Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 mar 2008, 22:49

kurcze napisalam przed chwilka i mi skasowalo

mariola ja tez Majke szczepie zwyklymi chwilke poplacze i przestaje nawet nie pytali sie czy chce jakas inna szczepionke zeby mniej kuc a w poniedzialek ide znowu na szczepienia

majka od godzinki sie meczy z usnieciem czeka chyba na ten nowy serial na tvn bo m jak milosc i na wspolnej juz zobaczyla

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

04 mar 2008, 23:52

Ja już wysiadam. Norbert cały czas marudzi a jak jestem z daleka od niego to już wrzeszczy. I tak od 3 dni. No i oczywiście sama jestem bo Rafał pracuje. Jutro pójdę go zważyć to pogadam z polską położną. Nie wiem czy to przez mleko.. ale karmię go tym mlekiem drugą puszkę i wcześniej tak nie mia.. nie mówiąc już o ulewaniu, zwracaniu mleczka :(::

Co do szczepionek to Norbert miał w 8 tygodniu - dostał dwie, po jednej w każe udo, następną ma w 3 miesiącu, kolejną w czwartym. I to chyba skojarzona bo kilka chorób jest wymienionych.

A krostki mojemu małemu wyskoczyły jakiś czas temu na buźce i główce. Były jak mak - drobniutkie, bardzo dużo i skórka zaczerwieniona w ich miejscu. Kąpałam go wtedy w krochmalu i zeszły po 2-3 dniach.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 mar 2008, 09:06

Ja również już nie śpię, dzisiaj trochę gorzej, Ula od 5 rano kopała, ruszała się i stękała, nawet jak Jej cyca dałam, to się nie uspokajała... może to przez powrót zimy, mamy śnieg za oknem i ciągle pada :-( a ja już chcę wiosnę.

Idziemy dzisiaj na szczepienie, ale ja zdecydowałam się kupić szczepionkę, za namową koleżanki, ktora niedawno szczepiła synka. Przedyskutowaliśmy to z mężem i zdecydowaliśmy się wydać te 120zł i mieć zamiast trzech, tylko jedno kłucie.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 mar 2008, 09:53

iwona83, składam gratulacje i wszystkiego naj....dla MAJI z okazji 3 mc i od cioci z tej okazji :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-03-05, 08:56 ]
Ja jestem dzisiaj na nogach od 5 rana poniewaz Amelka kreciła sie o 5 30 piła a na 6:30 szłam do koscioła bo była msza za mojego zmarłego tate i nie opłacało mi sie już kłasc wiec padne chyba o 19.Pogoda za oknem względna ale widze że zima powraca bo mrozik.

[ Dodano: 2008-03-05, 09:00 ]
Dziewczyny Amelka jeszcze nie miała szczepienia ciągle ma katar i nawet z nia nie ide na szczepienie bo i tak ja nie zaszczepi ale nie wiem do kiedy najpozniej może być zaszczepiona.Jutro jedziemy na bioderka. :-)

[ Dodano: 2008-03-05, 09:03 ]
Oj coś się kręci chyba zgłodniała bo spi od 6. Strasznie spac mi sie teraz chce ,mam mieć dzisiaj koło 13 gosci wiec troche musze ogarnąć mieszkanie i jakis obiad ugotowac no to z drzemki nici.Ale przynudzam ,strasznie pusto tu z ranka.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 mar 2008, 10:17

Mariola dziekujemy

a my dzisiaj ciezka noc majka cala nocke spala ze mna chyba ja cos bolalo bo strasznie poplakiwala no i nawet smoczka nie chciala do buzi poslalam meza do apteki po cos na kaszel i katar bo jak nie ma goraczki to lekarz znowu mi powie ze to nic nie jest

na dodatek strasznie wieje wiec dzisiaj nie idxziemy na spacerek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

05 mar 2008, 12:31

Wszystkiego naj.. radości i zabawy, a przede wszystkim zdrówka dla Maji za 3 miesiączek :ico_tort: :ico_brawa:

U mnie nocka jak zwykle ok. Ostatnio dni są bardzo marudne.

Iwona, to tak jak ja poszłam z Norbertem do lekarza jak miał katar i ostry kaszel.. Pani doktor powiedziała, zeby sie nie przejmowac, ze kazdy bywa przeziebiony. :ico_puknij: Maly mial 7 tygodni a u niemowlat moze to sie skonczyc nawet zapaleniem pluc :ico_noniewiem:

A pytałam się położnej czy Norbert może być szczepiony jak ma katar i kaszel (bo akurat kiedy mial termin szczepienia to byl przeziebiony) to powiedziala mi ze goraczki nie moze miec. Mariola zapytaj sie moze swojego lekarza czy Amelka nie moze byc zaszczepiona.

U mnie tez widze zimno znow.. 1 stopien jest :ico_chory: A bylo juz cieplo ze w krotkim rekawku mozna bylo nawet :-?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 mar 2008, 12:41

CleoShe pisze:Wszystkiego naj.. radości i zabawy, a przede wszystkim zdrówka dla Maji za 3 miesiączek

dziekujemy

jednak ide do lekarza troche sie tym przejmuje najwyzej znowu mnie odesla do domu lepiej dmuchac na zimne

CleoShe pisze:A pytałam się położnej czy Norbert może być szczepiony jak ma katar i kaszel (bo akurat kiedy mial termin szczepienia to byl przeziebiony) to powiedziala mi ze goraczki nie moze miec. Mariola zapytaj sie moze swojego lekarza czy Amelka nie moze byc zaszczepiona.


no wlasnie ja tez sie balam ze mi majki nie zaszczepia bo miala katar a lekarka sie zapytala czy ma goraczke jezeli nie to mozna szczepic

[ Dodano: 2008-03-05, 11:58 ]
Majka teraz spi ale tak jakos sie kreci i co chwilke poplakuje

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

05 mar 2008, 13:50

Czesc Kochane
wpadam na chwilke poki maly spi.U nas z pupą problemow nie ma,tylko pomiedzy siusiaczkiem a udeczkami tak jakby mu skorka schodzila,najpierw mial takie czerwone krostki teraz zeszly i skoreka schodzi ogolnie sie goi wiec nie panikuje,ja uzywam tylko chusteczek,ale z praktyki juz wiem,ze bardzo dobra jest kora debu tylko nie ta w saszetkach tylko taka normalna kora zaparzyc i tym przemywac pupcie,czekac az samo wyschnie i dopiero pieluszke założyc-napawde rewelka.mirus spi ladnie przewaznie od 21 do ok 5-6 rano pozniej dostaje butle jeszcze spi ze 2godz wstaje i gaworzy ile wlezie :ico_haha_01: taki sie rozgadany zrobił,ze masakra nie raz sie z niego smieje :ico_haha_01: :-D ,a jak sie smieje non stop to juz wogole w szoku jestem...Ja tez cwicze mam w domku ławeczke do cwiczen miesni brzucha i rowerek wiec 2x dziennie staram sie choc troszke pocwiczyc.Ale pomału po Julci wogole sie nie odchudzalam ani nie cwiczyłam i dopiro po 1,5roku wygladalam fajnie.Wiec nie ma co sie dołowac kochane :).Wogole moja Julcia poznała jakies kolege nowego w przedszkolu i mowi ze jej sie podoba :ico_haha_01: tak wiec Mariola widac ten rocznik jakis kochliwy jest bardzo :ico_haha_01: .... Iwonka wszystkiego naj dla Majeczki

Ja dziś takze stawiam :ico_tort: :ico_tort: poniewaz dziś Miruś kończy 2msc :ico_brawa_01:

Buziaczki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 mar 2008, 14:39

Jola_85 pisze: Iwonka wszystkiego naj dla Majeczki


dziekujemy i tez zyczymy Mirusiowi wszystkiego najlepszego

majka wkoncu sie uspokoila i spi do tej pory ciekawe o ktorej wstanie

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

05 mar 2008, 15:12

Cześć Dziewczyny :-)
ja też życzę Majeczce i Mirusiowi wszystkiego dobrego,niech dziaciaczki zdrowo rosną i przynosza radość rodzicom
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Jeśli chodzi o szczepionkę,to my też wybraliśmy skojarzoną,Maja bardzo nie lubi być kłuta :ico_oczko:
Mariola,mi też lekarka mówiła,że katarek nie przeszkadza w szczepieniu jeżeli nie ma przy tym gorączki,więc może spróbuj,a nóż uda się zaszczepić Amelkę

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości