Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 wrz 2008, 14:53

Oj jak u nas zimno, slonko swieci ale wiatr taki zimny, jesien jak nic :ico_olaboga: malo tego lata bylo, ciekawe jak dalej bedzie pogoda :ico_noniewiem:

mmarta napialam kochana, ze widac zmiane ale tylko na twarzy, bo spuchnieta jestes,a nie to ze brzydko wygladasz :ico_nienie: :ico_nienie: brzusio pierwsza klasa, maly fajniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

miszka no to niezle z ta plesnia, moze jakis srodek kup ale od czego ona niby jest????

a ja odkrylam jakies robale w domu i glownie siedza one w koszu na brudne rzeczy ale ostatnio u malego w pokoju tez je widzialam i nie wiem skad one sie biora, wujek meza mowil, ze to od wilgoci ale u nas nie ma i ze one jak wejda do ucha tp moga przebic bebenek :ico_placzek: :ico_placzek: i ja sie teraz martwie, raz klade sie do lozka podnosze koldre a ten robal pelza po mojej poduszce jak ja wrzasnelam :ico_szoking: boje sie teraz :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 wrz 2008, 15:00

a ja odkrylam jakies robale w domu i glownie siedza one w koszu na brudne rzeczy ale ostatnio u malego w pokoju tez je widzialam i nie wiem skad one sie biora, wujek meza mowil, ze to od wilgoci ale u nas nie ma i ze one jak wejda do ucha tp moga przebic bebenek i ja sie teraz martwie, raz klade sie do lozka podnosze koldre a ten robal pelza po mojej poduszce jak ja wrzasnelam boje sie teraz
kużwajak ja nie cierpie robactwa :ico_chory: tepic tepic :ico_olaboga: , a moze to do sasiadow do was przeszlo, my jeszce w polsce dorobilismy sie wlasnie od sasiadow mrowek :ico_zly: a potem karaluchow :ico_zly: :ico_zly: a ile czasu m inelo zeby to wytepic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

13 wrz 2008, 15:08

Mniam,golabki.Ale smaka narobilyscie.
Ja dzis obiad tradycyjny,kotleciki z piersi kurczaka,ziemniaki i mieszana salata z tarta marchwia do tego dressing.Wszyscy pojedlismy.No i teraz koncze karpatke do lkawki.
JA tez juz przytylam sporo,ale przy dwoch brzdacach mam nadzieje ze zrzuce to szybciorem bo sie zalamie.

Nabiegalam sie dzis,i teraz mnei nogi bola,brzuch pobolewa a i jakies dziwne parcie mam buuuuuuuuu.Pozatym zadnych oznak zblizajacego sie porodu,zero,kompletnie nic.

Znajoma mojej kolezanki urodzila wczoraj synka,tzn przez cc,bo za duze bylo 4450,62cm dlugie.Rodzila 12godzin,bez skutku,wiec cieli i wyjmowali brr.NAprawde kolos.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 wrz 2008, 15:12

miszka no to niezle z ta plesnia, moze jakis srodek kup ale od czego ona niby jest????
Mam kurcze widocznie jakas wilgoc w tej szafie,to straszne,budynek ma niecaly rok :ico_olaboga: Najsmieszniejsze jest to ze nie ma sladu wilgoci w lazience ani kuchni.Juz sama nie wiem,zadzwonie w poniedzialek do Landlorda ,niech cos z tym zrobi :ico_zly: Ty z tymi robalami tez niezle kurcze masz :ico_olaboga:
kużwajak ja nie cierpie robactwa
Nic mi nie mow,jakbym zobaczyla robala, chyba bym sie wyprowadzila,strasznie sie boje,zreszta ta plesn mnie nie mniej brzydzi :ico_zly: Nie mam zamiaru narazac dziecka,jezeli nic z tym nie zrobia to sie wyprowadze :ico_zly:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 wrz 2008, 15:21

Nic mi nie mow,jakbym zobaczyla robala, chyba bym sie wyprowadzila,strasznie sie boje,zreszta ta plesn mnie nie mniej brzydzi Nie mam zamiaru narazac dziecka,jezeli nic z tym nie zrobia to sie wyprowadze
masz racje my jak sie dowiedzielismy ze jestem w ciazy, musielismy sie wyprowazic i na gwalt szukalismy chaty,ile ja sie zaplesnialych miejsc naogladalam,a przeciez o to nie trudno tutaj klimat plesni sprzyja i w UK mysle ze tak samo :ico_noniewiem: ,jak juz bylismy zrezygnowani, to trafilo nam sie zupelnie nowe mieszkanko jestesmy piersi ktorzy zamieszkuja wiec warunki dla malego super,bo ta plesn to nie za dobra dla dzieci :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-13, 15:25 ]
dziewczyny mam pytanie wyparzlyscie to nakladki silikonowe na brodawki :ico_noniewiem: one sa takie cienkie ze mi sie wydaje ze sie cos z nimi stanie jak je poleje wrzatkiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 wrz 2008, 15:28

masz racje my jak sie dowiedzielismy ze jestem w ciazy, musielismy sie wyprowazic i na gwalt szukalismy chaty,ile ja sie zaplesnialych miejsc naogladalam,a przeciez o to nie trudno tutaj klimat plesni sprzyja i w UK mysle ze tak samo ,jak juz bylismy zrezygnowani, to trafilo nam sie zupelnie nowe mieszkanko jestesmy piersi ktorzy zamieszkuja wiec warunki dla malego super,bo ta plesn to nie za dobra dla dzieci
Tak dokladnie jest jak piszesz,plaga plesni i wilgoci w Anglii tak samo,jesze ja mieszkam w portowym miescie wiec sama wiesz jak jest.Ja tez sie przeprowadzilam do nowego mieszkania,budynek zostal ukonczony 10 miesiecy temu i my jestesmy pierwszymi lokatorami,jeszcze pachnie farba,a i tak zaczynaja sie problemy :ico_zly: Do dzis tez mi sie wydawalo,ze mam super mieszkanko bez wilgoci ,myszy i takich tam plag :ico_noniewiem: Ale sie mylilam i jestem wsciekla ,bo drugi raz na mieszkanie prosto z pod igly na pewno nie trafie :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-13, 15:31 ]
dziewczyny mam pytanie wyparzlyscie to nakladki silikonowe na brodawki one sa takie cienkie ze mi sie wydaje ze sie cos z nimi stanie jak je poleje wrzatkiem
Tak kochana to sie wyparza,ale przezczytalam ze wszystko co wyparzamy pozostaje sterylne tylko 24 godziny ,wiec moze sie wstrzymaj jeszcze z ta sterylizacja :-) Ja sie juz do tego przymierzylam w zeszlym tygodniu,powyjmowalam butelki,nakladki,odciagacz a potem przeczytalam intrukcje wyparzacza i wlasnie tego sie dowiedzialam wiec zrezygnowalam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 wrz 2008, 17:03

ale przezczytalam ze wszystko co wyparzamy pozostaje sterylne tylko 24 godziny
:ico_szoking: no to niezle :ico_noniewiem: a tam ja narazie odciagacz wyparzylam i schowalam juz do torby do szpitala i nie bede 2 raz tego robic pieprze :ico_noniewiem:
golabkow tez juz nie bede robic :ico_zly: tyle roboty dajcie spokoj jak ja bym to mogla przy malenkim dziecku tak sie bawic :ico_nienie: nie ma takiej opcji :ico_nienie:
ale wyszly pyszne :-D bo juz jednego wpieprzylam-az dziwne oststnio wogole nie mam apetytu i tym jednym tak sie najadlam ze juz patrzec na inne nie moge :ico_noniewiem:
za duze bylo 4450,62cm dlugie.Rodzila 12godzin,bez skutku,wiec cieli i wyjmowali brr.NAprawde kolos.
:ico_brawa_01: to tak jak moja Igusia :ico_brawa_01: trudno najwyzej ja wyciagna :ico_noniewiem: chociaz bardzo bym nie chciala :ico_sorki: zobaczymy moze sie na 4 kilo zatrzyma :ico_sorki:
Miszka my w starym flacie mielismy takiego grzyba ze glowa boli :ico_olaboga: najpierw nie wiedzialam co mi tak w szafi e wali ale znalazlam go w koncu a szafy takie wbudowane mielismy a po zimie jak odsunelam szafle inna taka mala to sie zalamamam plasmn wielkosci 1,5 m kwadratowego :ico_szoking:
dzwonie do wlasciciela ten przyjechal i stwierdzil ze to moja wina bo nie otwieram okiem codziennie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: myslalam ze walne-no wiec sie nasmialam i mu powiedzialam ze jak tego nie zmyje czy cos to nie zaplacimy my :ico_oczko: i przlaz i zrobil ale to bylo dostlkownie na 2 miesiece bo jak sie wyprowadzalismy to juz zaczelo wylazic i sie smialam :ico_haha_01:
dobre sa te pochlaniacze wilgoci-podobno-mam zamiar taki 1 chociaz kupic jak mala bedzie
mmarta napialam kochana, ze widac zmiane ale tylko na twarzy, bo spuchnieta jestes,a nie to ze brzydko wygladasz brzusio pierwsza klasa, maly fajniutki
:ico_sorki: Pati ale ja wiem ze ty nie chcialas powiedziec ze brzydko wygladam(chociaz taka jest prawda) przeciez to widac od razu jak spuchlam !!! Nie ukrywam tego a jak wygladam to juz nic za to przeciez nie moge narazie :ico_oczko:
dzisisj u nas cieplo i tak mi rece napuchly ze o zegarku moge juz zapomniec -normalnie MASAKRA-az sie boje ogladnac nogi :ico_placzek:
Brzuch mi sie dzis caly dzien napina :ico_haha_02: ale mi to wogole nie przeszkadza-nie boli-wiec nie bioe nospy ani nic bo i tak juz czas :ico_brawa_01: tylko jak sie tak napina to taki maly sie robi :ico_placzek:
oj bedzie mi tego brzusia brakowac :ico_placzek: tego ze mialam Igusie tylko dla siebie....

[ Dodano: 2008-09-13, 17:05 ]
Adia u nas w ASDzie jest nawet mielone z indyka-ja wszystko co z mielonym robie to wlasnie z tym innego bym nie przlkla-a i z tym nie idzie mi latwo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

13 wrz 2008, 17:30

czesc dziewczynki :-D natknelam sie dzis na super fotke i tak o was pomyslalam... to dzisiejszy prezencik - zycze szybkiego rozdwajania, choc moze nie tak doslownie :ico_haha_01: :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

13 wrz 2008, 17:32

no to niezle a tam ja narazie odciagacz wyparzylam i schowalam juz do torby do szpitala i nie bede 2 raz tego robic pieprze
No i masz racje,ja sie tez zaczelam zastanawiac czy jednak tego nie wyparzyc wczesniej,skoro to jest sterylne tylko 2 dni to przeciez potem tez sie nie bede z tym pitolic co chwila :ico_noniewiem:
dzwonie do wlasciciela ten przyjechal i stwierdzil ze to moja wina bo nie otwieram okiem codziennie
Kurcze ja mysle ze to jakas wada konstrukcji budynku,no niemozliwe zeby w nowym domu tylko w jednym miejscu byla wilgoc :ico_placzek: Lazienka przeciez ciagle zaparowana i ani grama nie ma tylko na jednej scianie tej szafy w zabudowie.Zreszta ja wietrze,nawet ta szafe wtedy otwieram.Boje sie tego grzyba jak nie wiem :ico_olaboga:
dzisisj u nas cieplo i tak mi rece napuchly ze o zegarku moge juz zapomniec -normalnie MASAKRA-az sie boje ogladnac nogi
Ja sie obudzilam z nogami jak balony znowu,ale juz niedlugo.Jak sobie czasami pomysle,ze mogloby byc przede mna wiecej niz kilka dni czy tygodni tej ciazy,to chyba bym sie juz nie zdecydowala :ico_olaboga: Czlowiek jak robi test jakos nie mysli o tym ile to czasu trwa,strasznie dlugo :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-13, 17:33 ]
czesc dziewczynki natknelam sie dzis na super fotke i tak o was pomyslalam... to dzisiejszy prezencik - zycze szybkiego rozdwajania, choc moze nie tak doslownie
Faktycznie SUPER :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dziekujemy za pamiec :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 wrz 2008, 17:38

no kurde ale ten moj facet to palant :ico_zly: wyjechal w nocy w trase :ico_noniewiem: , dzwonilam do niego caly dzien wlanczala mi sie poczta, wyslalam sms myslac ze moze rozmawia i jest zajete, al eska nie doszla,wiec schiza caly dzien :ico_szoking: , aten dzowni do mnie i radosnym glosem pyta sie dzwonilas misiu???,bo telefon mi sie wylączył :ico_zly: :ico_zly: no ja pier@#$$#@#$ole,
oj bedzie mi tego brzusia brakowac tego ze mialam Igusie tylko dla siebie....
mi tak samo :ico_placzek: niby chce juz calowac kacperka tulac i wogle ale za brzuszkiem bede tesknic bo nigdzie indziej malemu lepiej nie bedzie przeciez :ico_placzek: :ico_placzek:
u nas w ASDzie jest nawet mielone z indyka-ja wszystko co z mielonym robie to wlasnie z tym innego bym nie przlkla-a i z tym nie idzie mi latwo
u nas też czasem bywa ale jest go ledwie na dwa kotlety a kosztuje majatek :ico_noniewiem: ale powiem ci ze mielone biore tylko jak robie spagethi i to wolowe bo jest super do makaronu, probowalam nie raz robic jakies kotlety czy cos ale zawsze wychodza mi ochydne :ico_szoking: wiec zrezygnowlam dalszych prob,ale gołąbkow nie odpuszcze moze jutro zrobie,trzeba jesc poki mozna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-13, 17:42 ]
Miszka, dzieki za info nie wiedzialam,ze to tak dziala :ico_puknij: mysle sobie wyparze i schowam i cacy :ico_noniewiem: , a wy macie te sterylizatory kupione? bo ja nie znajoma mowila ze wyparza wrzatkiem i to jej wystarczy w zupelnosci :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość