Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

10 wrz 2008, 12:41

Co do AZS to ja nie wiem czy Kinga też tego nie ma, bo od dłuższego już czasu ma taki czerwony placek pod kolankiem, smaruję jej maścią z wit A i znika, ale potem pojawia się znowu, właściwie żadnych innych objawów nie ma ale chyba gdzieś słyszałam, że to już może świadczyć o jakiejś alergii czy czymś podobnym :ico_noniewiem: Dodam jeszcze że miała to jeszcze zanim zaczęłam jej wprowadzać nowe pokarmy

Ewa mi się dziś rozchorowała, ma katar i gorączkę. Rano miała 37,3 st., zbiłam jej gorączkę czopkiem, ale przed godziną znów miała 37,1, położyła się spać i przed chwilą się obudziła rozpalona z gorączką 38,4 st. Dałam jej znów czopek i teraz sobie siedzi obok mnie w łóżeczku i ogląda zdjęcia. Jak tak dalej będzie to jutro pójdę z nią do lekarza i Adam będzie musiał wziąć zwolnienie bo z dwójką maluchów w tym z jednym chorym nie jest łatwo, bo trzeba by chyba izolować Kingę od Ewy teraz. Nie wiem sama. A może jakby miała się zarazić to i tak jest już zarażona-nie znam się na tym :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

10 wrz 2008, 14:47

AgaSza pisze:A może jakby miała się zarazić to i tak jest już zarażona-nie znam się na tym

no obserwuj Kingę bo być może (a nie daj boshe) coś się może wykluć z tego.

Meggi zmartwiłaś mnie tym AZS, Igor ma małe krostki na brzuszku, skórę na rączkach i nóżkach też ma trochę szorstką, no i na buźce też ma krostki ale takie bezbarwne. A powiedz mi jeszcze czy da się wyleczyć dziecko z takiego AZS.
W sumie to Igor dopiero teraz ma na brzuszku jakieś kropki a soczki to już pije bardzo różne. No i nie wiem czy nie wyszło by mu wcześniej coś. Bo jabłkowy sok już pił, i nic nie było a wczoraj dostał pare łyżeczek jabłuszka i może to po tym. A powiedzcie mi jeszcze ja potówki wyglądają?

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

10 wrz 2008, 15:20

Meggi nie do końca ode mnie zależy. Ja nie mogę bo kościelnego nie mam...

AgaSza współczuję choróbska.... :ico_olaboga:

Teraz jeszcze załatwiam szybko dowód dla Julci bo chcemy lecieć do Luxemburga w październiku.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

10 wrz 2008, 17:46

eve80 ja karmie piersia jescze to musze uwazac na to co jem... natomiast czy z tego idzie wyleczc sie nie wiem... ale moja siostra jak była mala tez miala skaze bialkowa, nie jadla nabialu wogole, a teraz siedzi kolo mnie i wcina bulke z serem :D takze chyba jest jakas nadzieja dla naszych pociech... dodam tylko ze u Bartka rez sie tak zaczeło, sucha skora na ciele...AgaSza moj maluch wiecznie mial zaczerieniana skóre pod syjka, jak było cieplej to przybierało kolor borbowy, stosowaliśy na to maś ze sterydami a ostatnio nawet Cutivate.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

10 wrz 2008, 19:10

eVe80, potówki mogą byc podobne do wysypki uczuleniowej, zazwyczaj jabłka nie uczulają, jak Cię to tak martwi to idź najlepij do lekarza pokazac mu Igorka, on to najlepiej oceni.
Mój Damian ma skazę białkową i nie mogę jeśc mleka ani żadnych jego pochodnych i nie mogę też białka kurzego oraz żadnych produktów w których byłyby te składniki, więc można powiedziec - jem na okrągło jedno i to samo bo prawie nic nie mogę :ico_noniewiem:
u nas to się tak objawiło, że miał wysypkę na buzi, która długo się utrzymywała, drażniło mnie to bardzo, były to takie kropeczki w kolorze skóry i jak się przejeżdzało ręką to było czuc taki jakby piasek pod palcem...
odstawiłąm mleko i pochodne i po 2 tyg. buzia była ładniutka, poszliśmy na szczepienie i powiedziałam o tym to lekarz powiedział, żebym spróbowała znów zjeśc mleko i że mogę normalnie jeśc produkty mleczne, zjadłam danio i tak go wysypało, że szok, całą buzinkę a brzuszek to po prostu masakra, więc znów wszystko odstawiłam, poszłam do lekarza pokazac mu małego potwierdził, że to skaza i że mam uważac na to co jem a jak zrezygnuję z piersi to mleko na receptę będę mu dawac.
Teraz jest w sumie ok, choc czasem pojawia się kilka chrostek na buzi a ja zachodzę w głowę po czym, jak prawie cały czas jem to samo, a i zmieniliśmy kosmetyki na te z serii dla wrażliwców i alergików.

Co do alergii to jest tak, że 90% dzieci wyrasta z niej kończąc 3 lata, miejmy nadzieję że nasze będą w tej większości :ico_oczko:
Zmykam do mojego krzykacza :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-10, 19:12 ]
A AgaSza a co do zaczerwienienia pod kolankiem to moze się takie lekkie odparzenie zrobiło? u maluszków lubi się właśnie w takich zagięciach robic. Spróbuj to potraktowac jakąs maścią na odparzenia - taką która najlepiej działa na Kingę i zobaczysz czy schodzi.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

10 wrz 2008, 19:17

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 21:43 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

10 wrz 2008, 22:01

Kurcze przeziębiłam sie, gardło boli, głowa pęka i ogólnie wszystko boli. Moze wiecie jakie leki można brać?

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

11 wrz 2008, 08:03

Witajcie...
Widze ze nie tylko mój Bartus ma skazę białkową... bywa to troche uporczywe, ale dajemy rade...

Wczoraj byłam u fryzjera, zafarbowalam się na ... BRĄZ.. to dla mnie nowość, bo całe życie farbowalłam sięna blond... jak wróce do domu to wkleje fotke z aktualną fryzurką :)

JAk dzisiaj wychodziłam do pracy o 5:00, to Tuluś juz nie spał... męzuś był zadowolony... no coż tak czasem bywa :)

I chciałam się pochwalić, Bartuś wczorj wsadził sobie stópke do buzi i ssał palucha... jak to śmiesznie wyglądało...

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

11 wrz 2008, 09:28

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 21:44 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

11 wrz 2008, 09:37

WIdze ze Tosienka rośnie ... ładna dziewuszka ... my namy nosidełko i jest co nosić, Bartek wazy prawie 8 kg :)) a długi na ok 80

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość