Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 wrz 2008, 19:09

Magdalena_82, to Antoś chodzi do przedszkola? Chyba pisałaś, że chwilowo zrezygnujecie z tego. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba tak pisałaś. Ale to dobrze, że jest z dziećmi :ico_brawa_01:
Chodziło mi o te grupy, na które chodzimy Play group, te spotkania mamusiek i dzieci.

Mama_Ania, ładne fotki.

A u nas deszcz, deszcz deszc..............i jeszcze raz deszcz :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

09 wrz 2008, 21:19

A ja tak jak myslalam Nicolinka poszla sobie szybciej spac ;-)
Byla juz taka zmeczona i same jej sie oczka zamykaly.. i jak poczula poduszke to usnela,a Marcusek tez niedawno zasnal i juz mi dziecinki sobie slodko spia.
A jutro Nicolka pojezdzi sobie na dwoim rowerku.. Samaaa !!!
Juz moj mezulek sciagnal takie cos na nogi i zobaczymy jak to jutro Nicolce wyjdzie ... pierwsza samodzielna jazda na 3 kolowym rowerku :-D Napewno sie bedzie malej podobac..
No to uciekam do mezusia.. Dobrej nocki pa

[ Dodano: 2008-09-10, 20:51 ]
Ale tu pustki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdzie jestescie Baboski?????????
Samej tak glupio pisac i utrzymywac watek????
Przybywajcie..........

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 wrz 2008, 21:51

hop hop hop .... bo się zabiję o własne echo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 wrz 2008, 22:49

Tak samo ja.... :ico_placzek:
Mam nadzieje ze nasz wateczek znowu ruszy pelna para..
Trzymam kciuki ;-)

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

12 wrz 2008, 06:14

Cześć!

mama Ania sliczne foteczki

Wszystkie mamusie sobie śpią a ja już wsuwam śniadanko:) Włosy umyte i poranny relaks przy komie :-D wieczorem nie mam czasu , albo jestem już bardzo zmeczona. Wczoraj padłam po 21 :ico_oczko: Jutro idę do pracy, ale na szczęście tylko na 2 godziny.
Wczoraj pijany chłopak na motorze potrącił na przejściu i zabił moja sąsiadkę :ico_placzek: Była miła, uprzejmą starszą Panią [*]

pozdrawiam i zyczę miłego dnia

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

12 wrz 2008, 08:40

Hej hej
anulka_, to faktycznie tragedia [*]...
Jejku, kiedy Ty odpoczywasz?
Kristi, jak Nicole? Jeździła sobie na rowerku?

My wczoraj aktywnie spędzaliśmy dzionek. Przyszła do nas moja Babcia (85 latek) i wyszłyśmy z moimi dzieciaczkami na spacerek. Byłyśmy też na placu zabaw, więc Pyza wyszalała się. I nawet pospała popołudniu 2,5 godziny. Ale wieczorem nie spała do 23 z minutami :ico_szoking: :ico_olaboga: . Pewnie też musiała nacieszyć się Tatusiem. Od wtorku praktycznie go nie widzi. Grzesiek po pracy jeździ malować dom u mojego Taty.
A ja już nie mogłam patrzeć w lusterko, więc dziś zmieniam kolorek włosów. Ostatnie farbowanie bylo przed wielkanocą ( :ico_szoking: ), więc sobie wyobrażacie, jak wyglądam... Dzisiaj przyjedzie moja siostra- fryzjerka i "trzaśnie" mi rubinek na włosach. Już daaaaaaaawno nie miałam ciemnego koloru na głowie.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 wrz 2008, 08:58

dzieńdoberek, retyyy znowu tu pustki, ojej wątek chyba naprawdę nam ginie :ico_placzek:
Biorę się za to :ico_haha_01:

anulka strasznie jesteś zapracowana, bidulko :ico_noniewiem:
Ania, no to fajny dzionek mieliście, ale powiem Ci że jak mój Antoś spi w dzień tak ze dwie godzinki (co sie zdarza już rzadko) to tez do północy spać nie może, dlatego staram się nie kłaść go w dzień, a jak jest zmęczony to kładę go ale na godzinkę.

A mój mężuś dostał propozycję pracy w Holandii, no i teraz jest problem...hehe, narazie czekamy na ich maila, bo p[ytał się o szczegóły. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

12 wrz 2008, 09:13

Aniu ja nie odpoczywam , już się do tego przyzwyczaiłam. No i padam spać jak mucha:)
Magdalena oj nie taka bidulka, ma się tego ciałka :-D

pozdrowienia z pracy
u mnie pada deszcz brr

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 wrz 2008, 09:17

Magdalena oj nie taka bidulka, ma się tego ciałka :-D
:-D

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

12 wrz 2008, 10:02

Tak sobie pomyślałm że już niedługo święta :-D Powiem szczerze że lubię taką pogodę jak jest dziś tzn. pada sobie deszczyk i jest chłodniej. Lubię jesień , zimę i oczekiwanie na święta. Moje koleżanki w pracy są raczej wiosenno-letnie i jak ja mówię że lubie zimę to patrzą na mnie spod oka :-)

pozdrowienia

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości