Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 wrz 2008, 14:49

anulka_, ja też lubię zime, ale jesieni to nie :ico_haha_01:
jak lubisz deszcyk, to pewnie pasowałaby Ci Anglia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
tu czesto można spotkać deszcyk, ale zimno to nie jest.
Ja całą jesień aż do zimy chiodzę w krótim rękawku, a w zimę zakładam wiosenną, czasem jesienną kurtkę :-D

[ Dodano: 2008-09-12, 14:50 ]
My bylismy na spacerku , nie pisałam chyba ze Antos przeziebiony, ale już w domu dzisiaj nie moglismy wysiedzieć, ale mimo wszystko ANt=olek słaby jeszcze.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

12 wrz 2008, 18:06

Dzien dobry

Czy jeszcze mnie pamietacie?

U mnie tak wiele sie wydarzylo...
Moja mama wraz z mym bratem odwiedzili nas w polowie sierpnia ... wspolnie czekalismy na narodziny mego smerfa ... niestety Ksiaze w ogole sie nie kwapil by przywitac sie z babcia ...

Kian przyszedl na swiat 4 wrzesnia 2008 o godz. 23:09
Wazyl 3,600 kg i mierzyl 53 cm
Porod byl wywolywany ... 2 tabletkami
poza tym rodzilam calkowicie naturalnie od 12 w poludnie kiedy to podano mi pierwsza tabletke( druga po 6 godzinach)... tez mi sie zachcialo
zadnego tlenu, zadnych zastrzykow
tylko 1,5 godz w wannie

pozostaje mi jedynie byc z tego dumna ... haha ...
i o dziwo czuje sie rewelacyjnie jak na polog
juz tydzien minal a ja zajmuje sie dwojka dzieci , domem ... biegam sprzatam i nawet sypiam troche :-D
moj D pracuje codziennie ... wzial wolne wczesniej,by byc ze mna w tych dniach pierwszych, ale Kian postanowil poczekac ... urodzil sie w 13 dniu po terminie

ech

moja mama niestety nie nacieszyla sie wnukiem,bo juz na drugi dzien po moim wyjsciu ze szpitala musiala wracac do Polski - obowiazki ja wzywaly ...

pomyslicie pewnie ... no tak ... tyle jej nie bylo wpadla sie chociaz pochwalic ...
to nie tak ...
BARDZO MI WAS BRAKOWALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:
Mam nadziej,ze i Wy o mnie niezapomnialyscie i nadal jestem tu mile widziana...
przynam troche odwyklam od pisania, ale to tylko kwestia czasu ... naturalnie teraz mam 3 mezczyzn w domu ktorymi musze sie zajc,ale jeszcze troche a zaczne czesciej bywac na TT
postaram sie co jakis czas zagladac i sie przywitac, dac znac co u mnie :ico_wstydzioch:

to moze poki jeszcze moje maluszki spia to wkleje fotki mego szkraba

[ Dodano: 2008-09-12, 18:13 ]
Kian z babcia
Obrazek

Kian
Obrazek

i moj smutasek :) ... pierwsze dni bycia straszym bratem nei naleza do najlatwiejszych :-)
Obrazek

[ Dodano: 2008-09-12, 18:33 ]
POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 wrz 2008, 19:02

O rany DIEM :ico_szoking:
Ciesze si że się pojawiłaś, tak myslałam o Tobie czy juz urodziłas czy nie :ico_brawa_01:
[center]Ogromniaste gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/center]
Kian jest sliczny, m a takie czarne włoski, sliczniutki, no i już widać podobieństwo do braciszka.
A jak Kouroshek?

Cudo, prosimy o reularne wklejanie fotek.

Jeszcze raz gratulacje
:ico_prezent: :ico_dziecko: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

12 wrz 2008, 20:20

diem, Witaj Kochana - gratulujemy Wam synka i Kouroshowi braciszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kian - śliczny z niego chłopiec i ma śliczne imie ... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

12 wrz 2008, 22:11

Dobry wieczor ;)

Diem super ze sie odezwalas ;) Gratuluje pieknego synusia,jaki podobny do braciszka i tak ma juz duzo wloskow :ico_brawa_01:

Mama_Ania a Nicolka na rowerku uczy sie pedalowac sama co wychodzi jej tak srednio.. jak ja rowerek z tylu pcham to mala pedaluje a jak przestaje pchac to Nicole sama nie pedaluje.. moja mala wygodnicka :ico_haha_02: Ale powoli sie malutka nauczy w kazdym razie uwielbia swoj rowerek i najchetniej by z niego nie schodzila :-D

A ja ide powoli spac bo jakas zmeczona jestem.. Bylismy na zakupach dzisiaj i caly czas jestem w akcijii(zawsze cos mam do zrobienia ) no tak to jest jak sie ma dwoje malych dzieci ;-) Ale wcale nie narzekam bo dzieci to najpiekniejsze cos co mnie spotkalo ;-) Dobranoc papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 wrz 2008, 08:36

DIEM, GRATULACJE OGROMNE!!! A Kian podobny do Kourosha jak niewiem. Śliczny z niego czarnuszek- te włoski i oczęta :ico_brawa_01: . Jak Kourosh zareagował na braciszka? Widzę, że Ty czujesz się dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .

Maggie, rozkręcaj wątek. Widzę, że niektóre kobietki mało nas odwiedzają. Zubelka dawno nie było, Justynka też tylko czasem wleci, Aginka też wcale nie za często i Basia też :ico_nienie:

Dziewczyny pochwalę się- Kluskowi przebiły się już dwie dolne jedyneczki.Zrobił się dzięki temu troszkę spokojniejszy. Przez ostatnie 2-3 dni robil sobie 3 albo 4 drzemki 20-30 minutowe przez cały dzień i był marudny. A łapki albo pieluszka na stałe zamieszkały w jego paszczy :-D . Ale już teraz będzie lepiej (mam nadzieję)
Ja wczoraj zmieniłam "perukę" :ico_haha_01: . Mam teraz rubinek na włosach.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 wrz 2008, 15:02

Hej hej ;)
A u nas dzisiaj od rana pada deszcz.. bylismy znowu na malych zakupkach,a teraz moje dzieci sobie spia ale juz od godzinki ;-)
Pozaatym to ok.
Marcusek tez dostaje zabki i jest bardzo marudny i ma problemy ze zasnieciem.. ale smaruje mu takim zelkiem dziaselka i jest mu lepiej i zasypia ale czuje powoli ze tez mu te dolne pierwsze zabki wychodza powoli..
Moze tez mu ulzy a taki jest kochany i spokojniusi I nauczyl sie juz wszystko ze stolu na podloge zrzucac i juz fajnie wszystko sobie umie i sam trzyma w raczkach :ico_brawa_01:
A Nicolka to maly lobuz ostatnio nawet umie sie sama zabawic.. a to swoja lalka i do Marcusowego wozka ja wklada a to pomaga mi zmieniac Marcuskowi pampersa i mu tez tam ladnie wyciera pupcie.. Nicolka nie umie i nie lubi sie nudzic..i nie nudzi sie ;-)

Milego dnia papa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 wrz 2008, 15:40

Kristi, :ico_brawa_01: dla dzieciaczków. Jakie ładne foteczki w podpisie! Widzę Nicole na rowerku :ico_brawa_01: . I Marcusek sam siedzi. Mój Kluseczek też bardzo rwie się do siadania. Jak go trzymam w pozycji półsiedzącej, to tak napina mięśnie brzuszka i podciąga się do przodu, aż usiądzie.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 wrz 2008, 20:24

Aginka też wcale nie za często

:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: staram sie jak moge :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: miałam nadzieje ze to widac.... :ico_wstydzioch:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 wrz 2008, 21:16

Cześc dziewczynki, a ja jestemn dzisiaj taka szczesliwa że nie mogę się opanować. mój mzus powiedział mi że jak odstawie proszki to postaramy sie o dzisiusia....nie mówił mi tego a tu nagle dzisiaj tak powiedział, a na koniec że mnie kocha!!!
:591: :597: :591:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość