Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

08 wrz 2008, 16:00

Myszka_ pisze:Aha zapomniałam się pochwalic, w końcu przebiła się lewa jedynka i prawa też już na dniach, po części super,
wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ci fajnie mi kacper marudzi dzis strasznie musialam mu panadol dac i dopiero zasna :ico_olaboga:
co do chrzcin to przykro faktycznie jak czlowiek sie stara a tu ludzie zawodza ,no ale najwazniejsze ze najblisi byli.kurde nie moge pisac bo mi sie klawiatura poprzestawiala ,napisze reszte pozniej :ico_zly: a ja do jutra jestem sama bo krzysiek w pracy w zakopanym

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

08 wrz 2008, 21:48

Kilka zdjęc, jutro postaram się wrzucić jeszcze kilka. Z racji potwornego upału u nas wczoraj, jak przyjechaliśmy na salę, wszyscy się obfotografowali, tzn. po obiedzie, to przebrałam Damiana, taki garniturek mimo, iż z delikatnej przewiewnej tkaniny, to dziecko się poci, ubrałam mu body i takie lniane kremowe ogrodniczki :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
z rodzicami chrzestnymi
Obrazek
Damian Aleksander
Obrazek
Daduś z tatusiami, rodzonym i chrzestnym :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

08 wrz 2008, 22:13

Dziewczyny jak wam dzieciatka szybko rosnal a jak sie zmieniaja :ico_szoking:
zdjecia macie swietne po prostu :ico_brawa_01:
Asiu nasz antolek przecudny i przekochany na tych zdjeciach :ico_brawa_01: i ty slicznie wygladalas :ico_brawa_01: za to Markowi ten garnitur na pewno przyjemnosci nie sprawil :ico_oczko: :-D
Pozdrawiam was wszystkie :-) ja tak co raz pozwalam sobie zajrzec zeby sie dowiedziec co u was i waszych pociech ale co niektore chyba zniknely co?emmy postow to juz wieki nie widzialam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

08 wrz 2008, 22:26

U nas przygotowań ciąg dalszy...

Jutro oddaję samochód do blacharza po mojej ostatniej stłuczce i będę ograniczona w organizowaniu wszystkiego...

AgaSza chusteczkę poznaję oczywiście. Kurcze jeszcze 2 tygodnie temu spacerowałam sobie kolo tej latarni.. Stęskniło mi się...

Asika widzę że Anto ma takiego samego misia do smoka :-D

Asika, Myszka fajowe fotki z chrzcin, przyjęcie w ogrodzie widzę udane :ico_haha_01: Mam nadzieję że u nas tez wszystko wypali. Asika a jak tam w kosciele? Wy do komunii nie szliście nie? My nie idziemy i tak sobie myslę czy to bardzo sie rzuca w oczy... Do chrztu mama może trzymac dziecko? Może nie ma różnicy?

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

09 wrz 2008, 07:18

Myszka faktycznie ze strony twoich gośści nieładnie sie tak zachowali... ale cóż co zrobisz.. wiecznie obrażac się nie bedziesz :))
Ach.. gratulacje pierwszych zabków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jak wczoraj wrociłam z pracy i jak Bartuś mnie zobaczył to tak się ucieszył.. zaczął gaworzyć , robić mostki i oczywiście pierdziec ustami ze szczęścia jak to ona... o mi się tak dobrze zrobiło, byłam taka szczesliwa, ze az się wzruszyłam...boshe jak go kocham...

Dzisiaj chce wziąć go na spacer w spacerówcce, ciekawe czy mu sie spodoba ???

[ Dodano: 2008-09-09, 11:15 ]
Kochane co sie z wami dzieje?? Pewno na dworze siedzicie :))

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

09 wrz 2008, 12:59

Oj witajcie kochane!!!
Stęskniłam się już za Wam.

Niestety jak pracuję to później mam zaległości w przytulankch i pracach domowych i nie bardzo mam czas na tt wejść. Od dziś jestem na urlopie, prawdopodobnie do końca września :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe :-D :-D :-D

Co nowego u nas:
Igor w dalszym ciągu nie bardzo zauważa że ma nóżki, widzi je jak leży w foteliku ale podciągnąć mu się nie chce żeby sobie pooglądać i chwycić. Już nawet kupiłam mu takie skarpetki z grzechotkami ale nic to nie dało. :ico_olaboga:
Co do ząbków to ani widu ani słychu, spokój mamy na razie.
Co do siedzenia to strasznie się dźwiga, i już udało mu się z pozycji pół leżącej samemu usiąść jak chwycił czegoś. Przewaracać się jeszcze nie przewaraca.

Dostaję już od niedzileli marchewkę na obiadek, tzn. w niedzielę czystą marchewkę dla smaku, a wczoraj już zupkę marchewkową z ryżem.

No ale to mnie martwi trochę (tzn. jedzenie i karmienie). Rano przed pracą dostaje cyca, potem ze 2 razy mleczko sztuczne (zależy na jak długo w pracy jestem), teraz będzie dostawał zupki, za jakiś czas deserki na noc butla. Ok 23 herbatka ze dwa razy w nocy cyc i to koniec. Boję się, że przestanę mleczko produkować :ico_placzek: a tak bardzo chciałabym jeszcze go podkarmić.

Tak przy okazji to witam serdecznie nową koleżankę.
malgoska co się tam u Ciebie podziało?? Nic się nie odzywasz!!

Dziewczyny dzieciaczki Wasze pięknie wyglądały do chrztu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla nich.

Piękne zdjęcia z wakacji mamamonia i AgaSza pozazdrościć tylko.

[ Dodano: 2008-09-09, 13:12 ]
przesyłam pare zdjęć aktulanych :-D
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-09, 13:13 ]
ups troche małe, sprubóję inny link

Obrazek

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

09 wrz 2008, 13:22

Wy do komunii nie szliście nie? My nie idziemy i tak sobie myslę czy to bardzo sie rzuca w oczy... Do chrztu mama może trzymac dziecko? Może nie ma różnicy?

mamamonia mi się wydaje, że to zależy gdzie, bo np. u nas na chrzcie to by się rzuciło w oczy bardzo, bo Kinga była jako jedyna do chrztu i to było na mszy w sobotę o 19 to nie dużo ludzi było, ale np. tak jak u asiki było aż 16 dzieci do chrztu i normalna niedzielna msza do tego, to nie sądzę żeby ktoś specjalnie patrzył czy idziecie do komunii, a nawet jeśli to co im do tego tak naprawdę

[ Dodano: 2008-09-09, 13:23 ]
a co do trzymania dziecka to ja nie znam żadnych zasad, że to mama albo tata albo chrzestni trzymają dziecko-mi się wydaje że to bez znaczenia

[ Dodano: 2008-09-09, 13:26 ]
Boję się, że przestanę mleczko produkować :ico_placzek: a tak bardzo chciałabym jeszcze go podkarmić.

ja też karmię mało tzn. tylko raz w nocy, raz ok 6 rano i jako uzupełnienie obiadku i podwieczorku czyli w sumie 4 razy na dobę i tak mi się laktacja unormowała, że pokarm nie znika, a jest go właśnie tyle ile potrzeba i wtedy kiedy trzeba-nie martw się, jeśli chcesz Igorka jeszcze trochę pokarmić, to po prostu go przystawiaj najczęściej jak możesz

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

09 wrz 2008, 13:35

wrr to samo, no trudno takie Wam pokaże

zdjęcie z wczoraj
Obrazek

ośmiornica nadchodzi :-D :-D
Obrazek

w kąpieli
Obrazek

pierwsza marchewka (nawet czoło oberwało :-D :-D )
Obrazek

zapasy z misiem
Obrazek
Obrazek

ok to na razie tyle :-D

[ Dodano: 2008-09-09, 13:38 ]
AgaSza pisze:ja też karmię mało tzn. tylko raz w nocy, raz ok 6 rano i jako uzupełnienie obiadku i podwieczorku czyli w sumie 4 razy na dobę i tak mi się laktacja unormowała, że pokarm nie znika, a jest go właśnie tyle ile potrzeba i wtedy kiedy trzeba-nie martw się, jeśli chcesz Igorka jeszcze trochę pokarmić, to po prostu go przystawiaj najczęściej jak możesz


oj to super, uspokoiłaś mnie trochę, tzn Ty też po podwieczorku albo zupce dokarmiasz cycusiem?? Bo ja myślałam, że to Igor taki żarłok.

[ Dodano: 2008-09-09, 13:39 ]
hmm który link podajecie, żeby takie duże zdjęcia się pokazywały ??

[ Dodano: 2008-09-09, 13:41 ]
AgaSza podajesz obiadek i podwieczorek w ten sam dzień?? Czy jednego dnia np warzywa a drugiego owoce??
I o której podajesz te rzeczy??

Sorki, że tek wypytuję ale to jeszcze nowość dla nas :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

09 wrz 2008, 14:14

eVe80 pisze:AgaSza podajesz obiadek i podwieczorek w ten sam dzień?? Czy jednego dnia np warzywa a drugiego owoce??
I o której podajesz te rzeczy??

obiadek ok 14/15 narazie po pół słoiczka i do tego mleko z cycka, a deserek ok 17/18 (też pół słoiczka) i tez do tego mleko, czasami na podwieczorek zamiast deserku owocowego Kinga dostaje soczek

[ Dodano: 2008-09-09, 14:15 ]
eVe80, ja zmniejszam zdjęcia do rozdzielczości 600x800 i wklejam linka "pełny rozmiar na forum"

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

09 wrz 2008, 14:40

AgaSza dzięki za podpowiedź

Obrazek

[ Dodano: 2008-09-09, 14:40 ]
ooo zdjęcie jeste większe
Dzięki :-D :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość