Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 wrz 2008, 08:52

Dzień Dobry :-) Ja się melduję :-)
Nie popisałyście za wiele...
Ja muszę się pochwalić, dzisiaj nocka prawie cała przespana, bo pobudka na cycusia dopiero o 6 i do tego wczoraj wybił się kolejny ząbal u góry, teraz tam są 4 a na dole ciągle 2.
Renia, a to się Arturek namęczył, bidulek, dobrze, że już jest lepiej :-) :ico_sorki:
Jistyna, huśtawka super, Gabik zadowolony, pluszak też fajny, widziałam je w biedronce, ale wydawały mi się byle jakie, dlatego nawet ich nie oglądałam, ale może podejdę i jeszcze raz obejrzę tym razem dokładnie :-)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA AMELKI :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: I WIELKIE :ico_brawa_01: ZA 8 ZĄBKÓW :-)
Renia0601 napisał/a:
Iwona dzięki za dietę, drastyczna bardzo ale zobaczymy, najgorzej będzie jak Marcin zauważy że coś takiego stosuję bo on uważa swoje


nie ma za co zycze powodzenia moj maz tez jest przeciwny dietom i to wlasnie przez niego wczoraj zjadlam bulke tak to sie z nim malo widze i on tego nie widzi ze sie gloduje
Mój mąż niby nie ma nic przeciwko dietom, ale inaczej mi w tym zawsze przeszkadza, kupuje mi różne słodycze, to rogalik, to pączuszek, to ciasteczko. Jak ja mu mówię, żeby mi nie kupował, bo nie chce przytyć, to On mi na to, że wie jak bardzo to lubię i dlatego mi kupuje, żeby mi sprawić przyjemność. Więc mu już ostatnio powiedziałam, żeby zamiast słodkości kupił mi np jabłko, albo różę :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 wrz 2008, 09:02

Ja muszę się pochwalić, dzisiaj nocka prawie cała przespana, bo pobudka na cycusia dopiero o 6 i do tego wczoraj wybił się kolejny ząbal u góry, teraz tam są 4 a na dole ciągle 2.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Uli!!!
u nas dla odmiany dzisiaj wilczy glod juz o 4.00 rano :ico_szoking:

Wlasnie fajna hustawka!! My tez wlasnie myslimy nad zakupem hustawki. Musze poszukac czegos....

Przytulanke tez mamy tylko zabe, ktora kupilam na ciuchach kiedys...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 wrz 2008, 09:05

My się tylko meldujemy i uiekam przebrać brzdąca, a zimno jest przeokropne :ico_zly:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 wrz 2008, 09:14

Ja tez sie melduje

Wszyskiego Najlepszego dla Amelki :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Majeczka buszuje teraz po podlodze

dobra uciekam sie pobawic z moja niunia

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 wrz 2008, 09:22

hey ja tez sie tylko przywitam i zmykam.
zimno jak diabli, dostałam @ i tak mnie brzuch boli ze wykorzystał ze Krzys zasnął i idę polezeć.

ciężki dzień bedzie)-;

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 wrz 2008, 09:40

U nas też zimno... kurtkę jesienną już sobie wyjęłam. Ula sobie śpi na porannej drzemce, o 10:30 jedziemy do Polanicy, żeby się spotkać z listonoszem :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-15, 09:48 ]
A zapomniałam napisać, w Poznaniu w Lidlu kupiłam paczkę pieluch cien, były wystawione tylko dwie i jedna była rozerwana :-)

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

15 wrz 2008, 10:24

Czesc ja tez sie melduje w ten zimny dzionek :ico_oczko:

Dawidek zasnal w hustawce, a ja na chwilke wskoczylam do Was...
U nas wszystko ok. Mamy jedyneczke do gory czyli trzeci zabek do kolekcji :-D , Dawidek juz bardzo ladnie, stabilnie sam siedzi i raczkuje juz na calego, a jak tylko podejdzie gdzies do kanapy, szafy albo innej rzeczy to sie podnosi i stale chcialby byc prowadzany za raczki.
Macie juz kurteczki i buciki na jesien dla swoich pociech??

Byl kiedys temat przwijania... u nas wielki dramat jak ma byc zmiana pieluchy, straszny placz przy tym, macie jakies sposoby zeby spokojne przewinac malucha?? Ja juz probuje dawac mu jakies zabawki, tubki kremow, to co mam pod reka, spiewam, rozmawiam, ale nie wiele to pomaga.

Dla Amelki :ico_brawa_01: za 8 zabkow i wszystkiego najlepszego, duzo duzo zdrowka z okazji 8 miesiecy :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Iwona gratuluje wytrwalosci w tej diecie, dla mnie jest zbyt rygorystyczna. Ja jak ylko przestane karmic malego to zabieram sie za siebie, bo zostalo mi jakies 7kg do zrzucenia, najbardziej to przeszkadzaja mi faldki na brzuchu.

Milego dnia, uciekam zrobic :ico_kawa: , jesli ktos chetny to zapraszam

[ Dodano: 2008-09-15, 10:32 ]
Ja muszę się pochwalić, dzisiaj nocka prawie cała przespana, bo pobudka na cycusia dopiero o 6 i do tego wczoraj wybił się kolejny ząbal u góry, teraz tam są 4 a na dole ciągle 2.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 wrz 2008, 10:47

Ja właśie po śniadaniu, czyli :ico_kawa: nie pijam czarnej ale jak ma być to cóż poradzić, jeśli chodzi o wielkości jedzenia to mi bardzo nie przeszkadza bo ja nie potrzebuję zbyt wiele jedzenia, tylko to śninadanie mnie zabija :ico_oczko:

Iwona ile już na liczniku wagi mniej masz? Moja waga pokazuje tak jak chce więc raczej nie będę widzieć tego na wadze tylko po sobie.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

15 wrz 2008, 11:07

Renia0601, widze ze tez zaczynasz ta diete co Iwona, trzymam kciuki i zycze wytrwalosci :ico_haha_02:

Co robicie dzis na obiad?? Ja nie mam pomyslu... podrzuccie jakis pomysl na szybki obiadek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 wrz 2008, 11:33

podrzuccie jakis pomysl na szybki obiadek
jajko i brokuł hehe

Mi jeśli chodzi o tą dietę to nie chodzi przedewszystkim o te kilogramy tylko o przemiane materii o której tam mowa, przed ciążą była ok ale później się trochę zaburzyła i nie to że szukałam czegoś takiego samo wpadło w ręce :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości