Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2008, 15:44

:ico_sorki: ja tez chce zobaczyc nowonarodzonego Oskiego :509:

[ Dodano: 2008-09-11, 15:48 ]
kurde ja tez jeszcze nie wyslalam papierow :ico_noniewiem: a juz musze bo pozniej bede czekac :ico_olaboga: ale ja tylko 480F bede dostawac bo skladke na dzielalnosc odprowadzalam :ico_noniewiem: (skladki placilam 20F miesiecznie :-D ) wiec w sumie sie oplacilo :ico_brawa_01: ale nie wiem jaki druczek wyslac-pewnie musze do Reweniu zadzwonic :/ wiec najprostrzym sposobem bedzie kupic flaszke i przejechac sie do tego znajomego angola ktory mi cala sprawe nagral :ico_sorki:
juz po sprzataniu :ico_haha_02: -girki mi odpadaja :ico_olaboga:
zaraz stawiam ziemniaczki i zjem sobie obiad wczesniej bo jak mi M zadzwoni znowu ze kurde bedzie o 8 to go zabije :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 wrz 2008, 16:05

O ludzie co sie ze mna dzis dzieje, czuje sie okropnie, leb mi peka, myslalam, ze jak sie przespie to przejdzie, guzik- jesc mi sie chce i w ogole jakas do nonono jestem....

Musze obrac ziemniaczki do rosolku i odkurzyc chociaz bo dzis polozna o 18 przyjdzie a tu taki balagan, ale naprawde jakos nie mam ochoty przez ten leb :ico_zly: :ico_zly:


mmarta i co bylas wczoraj na zakupach z mezem czy dzis jedziecie???

miszka
moze zle napisalam, on mial na mysli, ze to niebezpieczne dla dzidzi jak ma sie opryszczke na dole i ze jakby mnie bolalo cos tam, to mam natychmiast przyjsc, bo tak na ustach to nie szkodzi dla dzidzi, ja pewnie tak napisalam, ze zle zrozumialas :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

zakrecona jestem dzis :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2008, 16:21

mmarta i co bylas wczoraj na zakupach z mezem czy dzis jedziecie???
:/ co ty...mam nadzieje ze dzisisj jedziemy-chyba ze cos znowu wykombinuje ale wtedy to dostaje kartke i jedzie sam :-)
Pati85moze jak Ci ta polozna nozki wymasuje to sie cos ruszy albo chociaz sie lepeij poczujesz :ico_sorki:
wez paracetamol-mozesz brac 4 na dobe - lepiej wziasc tabletke niz sie meczyc z bolem glowy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 wrz 2008, 16:23

wez paracetamol-mozesz brac 4 na dobe - lepiej wziasc tabletke niz sie meczyc z bolem glowy :ico_sorki:
oj zebym to ja go miala :ico_placzek: :ico_placzek:

No moze jak ten masaz zrobi cos sie ruszy, ale watpie- coraz bardziej jestem przekonana, ze ten drugi termin czyli 28.09 jest prawdziwy :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-11, 16:24 ]
:/ co ty...mam nadzieje ze dzisisj jedziemy
no to trzymam kciouki, zeby nie wywinal Ci dzis zadnego numeru :-)

A ja ide obrac ziemniaczki i odkurze szybko :ico_oczko: acha i mujsze isc peeling stop zrobic, zeby byly ladne dla poloznej :-D

[ Dodano: 2008-09-11, 16:27 ]
wedlug temgo straemu terminu jestem dopiero w 37 tygodniu i 4 dniu czyli jeszcze 17 dni jakby co :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek:

Mam nadzieje, ze Erik sie w koncu zmobilizuje do wyjscia, a wierci sie i kreci jak szalony :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2008, 16:29

wedlug temgo straemu terminu jestem dopiero w 37 tygodniu i 4 dniu czyli jeszcze 17 dni jakby co
a ja 20 :ico_placzek: ale ja juz od dawna na te 20 sie nastawiam :/

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2008, 16:41

Gotuje mojemu makaron z paczki :-D jest juz tak zdesperowany ze sam mnie o niego prosil :-D od trzech dni dostawal zupe jażynowa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 wrz 2008, 16:52

jest juz tak zdesperowany ze sam mnie o niego prosil od trzech dni dostawal zupe jażynowa
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: zupa tez obiad nie :-D
kurde ale moj to musi miec jakies miesko sama zupa by nie przeszla :ico_noniewiem: wiec i tak masz dobrza :ico_sorki: a jhak by dostal na obiad makaron to juz by wymyslal zebym cos na kolacje konkretnego robila :ico_olaboga: ...jakos musze nakarmic te jego 100kg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 wrz 2008, 18:56

witajcie!!!
a taką miałam nadzieję że któraś wreszcie rozdwojona....lada moment połowa miesiąca za nami i nic :ico_olaboga: czyli nie będzie zadnego Bejbika z pierwszej połowy wrzesnia??!!!! :ico_placzek: współczuję Wam kochane całym sercem, bo ja mam jeszcze mase czasu. Oj nasłuchacie sie jeszcze mojoego zrzedzenia za miesiąc... :-D ale wtedy to juz będziecie miały wszystko gdzieś, bo wasze Bejbiki będą dawały czadu :ico_oczko:
sarenka, jak ja mam Was niby wyprzedzić, babeczko? :ico_oczko:
termin na 16 października, a czuje że Kropek sie wykula dopiero po 20. I to pewnie wielce obrażony po końskiej dawce oksytocyny na wywołanie :-D

Własnie wróciłam z polskiego sklepu z jedzonkiem, przy okazji udało mi sie upolować bluze puchatkę z nexta za 1,5 euracza. dziś robie mielone z tłuczonymi ziemniaczkami i mizerią. Bez szaleństw.
Wczoraj wieczorem, kiedy siedzielismy przy kompie Kropek wywalił do przodu ugietą w kolanie nóżkę. Bolało jak cholera ale mina taty-bezcenna :-D nagle do niego dotarlo że to najprawdziwszy ludzik :ico_oczko: nawet purknął ta nóżkę kilka razy zanim sie schowała :-) i od tamtej pory o niczym innym nie gada :-D

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

11 wrz 2008, 19:27

A mi caly dzien brzuch twardnieje,a teraz pobolewa a do tego dzidzia zaczela wypychac wszystkie swoje konczyny i chyba oszaleje.Bol niemilosierny :ico_placzek: :ico_placzek:

zirca bedziemy razem zrzedzic,a nikt nas czytac nie bedzie bo wszytskie urodza :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2008, 19:48

my wlasnie wrocilismy z zakupow :ico_brawa_01: z polskigo sklepu, swierza wedlinka serek zolty, i oczywiscie Piotrek zarzyczyl sobie na jutrzejszy obiad kapuste zasmarzana z kaszanka :ico_chory: i ziemniaczkami, ja kaszanki nie lubie ale nic to czasem trzeba zrobic mu przyjemnosc :ico_brawa_01:
a jhak by dostal na obiad makaron to juz by wymyslal zebym cos na kolacje konkretnego robila ...jakos musze nakarmic te jego 100kg
moj makaron uwielbia moze jesc go codziennie :ico_noniewiem: a na kolacje zaraz mysli o jakims chlebku z kielbasa, ale nie moge narzekac on jest wszystko zerny :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość