Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 wrz 2008, 18:23

M dopiero bedzie po 18 wiec jeszcze mam troche czasu na relax :-D
acha myslalam, ze juz jedziesz :-)

ja mam te male dwie paczki i siostra mi juz kupila dwie paczki tych wiekszych chyba midi one sie zwa nie wiem, ale nie martw sie nie bedzie taka wielka :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-10, 18:26 ]
Maz zaraz jedzie do wujka skladac auto a ja zostaje w domku bo nie najlepiej sie czuje, za duzo robie na raz, ale musze sie zaraz isc wykapac, ogolic tylko nie wiem jak dam rade, bo mam jutro wizyte u gina :-D juz z lusterkiem mi ciezko :-D :-D musze tez piling zrobic, bo jutro polozna przyjedzie zrobic mi masaz stop- miejmy nadzieje, ze mi pomoze i cos sie w koncu ruszy :-D :-D

I pojde do pokoiku Erika i zaloze tez ochraniacze bo juz nie moge sie doczekac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 18:29

ja mam te male dwie paczki i siostra mi juz kupila dwie paczki tych wiekszych chyba midi one sie zwa nie wiem, ale nie martw sie nie bedzie taka wielka
wlasnie tez kupilam 2 paczki tych malych ale po 56 9chyba 56 czy jakos tak) sztuk i jedna wzielem do szpitala a jedna zostawilam w domu i tez chyba dokupie te 2 pampersika so do 7 kg-tyle chyba nie bedzie miala :ico_szoking: :ico_sorki:

siora sie smieje zebym juz zaczela wydawac te male panpesy co kupilam i najmniejsze ubranka :ico_noniewiem: -ze niby Igol nie zalozy ich nigdy :ico_noniewiem:
kurde chyba musze wozek wytargac i to nosidelko-ale to juz nie dzisiaj
Patia Ty jutro ginekolog nie :ico_brawa_01: moze Ci cos tam ruszy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-10, 18:30 ]
pojde do pokoiku Erika i zaloze tez ochraniacze bo juz nie moge sie doczekac
:-D :ico_brawa_01: oooo to najwazniejsze zakladaj szybko-zobaczysz zaraz bedzie ladniej i moze Eryczkowi sie spodoba i sie dzisisj ujawni :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 wrz 2008, 18:31

Patia Ty jutro ginekolog nie :ico_brawa_01: moze Ci cos tam ruszy :ico_brawa_01:
no jutro mam wizyte na 11, ale watpie, az mi sie nie chce isc, bo uslysze znow- no nic sie nie dzieje, wszystko zamkniete :ico_placzek:

mmartunia u mnie wozek juz w pokoiku malego stoi i fotelik samochodowy tez :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 18:34

az mi sie nie chce isc, bo uslysze znow- no nic sie nie dzieje, wszystko zamkniete
:ico_brawa_01: a jeszcze sie zdziwisz :ico_sorki: i torbe popoludniu bedziesz dopakowywac :ico_brawa_01:
mmartunia u mnie wozek juz w pokoiku malego stoi i fotelik samochodowy tez
:ico_szoking: oj t :ico_sorki: oj to jutro wjezdzam z kareta na chate :ico_haha_01:
chyba ja w jadalni narzie ustwie bo nie bede i tak tego tastac na gore po schodach-ta gondolka mnie wkurza-fajnie bedzie jak juz bedziemy wozic w samej spacerowce :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-10, 18:35 ]
mojej sasiadki to nigdy nie widzialam z wozkiem na spacerku :ico_noniewiem: dziecko do samochodu i wio-ale mala jeszcze nie chodzi wiec podejrzewam ze spacer dla niej to przejechanie sie wozkiem sklepowym :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 wrz 2008, 18:38

:-D :ico_brawa_01: oooo to najwazniejsze zakladaj szybko-zobaczysz zaraz bedzie ladniej i moze Eryczkowi sie spodoba i sie dzisisj ujawni :ico_brawa_01:
o no pewnie, mogloby cos sie dzis wydarzyc :ico_haha_01: maz mowi, ze juz zdal prawko wiec teraz moge robic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko, zeby Ericzek chcial juz sie spotkac z nami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 18:41

tylko, zeby Ericzek chcial juz sie spotkac z nami
:ico_brawa_01: nic sie nie martw Pati tylko 7 dni a jak nie to czy Eryczek bezie chcial czy nie wyciagna Go na sile :ico_brawa_01:
najbardziej mi sie podobaja miny takich noworodkow zaraz po urodzeniu wygladaja na takie wsciekle i zle ze je wyciagneli z brzuszka :-D nic tylko calowac takie zle slodaski :ico_brawa_01:
A wlasnie wczoraj mi moj maz oswiadczyl ze chyba zaczyna palic :ico_szoking: bo on ma teraz tyle stresow zwiazanych z moja ciaza :ico_puknij: i juz niedlugo Iga sie urodzi i i tak na porodowce paczke spali-stwierdzil :ico_puknij: tylko ze sobie na papierosa nie wyjdzie na podrodowce nawet jakbym go miala przywiazac do mojego wyrka :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 wrz 2008, 18:42

:ico_brawa_01: a jeszcze sie zdziwisz :ico_sorki: i torbe popoludniu bedziesz dopakowywac :ico_brawa_01:
no sie okaze :ico_noniewiem:
:ico_szoking: oj t :ico_sorki: oj to jutro wjezdzam z kareta na chate :ico_haha_01:
a jak niech grzeje juz miejsce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja co rusz chodze do pokoju malego i jezdze pojazdem :-D :-D
spacer dla niej to przejechanie sie wozkiem sklepowym :ico_noniewiem:
dobre :-D

ja to juz nie moge sie doczekac pierwszego spacerku tak juz bym chciala powodzic Erika w wozeczku :-D

[ Dodano: 2008-09-10, 18:44 ]
A wlasnie wczoraj mi moj maz oswiadczyl ze chyba zaczyna palic :ico_szoking: bo on ma teraz tyle stresow zwiazanych z moja ciaza :ico_puknij:
acha to niezle, niech nie pali, po co, nie bedzie trul Ciebie i malej :ico_nienie: nie pozwol kochana :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-09-10, 18:45 ]
:ico_brawa_01: nic sie nie martw Pati tylko 7 dni a jak nie to czy Eryczek bezie chcial czy nie wyciagna Go na sile :ico_brawa_01:
no jak nie bedzie chcial to na sile, innego wyjscia nie bedzie mial :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 18:51

cha to niezle, niech nie pali, po co, nie bedzie trul Ciebie i malej nie pozwol kochana
:ico_nienie: nie ma mowy o paleniu w domu-on wie nawet jak palilismy w 2 to w domu nie palilismy
narazie go jeszcze nie widzialam z papierosem -zobaczymy :ico_noniewiem:
ja co rusz chodze do pokoju malego i jezdze pojazdem
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja nakrecam karuzelke nad lozeczkiem, :ico_haha_01:
to sie chyba nazywa stan zniecierpliwienia ciezarnej :ico_oczko:
ja to juz nie moge sie doczekac pierwszego spacerku tak juz bym chciala powodzic Erika w wozeczku
:ico_noniewiem: pierwszy spacerek to chyba zabiore Iga na ogrod :ico_haha_01: bo na 15 minut nie bede sie nigdzie wyprawiac-tym bardziej ze pewnie bedzie padac :ico_zly:
juz mnie tak wkurza ta pogoda ze szok powiedzialam Marcinowi ze w przyszlym roku jedziemy z UK bo nie chce zeby mi dziecko blade i markotne chodzila z braku slonca-zobaczymy moze sie uda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 wrz 2008, 18:57

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja nakrecam karuzelke nad lozeczkiem, :ico_haha_01:
to sie chyba nazywa stan zniecierpliwienia ciezarnej :ico_oczko:
ja na razie jeszcze nie kupila karuzelki bo nie potrzebna na poczatku dla mnie, postawie radyjko i bedzie maly sluchal kolysanek na dobranoc :-D :-D
:ico_noniewiem: pierwszy spacerek to chyba zabiore Iga na ogrod :ico_haha_01: bo na 15 minut nie bede sie nigdzie wyprawiac
a ja na balkon :-D

[ Dodano: 2008-09-10, 18:58 ]
juz mnie tak wkurza ta pogoda ze szok powiedzialam Marcinowi ze w przyszlym roku jedziemy z UK bo nie chce zeby mi dziecko blade i markotne chodzila z braku slonca-zobaczymy moze sie uda :ico_sorki:
no to trzymam kciuki, zeby sie udalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2008, 18:59

:ico_zly: kurde no i dzwoni idiota ze najwczesniej za godzine bedzie :ico_zly: -zanim zje obiad to ja na 100% nie bede tak pozno po zakupy jechac :ico_puknij:
on mi ciagle podnosi cisnienie :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość