Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 wrz 2008, 13:26

Lady, życzę Ci upałów i super wypoczynku!!! oby wszystk osię udało, Milenka żeby była grzeczna! przykro tylko ,że akurat teraz się pokłóciliście....może jednak te wczasy Was pogodzą! buziaki!!! i daj znać jak już dotrzecie na miejsce!!! oj, ile ja bym dała za takie wczasy teraz...PA!!!!

Doris to weź Kiniulce za wczasu daj solidną porcję witamin! oscillococinum...herbatkę lipową na rozgrzewkę...i przytulcie się smarkate panny! buziaki!!!

my po obiedzie, Hania śpi jeszcze...jak wstanie to biegiem pakowanie przebieranie, zabiorę jej obiadek i dam tam...do wieczora kobietki!

Aneczka00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:27

14 wrz 2008, 14:27

Czesc dziewczyny :)

Moze ktoras z Was mnie pamieta. Pisalam z Wami w tamtym roku jako MAJÓWKA 2007 :) Moj synus troszke sie pospieszyl i urodzil sie w marcu :) Jest zdrowym łobuziaczkiem he he :)

Dzisiaj sie dowiedzialam, ze bede mamusia po raz kolejny :) :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

14 wrz 2008, 15:05

heloł, ja się znów grzeję przed kominkiem :-)

Aneczka00, ja niestety nie pamiętam. Ale serdecznie zapraszam do pisania z nami :-) gratuluję kolejnej :ico_ciezarowka: ale szczerze mówiąc podziwiam Cię. 3maluszków i jedzecze jedna dzidzia. Napisz nam coś o sobie i wklej zdjęcia swojej gromadki

doris, doraźnie polecam syrop z cebuli

ladybird23, udanych wczasów

zborra, to ładnie hania waży, ale nie jestem pewna czy to tak zdrowo żeby w ciągu niecalych 3tygoni tyle przybrała. Alicja od czerwca przytyła 350g i lekarka stwierdzila że badzo dobrze i że dużo........ teraz waży 9070 :-) mam wrażenie że jest najlżejsza ze wszystkich majowych dzieciaczków

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 wrz 2008, 15:08

hejka,ja juz po pracy,po obiedzie i ze ladna u nas pogoda to zaraz sie gdzies wybierzemy...jeszcze w sumie nie wiem gdzie :ico_noniewiem:
Zborra,no wyobrazam sobie jak Hania sie fajnie bawila w kosciele!!!! :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ....no i brawo za tance!!!!

Lady,szczesliwej podrozy!!!bawcie sie dobrze,duzo slonka zycze i nie zapomnij przywiezc go troche do PL...

Aneczka,ja sklerotyczka chyba jestem i Cie nie pamietam niestety ale moze wszystko sie zmieni...pisz tu z nami,bedzie Ci razniej...a widze ze masz juz niezla gromadke w domu :ico_brawa_01: i tak rok po roku :ico_szoking: :ico_oczko: ...podziwiam...masz kogos do pomocy czy sama zajmujesz sie dzieciaczkami????.....i pokazuj jakies fotki,Franek urodzil ie wczesniej?no niezle...2 miesiace to sporo...pewnie w szoku bylas co?

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

14 wrz 2008, 15:10

GLIZDUNIA, to daj trochę tego słoneczka do mnie u nas zimnica

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 wrz 2008, 15:28

Ewcik,chetnie bym wyslala ale ja samolub...szkoda mi...niech choc pare razy w roku i u mnie zaswieci :ico_oczko:

Zborra a mialam zapytac o to tuczenie wlasnie...jak Hania je 2 obiady?masz na mysle ze zupke a potem drugie danko?...Maya tez je 2...obiadek ze sloika a potem z z nami...i to tak jakby miala dwudaniowy obiad....i nie tyje,mam wrazenie ze wrecz chudnie....musze ja zwazyc ale zdziwie sie jak bedzie wazyc wiecej niz 9,5kg :ico_noniewiem:

Ewcik,no Ala chyba najlzejsza jest...Maya tez z tych miniaturek raczej,niska i lekka...drobna taka...ale ja tez taka bylam wiec nic nadzwyczajnego nie?choc chyba Maya ostatnio urosla...tak nagle bo z ciuszkow wyrosla w koncu1!!!! :ico_haha_01: ..i moze przez to mi sie wdaje ze schudla...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 wrz 2008, 15:29

zborra, problem w tym ze nie mam zadnych lekow aby zapobiegac za wczasu... :ico_wstydzioch: a dzis niedziela i apteka na osiedlu nieczynna, wiec musze czekac do jutrra...

Aneczka00, ja Ciebi tez nie kojaże... ale gromadkę to faktycznie masz sporą... podziwiam

Ewcik, a jak sie robi taki syrop z cebuli??? bo ja taka nie zorientowana jestem... :ico_wstydzioch:

Ewcik, wydaje mi sie ze Kinga wazy cos w okolicy Ali. niestety dawno jej nie wazylam. a na szczepienie na początku pazdziernika sie wybieramy wiec wtedy sie zwazymy

GLIZDUNIA, milej wyprawy nie wiadomo dokąd =D

wiecie jak wygląda u mnie w dyzym pokoju??? sofa i łózko rozłożona, ja na jednym mama na drugim. pies na swoim miejscu i kinga na latająca na kawałku podłogi który został wolny... normalnie domowy szpital.

[ Dodano: 2008-09-14, 15:31 ]
GLIZDUNIA pisze:Maya tez z tych miniaturek raczej,niska i lekka...drobna taka...ale ja tez taka bylam wiec nic nadzwyczajnego nie?

no wiesz ja tez bylam drobna jak bylam mala, i zawsze do mnie w domu wolano "chuda", zwlaszcza tata ta mowil. i tak juz mu zostalo i nawet w ciazy jak bylam wielorybem mowil do mnie "chuda"

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 wrz 2008, 15:32

Doris,ja syrop z cebuli uwielbiam wiec robie go tak,kroje cebule w plastry i ukladam warstwowo przesypujac obficie sukrem w kubku.....i tak caly kube warstw i przykrywam talerzyiem....cebula pusci sok i mozna sie czestowac..mniaaaaam....wiem ze jeszcze ludzie czosnek dodaja do tego ale ja lubie taki...mama mi zawsze taki robila :ico_noniewiem:

Aneczka00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2008, 22:27

14 wrz 2008, 15:41

Jakos sobie daje rade. Przy dzieciach pomaga mi moj R. i rodzice oraz tesciowie :)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 wrz 2008, 16:09

witajcie kochane
moj M tez sie rozkłada
katar straszny i wiecie jak to chory facet
normalnie masakra

a jeszcze dzisiaj wyciagnełam go do konina i w koncu kupiłam w h&m płaszczyk na jesien dla siebie :ico_brawa_01: jestem zachwycona

małej kupilam fajowe rekawice nieprzemakalna

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość