Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2008, 18:56

kochana ja mam takie caly czas, kiedys mi po nocy schodzily, bo wlasnie puchly od dlugiego chodzenia a teraz to jest katastrofa, bo mam takie stopy caly czas i jest mi ciezko, boli jak diabli i wygladaja strasznie
najwazniejsze ze nie masz w moczu bialak wiec jest ok-powiedzmy bo przeciez lepiej byloby jakby byly normalne stopki :ico_sorki:
wiecie co ale dzisisj mi maz niespodzianke zrobil :-D sam z siebie kupil mi kwiatki i taka fajowa rozowa pantere z przyssawkami do zawieszenia na okno w samochodzie :ico_brawa_01: -mowi ze Igusi sie bedzie podobac jak ja bede wozic :ico_brawa_01:
teraz idziemy wedzic rubki... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 wrz 2008, 19:07

najwazniejsze ze nie masz w moczu bialak wiec jest ok-
no wlasnie mam ale nie duzo wiec oni nic z tego nie robia, caly czas mowie o moich stopach ale oni na to nic, juz mnie to wkurza :ico_zly: jak niemialam wczesniej spuchnietych to co rusz mi sprawdzali czy nie mam wody w nogach i w ogole a teraz kiedy mam spuchniete nogo non stop od miesiaca to nawet nic nie powiedza na to :ico_zly:
wiecie co ale dzisisj mi maz niespodzianke zrobil :-D sam z siebie kupil mi kwiatki i taka fajowa rozowa pantere z przyssawkami do zawieszenia na okno w samochodzie :ico_brawa_01: -mowi ze Igusi sie bedzie podobac jak ja bede wozic :ico_brawa_01:
no widzisz jaki Twoj maz kochany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Moj to nawet mi glupiej czekolady by nie kupil od tak sobie a co mowic o kwiatkach :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 wrz 2008, 19:31

Bylam u ginki, powiedziala mi ze rozwarcie minimalnie sie powiekszylo moze na pol centymetra, ale powiem wam ze ledwo sie ruszam juz brzuszek ciagnie mnie do dolu i boli mnie caly tylek normalnie chodze jak kaczka i tiptopami :-D,a na jutro umowilam sie ze znajoma do miasta wiec nonono nie dam rady chyba na przystanek dojsc :ico_noniewiem: , ginka powiedziala ze jak sie nie rozpakuje do piatku to mam znow do niej zawitac, boze sama nie moge uwierzyc ze mi daja takie terminy :ico_szoking: :ico_szoking:
wiecie co ale dzisisj mi maz niespodzianke zrobil sam z siebie kupil mi kwiatki i taka fajowa rozowa pantere z przyssawkami do zawieszenia na okno w samochodzie -mowi ze Igusi sie bedzie podobac jak ja bede wozic
tylko pogratulowac moj tez czasem miewa takie przeblyski :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2008, 19:50

no widzisz jaki Twoj maz kochany
:ico_nienie: nie czesto niestety
tylko pogratulowac moj tez czasem miewa takie przeblyski
no wlasnie czasem :ico_sorki:
ginka powiedziala ze jak sie nie rozpakuje do piatku to mam znow do niej zawitac,
Adia a Ty do tego ginekologa to prywatnie chodzisz????
:ico_brawa_01: oby do piatku-dobrze ze to rozwarcie ci sie powieksza :ico_sorki: a nie stoi w miejscu :ico_sorki:
a teraz kiedy mam spuchniete nogo non stop od miesiaca to nawet nic nie powiedza na to
:ico_noniewiem: dziwne kurde...moze przy tym zatruciu to ma sie strasznie chamsko popuchniete te nogi ze moze nie masz jeszcze tak zle :ico_sorki:
moja znajoma miala minimalnie popuchniete ale miala b.duzo bialaka w moczu i 2 tyg wczesniej urodzila :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 wrz 2008, 19:51

Bylam u ginki, powiedziala mi ze rozwarcie minimalnie sie powiekszylo moze na pol centymetra,
no niezle, bedziesz pierwsza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja dzis tez ledwo chodze, tylek mnie boli, maly sie rozpycha i mnie kuje na dole i caly czas mnie na kibelek gania juz nie wiem ile razy dzis stolca oddalam :ico_wstydzioch: noi brzuch pobolewa ale nic wiecej sie nie dzieje

[ Dodano: 2008-09-08, 19:53 ]
moja znajoma miala minimalnie popuchniete ale miala b.duzo bialaka w moczu i 2 tyg wczesniej urodzila :ico_brawa_01:
wiesz co ja to nawet nie wiem ile mam tego bialka bo mi nie mowia, ale jest tylko jeden plus postawiony w tej rubryce wiec nawet moj apolozna mowila, zeby sie nie martwic bo to minimalne, ale te nogi popuchniete- ja chodzic nie moge bo ciezko, chodze jak kaczka :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2008, 19:55

Ja dzis tez ledwo chodze, tylek mnie boli, maly sie rozpycha i mnie kuje na dole i caly czas mnie na kibelek gania juz nie wiem ile razy dzis stolca oddalam noi brzuch pobolewa ale nic wiecej sie nie dzieje
:ico_olaboga: nic wiecej Pati...pomys sobie ze u mnie nioc a nic sie nie dzieje ale to doslownie NIC
kazda z Was ma juz jakies oznaki zblizajacego sie porody a ja nic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

08 wrz 2008, 20:24

Mnie tez brzuch pobolewa,czasem skurcz sredniawy zlapie,brzuszek twardnieje ,nie mowiac o kosci lonowej,bo ona juz w rozsypce :ico_placzek: :ico_placzek:
adia my najdalsze terminy mamy a juz sie tak sypiemy. :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 wrz 2008, 21:05

adia my najdalsze terminy mamy a juz sie tak sypiemy.
wlasnie az dziwne to jest :ico_szoking:
u mnie nioc a nic sie nie dzieje ale to doslownie NIC
kazda z Was ma juz jakies oznaki zblizajacego sie porody a ja nic
bo ty marta bedziesz miala tak chlup wody ci odejda i zaczniesz rodzic :ico_brawa_01:
Adia a Ty do tego ginekologa to prywatnie chodzisz????
najpierw ona byla prywatna tylko, ale teraz przeksztalcila sie w G.P :ico_sorki: wiec zmienilam lekarza na nia :ico_sorki: wizyty mam za darmo tylko za usg pelne ,place 40 euro :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-08, 21:23 ]
ale mam zgage :ico_noniewiem: ,pije mleko a mlody dostal czkawki :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 wrz 2008, 22:08

sarenka napisał/a:
adia my najdalsze terminy mamy a juz sie tak sypiemy.

wlasnie az dziwne to jest
a o mnie zapomnalyscie :ico_noniewiem: termin z OM mam na 1.10 :ico_noniewiem:
najpierw ona byla prywatna tylko, ale teraz przeksztalcila sie w G.P wiec zmienilam lekarza na nia wizyty mam za darmo tylko za usg pelne ,place 40 euro
no to masz na seri SUPER!!!
chyba tylko tu w UK z tym ginekologami tak ciezko :ico_olaboga:
zmeczona jestem ale spac mi sie niechce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

08 wrz 2008, 22:47

a o mnie zapomnalyscie termin z OM mam na 1.10
Oj MArtulko,przepraszam,ale ty sie super czujesz.JA pisalam ze sypiemy sie a terminy takie dolegle.Mozezs sie pocieszyc ze termin z usg jest duzo wczesniejszy,zawsze jakies szanse sa.JA mam dopiero na 3pazdziernik i nie wyobrazam sobie do niego dotrwac brrrrr.

Tobie to tylko w ciazy zachodzic.Samopoczucie the best,co tu jeszcze chciec od zycia :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość