Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 wrz 2008, 19:41

estreya pisze:pamiętacie, pojawił się temat darmowych próbek gdzieś wcześniej... zupełnie nie moge znaleźć może ktoś pamięta gdzie szukać....?
wejdź na stronę hipp.co.uk , na pampers.co.uk, na bounty.co.uk - to najlepsze 3 stronki, tam się zapisz i pewnie zanim za 3 tyg będziesz w Szkocji to już będzie troszkę poczty do Ciebie :-)

[ Dodano: 2008-09-13, 19:45 ]
Zirca - Kochana, cosik te Twoje dzieciątko daje Ci w kość i to porządnie, ale wiesz, na zasadzie przeciwności - potem będzie aniołeczkiem, zobaczysz :-)

Awatar użytkownika
estreya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 166
Rejestracja: 12 sie 2008, 15:22

13 wrz 2008, 20:11

estreya, a w której części Szkocji będziesz? ja jestem niedaleko Edynburga :-)
[/quote]

ja bebe w Stirling albo gdzieś bliziutko bo mąż mój studiuje sobie i musi mieć blisko... jak na razie poszukujemy mieszkania a właściwie on poszukuje...zgroza... nawet jeszcze nie mam adresu na który moge sobie próbki zamawiać a było by to takie pocieszające....

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 wrz 2008, 20:16

estreya pisze:ja bebe w Stirling albo gdzieś bliziutko
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja w Stirling będę rodziła :-D no i tam ostatnio leżałam w szpitalu z nerkami :-) piękne miasto, jest co zwiedzać, sklepów tez dużo :-)

estreya pisze:nawet jeszcze nie mam adresu na który moge sobie próbki zamawiać a było by to takie pocieszające....
to poczekaj troszkę :-) my wynajmujemy dom przez agencję i powiem Ci, że to ja go znalazłam :-) wpisz sobie w wyszukiwarkę property to let uk i powinno Ci wyskoczyć "kilka" stron,większość z agencji ma wyszukiwearki według miejscowości i wilekości/rodzaju mieszkania/domu, także znajdziesz może Ty :-) ja polecam remax-scotland, the key place, letting solution - to 3 sprawdzone i polecane agencje :-)

Awatar użytkownika
estreya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 166
Rejestracja: 12 sie 2008, 15:22

13 wrz 2008, 21:13

och, kochana ja to wszystko przejrzalam tysiąc razy... kombinujemy jak to zrobic zeby było tanio a w agencjach drogo i kaucja potrzebna.... nie jest fajnie. licze na jakiś cud! ja nadal sie martwie ze jako niepracujaca i na dodatek po 2 miesiacach w Szkocji bede musiala płacić za przyjemność rodzenia.... przeraza mnie ta wizja a nfz idzie z zaparte za nie zapłaci....

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 wrz 2008, 23:08

estreya, noo, niestety, agencje chcą zabezpieczenia... no i niestety, wszędzie za "luksus" wynajmu trzeba płacić, nawet tutaj to nie wychodzi tanio, ale moglibyście wynająć 1 sypialniowy flat i starać się o mieszkanie socjalne po urodzeniu dziecka... myśleliście o tym?

słuchaj, a Twój mąż jest ubezpieczony? tzn czy ma NIN? bo jeśli tak, to na jego NIN możesz zapisać się do przychodni, umówic na spotkanie z położną - i na tym spotkaniu poprosić o formularz na bezpłatne leczenie i lekarstwa dla ciężarnych - myślę, że to wystarczy, żeby rodzić państwowo, czyli za darmo...

[ Dodano: 2008-09-19, 09:25 ]
hej hej Brzuchatki na emigracji i te juz bez brzuszków... gdzie Was wywiało?? :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość