wybrudzonej buzi usmiechnietej na moj widok....

Katrin co do spotkania w Holandii w Holandii i wyjazdu na wakacje to slicznie prosze napisz mi jak najlepiej sie z Toba skontaktowac teraz: na gg, przez maila lub NK. Kasiu, a w Niemczech ta szczepionke to daja 3 w 1 czy osobno kazda?

Kolka w mojej pracy widzialam sporo dzieci ze szpotawoscia stop lub kolan i daje ci 100% gwarancji ze Julci daleko do tego... Dzieci maja wtedy stopki wygiete do srodka a kolana sie nie stykaja tylko jak to kiedys slyszalam wygladaja jak "prostowane na beczce"... Zatem glowa do gory :-D

Syla jestem pelna podziwu dla Martynki, ze tak dzielnie spi w normalnym lozku :ico_brawa_01: a dziewczynki masz sliczne :ico_brawa_01: a ze charakterne to bardzo dobrze, przynajmniej sobie w zyciu poradza...

Caro bidulek z tego Oskarka, ze go tak szczepionkami mecza :ico_olaboga: ale jak mus to mus... A co to za potrojna szczepionka? Na swinke, rozyczke i odre? Zdjecia ciazowe na NK superasne :ico_brawa_01: szkoda tylko, ze nam sie tu nimi tak rzadko chwalisz :ico_nienie: :ico_olaboga:

Kari no tak, matka zawsze najbardziej przezywa emocjonalnie pojscie dziecka do przedszkola czy szkoly. Ale jestem pewna ze Karina sobie bez problemu poradzi i bedzie najlepsza pierwszoklasistka w szkole :-D

Mordeczka zmrozily mnie te ceny wyprawki dzieci do szkoly :ico_szoking: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-06, 16:11 ]
Nie pamietam czy juz sie Wam zalilam, ze od tygodnia u nas leje :ico_placzek: dzien w dzien od rana do wieczora :ico_placzek:
Juz nawet pisali dzisiaj w gazecie, ze niektore rejony Anglii sa zalane i jak tak dalej pojdzie to czeka nas taka sama powodz (albo i wieksza) jak w zeszlym roku :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Jejusku, a kiedy tu przylecielismy to lata byly takie super sloneczne i upalne... Tylko w zeszlym roku i te sa do d.....

[ Dodano: 2008-09-06, 16:56 ]
Jak juz walnac posta to wielkiego :ico_oczko: :-D

Pomecze Was jeszcze fotkami Vikulki

Viki dzielnie mi pomaga czyscic kuchenke
Obrazek

Najlepiej jesc sniadanko u tatusia na klacie
Obrazek

Milosniczka malowania palcami
Obrazek

Obrazek

Chociaz charakter jak chlopak to czasem i sukienki ponosi
Obrazek

Viki zapatrzona w Teletubisie
Obrazek

A tak Viki siedzi na kibelku a chwile pozniej siusia obok na podloge :ico_oczko:
Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 wrz 2008, 11:07

Vikulka przesłodka i też ostatnio uwielbia teletubisie :ico_noniewiem: -taka dziwna bajka, a dzieciakom sie podoba :-D i z tym nocnikiem to chyba podobnie,że sikają nasze szkraby ale obok :-D

na świnkę odrę i różyczkę to mielismy w kwietniu i to było jedno ukłucie a teraz to były (chyba, bo bym musiała sprawdzić ) HIB, polio i cos tam :ico_wstydzioch: +pneumokoki

mam nadzieję,ze Was tam nie zaleje :ico_olaboga: , pamiętam jak pisałaś,że nie mieliscie wody, musieli wam dowozić....kurcze dawaj zank co i jak


no dziewczyny ale się rozpisujecie :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-09-07, 16:12 ]
no i co nikogo znowu nie było :ico_placzek: ....ech.......

byłam na blogu Mróweczki dużo nowych zdjęć jest, a tu sie nie odzywa...kurcze, mam nadzieję,ze wszystko wporządku :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-08, 10:51 ]
no i nadal nie ma nikogo.......

Zyczę wam miłego poniedzialku :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

08 wrz 2008, 11:09

Dzien dobry :-D

Ale szok przezylam :ico_szoking: zero naszego watku na pierwszej stronie!!!!! Znalazlam go dopiero na stronie drugiej!!! Co sie z nami dzieje?

Caro slicznie dziekuje :ico_sorki:

Ja tez bylam na blogu Mroweczki... zdjec mnostwo czyli na 99% juz jest w domciu a do nas nie zajrzala :ico_nienie: zaraz ja pogonie smskiem :ico_oczko: :-D

A reszta kwietniowek chyba niezle zabalowala w weekend skoro nawet na napisanie "Dzien dobry" nie mialy czasu :ico_nienie: :ico_noniewiem:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

08 wrz 2008, 21:22

hello Laseczki
My z Kamilkiem już w domku, nadal trwa remoncik ale juz jest woda więc przyjechalismy, steskniłam sie za wami, tylko że dzisiaj nie mam czasu na pisanko, gdyz musze sie nacieszyć mężulkiem bo nie widzielismy się dwa długie tygodnie, wiec poczytam was jutro i spróbuje nadrobić.

To do juterka

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

08 wrz 2008, 21:36

czesc...

juz jestem...tzn w UK od tygodnia...byłam chyba 2 razy na forum od przyjazdu i czytalam na raty bo latam i ogarniam po przeprowadzce,w sumie juz ogarnełam, ale teraz zawziecie piore zaleglosci i prasuje...fotki wklejam w miare na bierzaco coby zaleglosci nienarobic i odrazu hurtem!!!

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

09 wrz 2008, 07:10

Hej dziewczynki i ja powróciłam z wyprawy. wczoraj nadrobiłam zaległości z 2 tygodni .
otóz na wyjezdzie było cudnownie oczywiście tylko droga nie fajna 21 godzin w jedna stronę jazdy , ale jakos przetrwalismy i mamy sie dobrze.
jak juz wam napisałam wyjazd cudny miejsce przepiekne - zdjęcia potem :) - Lenusia jeszcze gorsza rozrabiara się zrobiła miła kogo naśladowac 3 latka szalonego i kolezanki jedną w swoim wieku a druga troszeczkę młodszą , także była szczęsliwa pośród dzieci .

Ale oczywiście bez przygód sie nie obyło i były mało przyjemne , otóż dzieci złapały takiego wirusa , że po biegunce i wymiotach wylądowały w szpitalu zakażnym na kroplówkach. :ico_szoking: :ico_szoking: to co przeżyliśmy to ........juz nawet niechce wspominać , oczywiście drugiego dnia katary bo nietrudno sie przeziębić , przy upale 35 st. w cieniu i kilatyzowanych pomieszczeniach no ale ....

dziewczyny tak mi ciężko sie zebrac do roboty , że masakra no ae nic musze jakos ogarniac

Kolka - szkoda troszke tej pracy , ale wiesz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , no i gratuluje remontu i kolorków , kochana a ja miałam ten kolorek kupic do Lenki do pokoju ten denaturat i pomalowac im wzorki o no to juz go nie kupie :)

kurcze my ta szczepionmke o której piszecie mamy w pażdzierniku , a pneumokoki po 2 latach bo Lenka miała juz chyba ze 4 dawki , szczepiliśmy ją ze wzgledu na ten żlobek do którego idziemy od pażdziernika.

A poza tym mieszkanko sie szykuje czekamy na cyklinowanie podłogi bo parkecik juz lezy zostało malowanie i mebelki kuchenne i garderoba i moza sie wprowadzać .

Dziewczyny powiem wam , że jestem przerażona upływającym czasem , który widac po naszych dzieciach . :ico_szoking:

Mróweczka , jak twoja ciąża?? przegapiłam coś który tydzień ?

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

09 wrz 2008, 11:21

Cześć dziewczyny :-D
Przyszlam się odmeldować, piję sobie właśnie kawkę, młody śpi, Karinka w szkole więc mam chwilkę dla siebie.
KAMELEK - super, że wakacje się udały :ico_brawa_01:
MRÓWECZKA - zdjęcia na blogu rewelacyjne, Erysiek śliczny mały mężczyzna a pozostała rodzinka też niczego sobie. A właśnie jak tam Twoja ciąża, nic nie piszesz, a my ciekawe i to bardzo.
CARO - jak się czuje Oskarito? Widziałam fotki na Naszej Klasie pięknie wyglądasz, ciąża Ci służy :)
KASIK - zdolniacha z tej waszej Vikusi, fajne to zdjęcie jak farbami maluje.
I muszę zmykać, jeszcze może wkleję fotkę jakąś .........
Rozpoczęcie roku szkolnego
Obrazek
Niedzielny spacerek
Obrazek
Odpoczynek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość