Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

09 wrz 2008, 23:04

a Oscarek bez problemu chwytal po tych 3 dobach piers??
Z tym nie mielam problemu.Wssal sie jak pijawka i pieknie ciagnal.
Dobre sa te poduszki w ksztalcie ksiezyc,wtedy dzieciaczkowi wygodnie podczas karmienia no i nam samym takze.

Gdy tylko go urodzila,odcieli pepowine to przystawili do cyca,poniewaz te pierwsze mleko(siara) jest ponoc bardzo wartosciowa.TAk lapczywie chwytal brodawke:-)slodko to wygladalo.Piekne przezycie :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2008, 23:15

.Wssal sie jak pijawka i pieknie ciagnal.
:ico_brawa_01: grzeczny chlopak :ico_brawa_01:
Dobre sa te poduszki w ksztalcie ksiezyc,wtedy dzieciaczkowi wygodnie podczas karmienia no i nam samym takze.
no wlasnie sie zastanawialam czy kupic :ico_noniewiem: ale pomyslalam ze bede kladla na na normalnej podusi do karmienia :-) co o tym myslicie?
Gdy tylko go urodzila,odcieli pepowine to przystawili do cyca,poniewaz te pierwsze mleko(siara) jest ponoc bardzo wartosciowa.TAk lapczywie chwytal brodawke:-)slodko to wygladalo.Piekne przezycie
:ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-10, 09:03 ]
:ico_brawa_01: witam z rana :ico_brawa_01:
ciekawe czy cos sie u ktorejs w nocy posunelo na przod :ico_sorki: :ico_brawa_01:
u mnie nie :ico_nienie: budzilam sie w nocy ze 30 razy :ico_olaboga: ale nie wiem dlaczego :ico_noniewiem: nic mi nie bylo :ico_noniewiem:
brzuch mam tylko taki maly i twardy-i tradycyjnie Iga sie malo rusza ale poz tym wszystko ok :-D
czekam na wiesci od Was laseczki :ico_sorki: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-10, 09:18 ]
caly czas sie zastanawielam czy Agusia1982oby nie urodzila-bo brzuszek juz kilka tygodni temu miala tak nisko a sie nie pokazala na TT :ico_nienie: od dawna
ale na NK nie ma zdjec bobaska :ico_noniewiem:
wiec wyslalam jej wiadomosc :ico_sorki: ...zobaczymy moze sie odezwie...moze juz 1 wrzesniowka rozpakowana :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

10 wrz 2008, 10:31

Czesc dziewczyny, wpadlam na chwile, zeby powiedziec, ze sledze Wasz watek i kibicuje przyszlym mamusiom... Ja bylam sierpniowka i z czescia z Was sie juz znam :-) ...jak czytam, to co piszecie, to tak jakbym czytala wlasne posty i nasz sierpniowy watek miesiac temu :-D

Ciekawe, ktora bedzie pierwsza :-) ja tez sie juz nie moge doczekac pierwszego (i drugiego i trzeciego itd..) dzieciaczka wrzesniowego.
O, ale sie zrymowalo ;-)

Pozdrawiam!!! Bede zagladac :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 10:39

shoo witaj :ico_brawa_01: jak tam sliczny Jasperek sie miewa ?? :ico_haha_02:
jak czytam, to co piszecie, to tak jakbym czytala wlasne posty i nasz sierpniowy watek miesiac temu
:ico_haha_01: no chyba na koncowce to wszystkie posty sa podobne

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 wrz 2008, 11:09

witam was wszystkie :ico_haha_01: u mnie nic ciekawego,poszlam spac pożno wczoraj ale wstalam dopiero teraz nawet tylko dwa spacerki do kibelka zaliczylam :-D
wczoraj popralam wszystkie ciuszki malego pieknie wygladaj na suszarce :ico_brawa_01: ,tylko ciagle nie poschly wiec jak sie cos zacznie to maly bedzie golym tylkiem swiecil :ico_haha_01:
wlasnie co z Agusia????? tyle czasu juz tu jej nie bylo :ico_noniewiem: , moze sie rozpakowala :ico_haha_02:
shoo, ja pamietam jak czytalam wasz watek by sie przekonac co mnie czeka na koncowce :ico_haha_01: i bardzo podobnie bylo :-D
mmarta81, z tym skurczem to ginka zacisnela mi dlon na moim przegubie tak mocno, trzymala jakies 20 sekund i pusicila i mowila ze za jakis czas znow sie powtorzy :ico_noniewiem: taki przyklad mi dala wiadomo ze to sie roznic jakos bedzie ale cos tam wiem :ico_noniewiem:

zla jestem bo mi ciagle internet wywala :ico_zly: :ico_zly: chodzi wolno jak slimak juz od dwoch tygodni, a teraz masakra :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 11:17

mmarta81, z tym skurczem to ginka zacisnela mi dlon na moim przegubie tak mocno, trzymala jakies 20 sekund i pusicila i mowila ze za jakis czas znow sie powtorzy taki przyklad mi dala wiadomo ze to sie roznic jakos bedzie ale cos tam wiem
:ico_noniewiem: no to chyba trafne porownanie tylko ze na rece to nie czuc tak samo jak na brzuszku :ico_noniewiem:
Adiajest :ico_brawa_01:
a gdzie reszta wrzesnioej bandy-Miszka,Pati,sarenka :ico_spanko: spiochy

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 wrz 2008, 11:22

a gdzie reszta wrzesnioej bandy-Miszka,Pati,sarenka spiochy
wszystkie na porodowkach a my pilnujemy watku :ico_oczko: :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2008-09-10, 11:24 ]
zaraz rozwale ten komputer :ico_zly: musze sie do nich wybrac i powiedziec ze mi nawala :ico_zly:

[ Dodano: 2008-09-10, 11:26 ]
no to chyba trafne porownanie tylko ze na rece to nie czuc tak samo jak na brzuszku
prawda ale to bedzie tez jakby ktos na nim ci cos zaciskal wiec mysle ze nie przegapimy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 11:31

wszystkie na porodowkach a my pilnujemy watku
:-D a bym sie nie zdziwila-ale juz sprawdzalam telefon i nie mam wiadomosci od Miszki wiec chyab spi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 wrz 2008, 11:37

a bym sie nie zdziwila-ale juz sprawdzalam telefon i nie mam wiadomosci od Miszki wiec chyab spi
niech sobie pospi,ona zawse ma ciezkie nocki :ico_noniewiem:
ale u nas leje, nawet satelita nie dziala i mam czarny ekran :ico_zly:
i nic mi sie nie chce robi a mam gore prasowania i wszystko juz od dwoch dni lezy na stole w salonie i mnie straszy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 11:38

mam gore prasowania i wszystko juz od dwoch dni lezy na stole w salonie i mnie straszy
:ico_haha_01: ja wczoraj na raty poprasowalam ale swoje juz polezalo na stole w jadalni :ico_sorki: wiec nie mialam wyjscie
moze u was jakas burza ze t :ico_placzek: k wszystko siada?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość