Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

15 wrz 2008, 10:06

hej
poczytałam ale nie ma czasu pisać

u nas ok
Emi też potrafi wpaśc w histerie ale ja tak jak wy zostawiam ja sama aż jej przejdzie

Emi bawi sie czym popadnie zabawkami też, nie ma ich juz za wiele bo część wywiozłam do rodziców, ma swoje ulubione które w domu muszą być
Weekend spoko, teraz Emi jest u moich rodziców bo teśćiowa miała zabieg na palec i nie może przyjeżdżać do małej, jakoś dajemy rade, w pracy sporos ie dzieje, pogoda do duu..... nienawidze jak jest zimno a tak nagle sie ochłodziło. nareazie to tyle pa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 wrz 2008, 10:37

WITAM :-D nie bylo mnie troche,bratowa z Dominisiem u nas sie weekendowali bylo przesympatycznie i wesolo ,klachy klachy klachy i piwko hihihi
W ten weeken u nas pomieszkaja,bo brat bedzie ocieplal sciane i bedzie sajgon w domu i zimnooooo brrrrrr
Wczoraj umieralam strasznie zle sie czulam kolo serdca mnie bardzo bolalo zwijalam sie z bol poprostu masakra echhhhh

Szyny ech szyny jest lepiej ,nie ma juz takiego krzyku tylko normalny placz jak ich nie chce,jestem dobrej mysli ,bedzie dobrze musi!!!!!!!

Co do zabawek to Wiki ma ich duzo,ale ma swoje ulubione,jedne sa w duzym pokoju i bawi sie nimi non stop,a w swoim pokoiku ma jeszcze caly kosz i one to zazwyczaj sluza jej do zabawy jak siedzi w łózeczku :ico_oczko: takze u nas jest ok,oczywiscie garnki i inne przybory kuchenne sa the best :ico_oczko:


KAMILKO niezla historia z TYm NK ,ale ktos zrobil zart masakra :ico_olaboga:


MADZIU
tesciow to tylko Obrazek !!!wspolczucia kochana


JULI trzymaj sie kochana !!

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

15 wrz 2008, 10:56

Cześć mój łobuziak wstał z drzemki,poszedł do dziadka na piwko-he he.Ja gotuję zupkę Zuzi bo nie ma co jeść,na obiad jest kaczka wczorajsza-ja nie lubię i Zuza też.Więc gotuję pomidorówkę z ryżem-mniam :-)

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

15 wrz 2008, 12:37

Hej!
Mis chrapie,a ja szukam na necie fajnego nocnika.. i mam problem.Nie wiem czymsie sugeroac, jakie sa fajne.. Niektore maja tyle bajerow ze sa lesze niz polowa Misiowych zabawek.. hmm. No i klops! Pomocy!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

15 wrz 2008, 12:52

Juli pisze:Pomocy!

Ja mam firmy Rotho. Jest drogi, ale świetny. Bez bajerów zbędnych za to mała dziura, że nonono nie wpada. I taki jakby podnóżek ma, ze jak dziecko wstaje to samo bez nocnika, bo nóżkami na tym stoi. Nie widziałam go na allegro a w sklepie tylko jednym i od razu go kupiłam.

[ Dodano: 2008-09-15, 13:00 ]
O porsze znalazłam Ci taki, ale nie na allegro:
http://www.ekobaby.pl/sklep.php?cat=16&id=292&ec=0
Tylko ja ma kolor waniliowy, śliczny i bardzo wygodny. Stworzony dla małej pupci.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 wrz 2008, 17:58

Cześć dziewczyny!
melduję, że zyjemy, wróciliśmy już do domku, ale zaległości mam tyle, że nie wiem kiedy nadrobię ...
jestem już na L4, taczam się jak piłka, Heleneczka dokazuje jak przysłowiowy zając w kapuście, Krzyś wrócił do pracy i to w zasadzie tyle...
aha, zmieniamy autko, w zasadzie w pt będziemy mieli nowe (tzn używanie, ale dla nas nowe) no i w pt przlatuje do PL mój braciszek (hura!).
Jak będę miała czas i siły to poczytam Was i spróbuję odpisać.
Aha, na kolejnym usg lekarz potwierdził nam, że dziewczyneczka będzie :-D Tatuś intensywnie myśli nad imieniem :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 wrz 2008, 20:06

ania1980, witaj kochana :-D dobrze ze juz odpoczywasz na L4 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i gratuluje zakupu autka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



Co do nocnikow my juz 2 mamy bo tamten pekl,byl grajacy !
dzis kupilismy nowy bez bajerow taki z kubusiem puchatkiem,mysle ze na dupki Tomusia I Misia Krzysia by byl ok :ico_oczko:

My dzis bylismy w USTRONIU ,odwiedzilismy pradziadkow w sanatorium,zjedlismy pycha obiadek w restauracji,Wiki kupilismy nocnik rekawiczki i zarabista bluzeczke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

15 wrz 2008, 20:51

Hej Frydza!
cieszymy się z nowego autka, teraz tylko sprzedać stare i będzie oki. Póki co od piątku będziemy mieć 2 samochody...
widzę, że temat nocników na topie - my mamy zwykły, taki z kubusiem puchatkiem. dziś zaczęliśmy trening - Helenka chętnie na nim siada tylko na razie jeszcze nic się Jej nie udało zrobić :ico_oczko: no ale jesteśmy cierpliwi :-D

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

15 wrz 2008, 21:31

czesc dziewczyny!!!!

u mnie cały czas coś...wiec czytac sie staram, ale gorzej z pisaniem :ico_sorki:

dzis np przyjechala do nas moje babcia, a cały poprzedni tydzień była u rodziców czyli i u nas moja siostrzyczka, tydzien poswieciła dla Alka a tydzien na swoje wakacje, wiec dzis sobie pojechała do pragi a w sobote wraca do nas, zeby w niedz do siebie wrócić już ==== buuu, Alek uwielbia swoja cioteńkę, zreszta i babcie i dziadzia też, w week był tez mój brat, ale jego Alus znał doskonale bo dopoki konczył studia to w poznaniu siedzial i u nas czesto bywał, wiec jak teraz sie zjawia to dla niego normalka, ale zachwyt jest zawsze :ico_haha_01:

no wiec mamy mnostwo fajnych rzeczy do roboty, z czego sie bardzo ciesze bo przynajmniej mniej myśle o tym ze Rafal gdzieś taaam...ale jak zawsze jest jakies dodatkowe ale..pisałyscie ze Wasze dzieci teraz cos gorzej jedzą??czy mi sie cos pomyliło :ico_noniewiem: w kazdym razie u nas całkowite rozregulowanie..jak zawsze Alek pieknie jadł i w miare regularnie tak teraz klapa..nie chce cos mi kaszek jesc, juz rózne probuje, bo przeciez musze cos na mleku mu dawać, wiec chodze i mu wciskam kilka razy robie, eh, obiadki tez cieżko mu wchodza, zauważyłam ze jak jestem z nim sama w porze obiadowej to nie chce a jak ma widownie to owszem, najlepiej Alkowi smakowac zaczeły obiady z dużych talerzy i prosto ze stołu...zawsze w sumie był z tym problem, ale teraz to juz jest mega problem, bo z każdej strony słysze --no daj mu troszkę choć...wiec teraz juz zawsze odstawiam sobie w porze obiadowej cos dla Alka ziemniaczki z jarzynka czy cos w tym stylu i jest w miare..ale problem z jedzeniem sie pojawił oby szybko mineło...wiem ze jest tego kilka powodów - zmiana otoczenia, duże towarzystwo, poza tym Alk zawsze lubił podajdac z talerzy naszych, ale my tez w poznaniu raczej malo przypraw uzywalismy, no i problemem jest to ze nie mamy tutaj krzesełka, musze cos kupic chyba, bo to uciązliwe..aaa i jeszcze chyba mam powód - zęby, ida mu teraz dwie czwórki, dwójka na dole, wiec zeby tez daja mu chyba popalic acz Alek raczej dobrze to znosi, zeby nie zapeszyć...
ale musze Wam tez powiedziec ze odkad tutaj jestesmy Alek rozwija swoja umiejetnosc efektywnej komunikacji, zasób słow juz cos konkretnie znaczących znacznie sie poszerza, i co najpiekniejsze dla mnie----------wczoraj chyba po raz pierwszy bardzo swiadomie powiedział mama i włączył to słowo do czesto używanych!!!!!!!!!!!!!!predzej mówił raz na jakis czas, baardzo rzadko, jak miał kryzys, a teraz powtarza czesto, za mna powtarza, jak widzi moje zdjecie powtarza, dzis babci pokazywałam płytki z wesela tez jak mnie widział to zaraz wołał mama!!!!!wiec chodze teraz dumna jak paw :ico_haha_01:

pogoda u nas brrrrzimno, wiatr, nie lubimy takiej pogody, ach kiedy nasza polska złota jesień zawita???czekamy!!!!!!


nic wiecej nie napisze, bo padam dzis, przepraszam ze tak tu teraz wpadam na szybciora :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: teraz z rafałem jeszcze pisze, predzej mielismy konferencje rodzinną:ico_haha_01:
moze jak jeszcze cos podczytam to cos mi sie uda Wam napisac, bo wiem ze było kilka rzeczy ktore chcaialm Wam napisać..

buziaki!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-09-15, 21:43 ]
co do nocnika - my tez mamy zwykły, kiedys mielismy z melodyjką, teraz bez, bo Alek bardzie sie ciekawil wszystkim co zwiazene z melodyjka..a teraz wie do czego słuzy nocnik, ale nie lubi siedziec, tzn raz lubi raz od razu chce wstawac, raz zrobi kupke raz nie, ja na razie regularnie go nie sadzam bo uwazam ze jeszcze nie jest gotowy, tzn nie kontroluje tych czynnosci, choc juz sobie uswiadamia o co chodzi :-D i moje zdanie jest takie, ze nocnik to nocnik, ja wybrałam bez jakis szczegolnych udziwnien czy atrakcji, bo po co mu kolejna zabawka?? :ico_oczko: acz nawet taki zwykły moze byc wielka inspiracja do tworczej zabawy :ico_oczko:

a co do zabawek, ja tez uwazam ze nadmiar "szkodzi", tzn powoduje brak zainteresowania, my tez chowamy zabawki, wyciągamy pojedynczo, czy tego typu...a alek najbardziej lubi pojazdy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 wrz 2008, 23:35

hej dziewczeta

łepetyna mi nawala dzis wiec nieskoram do pogaduszek.... wrrrr
ale wgrywam fotki na fotosik.. czyli dluuuga droga przede mna. chyba dzis nie dam rady hihi

slysze zewszad ze Polska pogoda zrypala sie na maxa
otoz tutaj jakos znosnie nawet hehe
ale podczas naszej nieobecnosci ponoc dzien w dzien lalo .. porazka jakas nie?

wychodzi na to ze kawalek slonca schowalismy do walizek... wybaczcie hihi

kamila wiesz ja jestem taka niecierpliwa dusza.. ze wszystko chce naraz i nie moge sie doczekac tego momentu.. kiedy butla bedzie przeszloscia. wszystko byloby ok ale leon usypia przy butelce a to juz niedobrze :ico_olaboga:

podobnie jak nie wyobrazalm sobie zasypiania bez smoczka. tak teraz przyszla kolej na butelke ... mam nadzieje ze pojdzie latwo.. ale kiedy?

nocnik tez mamy normalny hihi i sprawuje sie wiec spoko
tutaj wybior kiepski
a w Pl kupilismy w pierwszym lepszym sklepie z melodyjka hihi i jest lepszy niz ten z Uk hihi

lelek dzis spotkal sie ze swoja dziewczyna rowiesniczka hihi po blisko 3 miesiecznej rozlace hehe
ale slodkie szkraby z nich hihi
i Jak pieknie by razem wygladali. nawet imione ze soba wspolgraja Maja i Leon. ladnie nie? hihi
no ale niestety ona wraz z rodzicami za 2 tyg wraca do Pl
a buu bedziemy tesknic
jest z Gdanska hihi jak Julii

kamila nie wiem jak adamowi udalo sie przekonac leona by lezal grzecznie przy zmianie pieluszki.. sama jestem w szoku. mnie nie sluchal. ale osttanio jak tylko go poloze to spokojnie czeka :ico_szoking:

ale za to dzis w hipermarkecie dal popalic.. nie chcial isc za reke. wyrywal sie. uciekal. zabieral towar z polek. a jak wzielam go na rece to byl wielki ryk :ico_olaboga:


aaa ja nie mialam pojecia ze mieszkacie z babcia.. a to jej mieszkanie?
to juz tak na stale?

aleksandrowicz.. ja chyba nie w temacie.jeszcze nie nadrobilam niestety. gdzie twoj mezulek wyjechal?
i gratki dla dumnej mamy !!!

juli nie placz mala... wiem ze ciezko.. ale pomysl jaka bedzie nagroda!!! kiedy Duzy osiadzie juz z wami na stale???

frydza wypijcie piwko i za mnie bo na winko sie przestawilam hihi po nich brzuchol moze tak nie wyskoczy hihi

[ Dodano: 2008-09-16, 00:55 ]
tak sie lelek goscil na weselu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
w kosciele z glodu zabral sie za taty krawat hihi
Obrazek

babcia zlapala go "na koperte"
Obrazek

tak wygladala niedoszla Pani mloda hihi (adasko ) hihi
Obrazek
z siostra pracowalysmy nad nowym image naszych taxowek hehe
Obrazek
Obrazek

panstwo mlodzi
Obrazek
a takie mialysmy show na weselu
nasza banda kroliczkow pojawila sie na ciemnej sali, z dedykacja dla pana mlodego. a wtedy na parkiecie wielkie napastowanie mlodego hehe ale jazda byla...
Obrazek

Obrazek

a po calym zamieszaniu
krolikow na parkiecie sie namnozylo hihi
adas tancuje z moja mamcia
Obrazek
z moja sister
Obrazek
moja najmlodsza siostra, zwana zielonym kroliczkiem hihi
Obrazek

zabawa na oczepinach hihi

Obrazek

Obrazek

dobra spadam
jutro bedzie panienski wieczor hehe
gadzety podobne
papa

[ Dodano: 2008-09-16, 00:59 ]
Aniu witaj! szkoda ze nie udalo nam sie spotkac.. ale odrobimy mam nadzieje w grudniu
a skoro dwoch kierowcow to i dwa auta nie? hihi
gratki nowego zakupu

papa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość