Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

15 wrz 2008, 09:56

Patrycja.le, ludzie i taborety - to moje ulubione powiedzonko :-D

A tu macie mojego szalonego Karola

http://pl.youtube.com/watch?v=FzPAkh73JTA

[ Dodano: 2008-09-15, 09:57 ]
A w tle nafotelu góra prasowania :ico_olaboga: , która jeszcze na mnie czeka

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 wrz 2008, 09:58

Pati,co za baba z tej kochanki...zeby jeszcze Twoja mama musiala sie od niej odganiac?cyrk na kolkach normalnie...a ona czegos konkretnego od niej chce czy tak ponekac poprostu? :ico_olaboga: :ico_puknij:

rzucam pomyslem dla mam ktore boja sie pozwolic dziecku na samodzielne jedzenia...Maya lubi jesc platki do mleka...te golden cos tam...nasypuje do miseczki i daje lyzeczke...a Maya ladnie je tak na sucho....o dziwo ona sie tym najaa....dzis np. zjadla jajecznice ale nie chce chlbka...za to wcina te chrupki a one sa zbozowe wiec oki...

[ Dodano: 2008-09-15, 10:02 ]
Kasiu,bossssski Karolek,na dicho z nim!!! a jakie zjazdy robi wow...hihi :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 wrz 2008, 10:28

witam z rana.

Sikorka, jak przeczytałam o tej burzy u Ciebie w domu to się :ico_szoking: ale fakt faktem nawet najlepszym sie zdarza

jagódka kuruj małą

zbora moze te kupy i od zębów, ale ten brak apetytu i coraz bardziej z nosa jej leci... i jeszcze kaszel doszedl, aczkolwiek to pewnie od tych gili splywających do gardla... na 14 jade z nią do lekarza, zobaczymy co moja pani doktor powie

ja sie czuje juz lepiej :ico_haha_01: aczkolwiek mogloby byc lepiej

z mojej pracy nici... :( ale jakos nie za bardzo sie tym przejmuje :ico_haha_01: no i nie mowilam wam nic, ale poszukalam w weekend innej pracy i chyba z niej bardziej bede zadowolona bo bede mogla czas spedzic z Kingą :-D a mianowicie opieka nad 16-to miesieczną dzieczynką. dwa brzdace w jednym wieku :ico_haha_01: w tygodniu mam isc do babki na "rozmowe" bo teraz to chora jestem. generalnie babka sie ucieszyla ze jej corka mialaby kontakt z rowiesniczką :ico_haha_01:
mowila mi ze jej corka byla w prywatnym zlobku, ale ze chorowala i nawet w szpitalu byla... i nie chce jej juz do zlobka dawac i szuka niani :-D
praca nawet ladnie platna, od okolo 8.30 do 16.30-17.00 od poniedzialku do piatku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 wrz 2008, 10:31

Doris,no to bedziesz miala bliżniaki :ico_szoking: :ico_haha_01: ....pisz koniecznie jak sie sytuacja potoczy bo ciekawa jestem jak sobie bedziesz radzila z dwojeczka :-D ...matko ja sobie nie wyobrazam drugiego takiego samego pedziwiatra w domu :ico_olaboga: ....choc mowisz ze to praca wiec i placa za to :ico_noniewiem: ...no to super ze jakas druga opcja wpadla skoro tamto niewypalilo :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 wrz 2008, 10:57

GLIZDUNIA, no mi tez ciezko sobie wyobrazic jak to bedzie z dwojka takich malych stworków, ale mysle ze dam rade.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 wrz 2008, 11:05

oj Doris,ja niewatpie ze sobie poradzisz!!!!choc ja nie wiem czy mnie by satysfakcjonowala taka praca :ico_noniewiem: ...jednak to tez czyjes dziecko do opieki,karmienie i przewijanie...a z tym to roznie bywa ....oby mala byla aniolkiem :ico_noniewiem: :ico_sorki:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 wrz 2008, 11:11

no wiesz, ja tez nie do konca wiem czy bedzie mnie satysfakcjonowac taka praca.
no i pozatym jak juz ktos wybiera sobie do opieki jakas osobe to na dluzej, a jak pojde na rozmowe to powiem jakie są moje plany zyciowe tzn ze w przyszlym roku sie wyprowadzam do warwszawy. zobaczymy co na to powie.

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

15 wrz 2008, 11:18

doris, no to mogłaby być ciekawa praca. Ale wierzę że dasz radę.
GLIZDUNIA, ja wczoraj pierwszy raz pozwoliłam Krystkowi samemu jeść. Zjadł danio i bułeczkę i bardzo był szczęśliwy że mógł sam. I muszę przyznać że byłam bardzo mile zaskoczona. Rozłożyłam gazety żeby nie była za brudno ale podłoga była czysta. Eybrudził tylko siebie (cała buzia aż do czoła :D) i stolik. Więc próbujemy dalej hihi
Sikorka, no Karol to wymiata tym tańcem :)

[ Dodano: 2008-09-15, 11:28 ]
No i pochwalę się że byłam u fryzjera i tak teraz wyglądam. Zdjęcia z telefonu. Może później uda mi się inne wkleić.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 wrz 2008, 11:36

Pati podobasz mi sie :-D :ico_brawa_01: aczy ty rozjasniasz wloski czy masz taki naturalny blond?i chcialabym jeszcze widziec Cie z profila,znaczy sie wloski :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

15 wrz 2008, 11:56

GLIZDUNIA, mam trochę rozjaśnione tzn pasemka. Wogóle jestem blondynką tylko że ciemną. Inne zdjęcia może później bo samej mi ciężko coś innego wykombinować.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości