Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

13 wrz 2008, 21:25

Hej!
Witam wieczorkiem
GLIZDUNIA,zdjęcia śliczne. Na Mayeczkę zawsze tak fanie się patrzy :D Wyszalała się to teraz tylko spać :D
Ewcik, odpoczywaj sobie kochana i pewnie po tym grzańcu lepiej Ci będzie :D
doris, kuruj się kuruj. Więc może z pracą jeszcze nie wszystko stracone? Trzymam kciuki żeby było dobrze.

Ja sobie właśnie dopijam piwko, malutki śpi więc też trzeba się położyć i odpocząć. Dobrej nocki kochane

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 wrz 2008, 22:30

Ja też mówię Wam dobranoc, w dzień totalnie brak czasu, a teraz wieczorkiem wzięłam książkę do ręki i czytałam, no i wieczór zleciał, pora wskoczyć pod prysznic i spać, ale do podusi to bym tego Ewcikowego grzańca wypiła. A i Tobie doris by się taki przydał, może by lepiej niż antybiotyk zadziałał. :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 wrz 2008, 22:37

o proszę jakie śpiochy!!
ja poprasowałam...ale jeszcze duszę kurki do jutrzejszego obiadu...a spać mi się chce!!!

idę więc przejrzeć gazetki szybciorem...mąż mi plecki wymasuje, bo starość nie radość...
Glizdunia no jak by nie patrzeć, my w ten cały tydzień tak jeździmy jak ze ...i pewnie kolejny też, ale to już po sklepach będzie.
i ja bym chętnie na taki plac zabaw poszła, nawet sama...ale nie mam placu! :ico_haha_01:

Pati daj piwko!!! ja nic nie mam dziś do piciania... :ico_placzek:

dobranoc!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 wrz 2008, 06:32

dzien dobry, ja cierpie na bezsennosc chyba... nie dosc ze poszlam spac pozno bo okolo 23, to od godziny juz nie spie i chyba zaraz płuca wypluje :ico_placzek: wczoraj wieczorem wzielo mnie na kaszel, ale taki delikatny, a teraz to mam taki kaszek że płuca chcią wyjść gardłem... ale może to dobrze??? mogę już normalnie oodychać, tzn przez nos, bo tak to tylko przez gardło szło.
Więc może z pracą jeszcze nie wszystko stracone?
no nie wiem...
A i Tobie doris by się taki przydał, może by lepiej niż antybiotyk zadziałał.
kto wie, moze i by mnie postawił na nogi..

a wiecie ze ja nawet nie wiem czy u mnie są takie place zabaw??? :ico_noniewiem: widziałam w marketach takie ze zostawiasz dziecko i idziesz na zakupy, ale rodzic tam moze byc z dzieckiem nie wiem...

zborra, skąd ty biersze sile i czas na to wszystko???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 wrz 2008, 09:24

hejka,ja zaraz do pracy mykam....u mnie mgla okropna!!!

Doris,to moze teraz jakis syropek by sie przydal?czy ten antybiotyk wystarczy?a place zabaw takie zamkniete napewno gdzies macie...jak u mnie w takim malym Wodzislawiu jest to gdzies w trojmiescie na bank!!!moze sie to nazywac figloraj,figlokrak lub cos w tym stylu np.

[ Dodano: 2008-09-14, 09:34 ]
Doris,znalazlam jedna w Gdansku...ul Szczesliwa 3 :-D
http://trojmiasto.miastodzieci.pl/wszys ... zabaw.html

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 wrz 2008, 09:47

GLIZDUNIA, ten tup tuś jest blisko mnie (20 minut autousem) ale on jest w auchanie i tam mozna zostawic dziecko i isc na zakup, nie wiem czy mozna byc z dzieckiem, musze sie tego dowiedziec.

[ Dodano: 2008-09-14, 09:48 ]
tez sie zastanawiam, nad syropem, ale dzisiaj niedziela i apteka osiedlowa nie czynna

[ Dodano: 2008-09-14, 12:12 ]
ale tu pustki...

Kinga usnela. dzisiaj jest wyjatkowo marudna i bardziej cieknie jej z nosa :ico_olaboga: stawiam ze to juz nie od zebow tylko podlapala cos odemnie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 wrz 2008, 12:15

hej babeczki!
Doris może przez ten antybiotyk i w ogóle spać nie mozesz? ja bym jednak przy tym syropie obstawała! wiesz co...dobry jest supremin...to znaczy, może nie dobry, ale skuteczny!
ja też zacznę szukać takiego placu! ale jak znam życie to najbliższy jakieś 55km od nas...

nocka spoko...obudziłam się o 9.06!!! :ico_wstydzioch: Hania chwilę po mnie...obsrana od pępka po plecy! :ico_olaboga: a ja se wymyśliłam, że na 10do kościoła zdążymy!!! i bieg! J do łazienki, ja ubierałam Hanię, potem on robił śniadanie ja się myłam...i włosy itp...szybko jeść, nakarmić Hankę i biegiem! spóźniliśmy się chyba 5minut.ufffffffffff......ale co moje dziecko dziś wyprawiało, to normalnie do śmiechu warte!!! ja się tak spłakałam ze śmiechu, że szok! biegała po kościele, machała do księdza, poszła między dzieci z 2klas i wszytskim dawała cześć, biegała sama po kościele...a jak J ją wziął na ręce żeby chwilę był spokój i ją zagaduje...Haniu, tatuś ci pokaże, co teraz będzie... a Hania na to- BUBA! heehhe, nauczyliśmy ją że jak się mówi- będzie...to ona mówi buba...no i powiedziała!!! ubaw po pachy!!! a jak ksiądz jadł komunię, to ta na cały kościół...mniam, mniam!!! :ico_haha_01:
w domu zjadła obiad, wypiła mleko i śpi. Jak wstanie to my zjemy i jedziemy.

pisałam Wam, że jej wpycham 2obiadki dziennie...i że przytyła...ale jak zobaczyłam, jak szybko...!!! :ico_szoking: ważyłam ją dokładnie 1.09...miała 9600g, a 12.09 już miała 9900!!!! :ico_brawa_01: tyje jak noworodek nie? heheheh

dobra, uciekam na allegro...poszukać jej jakiś ciepły sweterek! i kurteczka taka jeszcze jesienna by się przydała, bo się okazuje, że jedna jest za mała a druga za duża...
miłej niedzieli!!!

[ Dodano: 2008-09-14, 12:16 ]
i jeszcze Wam pokażę, jak moje dziecko się fantastycznie czuje w tańcu! :-D
http://pl.youtube.com/watch?v=uHcH6KBjRQs

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 wrz 2008, 12:23

zborra, no to ubaw po pachy mieliscie w kosciele
syropek kupie, ale jutro.
Doris może przez ten antybiotyk i w ogóle spać nie mozesz?
przez antybiotyk to ja na pewno mam rewolucje żołądkowe :ico_wstydzioch: ale moze i brak snu tez...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 wrz 2008, 12:55

hejka

no wczoraj to jakas maskara była ze ani czasu na moment nie miałam zeby tu zajrzec..rano jechalismy do miasta, potem szybki obiad, pakowanko, drzemka Milki i na festyn, ale ze zimno ze :ico_szoking: wrocilismy do domu jeszcze z tesciami, oni mieli tez wczoraj rocznice slubu i mozecie przypuszczac jak sie skonczyło..tzn ja w porzadku, a A zas miał za mało w nonono i wypier..z domu i wrocił chyba o 2..nie gadam z nim, mam go tam gdzie on mnie..normalnie jaki on ma tupet i jeszcze dzisiaj ma do mnie pretensje ze mu chce urlop zepsuc :ico_puknij: jest taki załosny ze sie wale w leb za kogo ja wyszłam za maz :ico_olaboga:
no ale dzis w nocy wyjezdzmy,mam nadzieje z Bułgarii pogoda dopisze i sie jeszcze troche wygrzejemy, bo dzis normalnie jeak szłam do koscioła to zmarzłam, a Milka nie ma jeszcze jesiennej kurtki :ico_noniewiem: mama przypuszczam ze tez bedzie przepalac, bo nie ma co..pizdzi jak w kieleckim :ico_chory: :-)
wracamy 25 wieczorem, wiec pewnie dopiero 26 zajrze..trzymajcie sie ciepło..juz sie zegnam bo nie wiem czy bede miała czas zeby zajrzec :516: :516: :516:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 wrz 2008, 13:19

ladybird23, udanego urlopu Ci zycze. no a z tymi facetami tak juz jest czasami... niestety... nie psujcie sobie humorów na urlop.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości