Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 wrz 2008, 13:43

Doris,co Ty mowisz??i pies chory :ico_szoking: ??...a powiedz mi juz zadzwonilas powiedziec do pracy ze chora jestes?
ja juz sprawunki odwalilam..teraz tylko czekam az kurczak sie upiecze,Maya wstanie i mozemy jechac sie bawic :ico_brawa_01: :-D

a teraz z innej beczki...u na jest tak ze jak sie rodzi dziecko to panstwo daje dziecku czek na 250f i rodzice maja wybrac miejsce gdzie otwarte zostanie konto dla dziecka...no i mozna zainwestowac w akcje ale to wiadomo-ryzyko...albo zwyczajnie odkladac kase dziecku ale bez procentu niestety...no i ma sie na to rok...i kase dziecko dostanie w wieku 16 lat....no i my postanowlismy nie otwierac takiego konta(a ze musi byc jakies otwarte to po uplynieciu roku panstwo decyduje gdzie ono bedzie)...bo wolimy dac jej na procent i w koncu ulokowalismy te kase na naszym oszczednosciowym podkoncie....no ale panstwo za nas zdecydowalo ze konto bedzie otwarte w TESCO :ico_szoking: :ico_haha_01: ...no ok. i teraz nas nekaja formalnosciami ...i choc mieli nie dac w tym wypadku juz tych 250f to i tak dali-czyli Maya jest bogatsza o 250f :-D ...no i ma teraz 2 konta...jedno z procentem u nas i drugie w tesco....a sie rozpisalam...ale tyle tych papierow prysylaja ze juz mnie to meczy....a jeszcze maja przyjsc papiery do zaplacenia tej kary... :ico_chory: :ico_zly: ....nawet o tym staram sie nie myslec....

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 wrz 2008, 15:11

GLIZDUNIA, no tak pies chory, cieknie mu znosa, prycha i ma biegunke... co do pracy to maja dac mi znac... czyli nic nie wiadomo...

GLIZDUNIA, no widzisz to teraz Maya ma 2 konta

[ Dodano: 2008-09-13, 15:39 ]
my juz po obiedzie. Kinga zjadla troche, ale mniej niz zwykle... ale dobrze ze chociaz cos...

Moja mama zrobila nam dodatkowo placki ziemniaczne, niestety w ogole nie czulam ich smaku...

Kinga dzisiaj drugi raz z rzedu miala drzemke tylko godzinna...

zapomnialam wam napisac. pol nocy dzisiaj nie spalam, bo po tym antybiotyku w zoladku mi sie kotłowało... nie mogłam leżeć, musiałam siedzieć... ciekawe czy dzisiaj tez tak będzie...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 wrz 2008, 18:19

Heja
żyję
siedzę sobie obatuchana w koce u znajomych. Zaraz mamy w kominku napalić tak ciepło jest. Ala prawie cały dzien była na dworze, w grubej kurtce i czapce. Spać będzie pewnie dobrze. Słoneczko dziś świeciło ślicznie a na termometrze było 10st w słońcu
Postaram się zaglądać. Zostajemy tutaj do środy, więc będę miała neta, potem jedziemy do moich rodziców. Zmykam na grzńca i czekam na ten kominek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 wrz 2008, 18:46

hejka a my juz po pacu zabaw...moja corka jest niesamowita...pokladalismy sie ze smiechu!!!co ona tam wyprawiala :ico_olaboga: :ico_haha_01: ...szok normalnie,jak dzika biegala....jedna dziewczynke chciala pocalowac ale tamta zwiala :ico_haha_01: ...druga przytulic chciala ale tamta taki grubasek i jak sie wywalila to wstac nie mogla ,a jeden koles siedzial z malutkim synkiem pod sciana a Maya mu przed nosem doslownie zaczela tanczyc :-D ...a koles sie zmieszal i w smiech...juz nie mowie o tym ze podchodzila do ludzi zeby im sie tylko pousmiechac :ico_haha_01: ....szalala tak ze wyszla mokra doslownie ,lalo sie z niej jak z pod prysznica...obskoczyla wszystkie atrakcje i te ktore wydawaly nam sie nie do zdobycia dla niej :ico_noniewiem: ....nawet dopasowywanie ogromnych ksztaltow i wkladanie ich w sciane bylo pestką :ico_szoking: ....naprawde jeszcze jej takiej nie widzialam a wiem ze wiele potrafi moje dziecko...ale ta energia..ludzi patrzyli i sie smiali bo to bylo niemozliwe doslownie...aparat zacal nam padac a szkoda bo filmiku nie mam zadnego...ale fotek troche jest...zaraz zgram :-) dzis chyba padnie wieczorem jak mucha :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-13, 19:19 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

13 wrz 2008, 19:28

GLIZDUNIA, wulkan enegri z tej Mayi. I fotki superaśne.

Ewcik, zazdroszcze tego kominka i grzanca...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 wrz 2008, 19:40

doris, jest czego zazdrościć. Milutko i cieplutko. Jeszcze tylko dzieci wykąpiemy i luzik, jakąś kolacyjkę na ciepło zrobimy i resztę grzańca spijemy i posiedzimy do północy

GLIZDUNIA, zdjęcia super (jak zwykle z resztą)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 wrz 2008, 19:40

oj...wulkan doslownie...bite 2 godziny biegala i rucala sie na podloge,skakala...a w domu co?nunu...nunu....od razu chce isc spac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 wrz 2008, 20:20

ja sie nie moge na nia napatrzec
jakby miala conajmniej 3 lata

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 wrz 2008, 20:40

hej!
no faktycznie Glizdunia masz się czym chwalić!!! super kochana niunia! szkoda, że u nas w pobliżu nie mam takiego placu...Hania by dała czadu na bank!
Doris oj, trzymaj się cieplutko!!!
Ewcik grzaniec...kominek...żyć nie umierać... :-D

u nas spoko, rano wielkie zabawy itp...potem ja na 13jechałam do pracy :ico_haha_01: Babki zadowolone...ja też :ico_haha_01: potem wróciłam, w biegu się przebierałam, stroiłam Hanię i jechaliśmy do wujka. Wróciliśmy ok.20, kąpiel, Hania padła jak mucha....
a ja idę poprzeglądać przepisy jedzonkowe dla Hani, poprasować i spać.
jutro po obiedzie jedziemy do J domu, spotkać się z jego kuzynem...wrócimy znów pewnie na kąpiel...
piszecie, że zimno...u nas też...właśnie J przepalił w piecu, bo mi zimno...brrrrrrrrr.......ja nie chcę!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 wrz 2008, 20:44

Jagodka,hihihi...nie 3 lata tylko 3 motorki w pupie :ico_oczko: ...ale dzieki :-)
oczywiscie Maya juz padla i sie nie dziwie...szkoda mi ze aparatu nie naladowalam wczesniej :ico_puknij: ...ale pojedziemy tam jeszcze za tydzien to wezme napewno!!!wogole tak mi szkoda ze nie mam tu kolezanek z dziecmi bo bym mogla czesciej tam sobie jezdzic...kosztuje to grosze doslowie i tylko 20 min. z domu...wiec prosta droga...no szkoda....samej to tak samotnie tam siedziec...

[ Dodano: 2008-09-13, 20:55 ]
kurcze,a jak tam Lady z ta praca???przedwczoraj miala isc zalatwiac cos nie?
pewnie sie pakuje i czasu nie ma... :ico_noniewiem:

Zborra to Wy w ten weekend takie Jaśki wędrowniczki jestescie!!!ale dobrze...chociaz do ludzi wyjdziecie,pogadacie..odwiedzicie....

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości