doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 wrz 2008, 12:02

Patrycja.le, ładnie wyglądasz, ale lepiej było Ci w dłuższych.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 wrz 2008, 12:04

help help help...wlasnie babka przywiozla reklamowke rzeczy z Nexta :ico_szoking: :ico_olaboga: i podpisalam i tyle :ico_olaboga: ...nie ma placenia??!! :ico_olaboga: i co mam z tym teraz zrobic????otworzyc czy nie?jeszcze mnie jakas firma sciagajaca d;lugi dopadnie :ico_olaboga: mam rzeczy,zamawialam po piwku wiec nie bylam pijana zeby niedoczytac...nie zaplacilam :ico_olaboga: ...ja juz nie chce tych rzeczy.... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

15 wrz 2008, 12:09

GLIZDUNIA, może najlepiej byłoby zadzwonić do nich? Kurdę zawsze jakiś stres.
doris, może zdjęcie takie nie dobre. Ja się lepiej czuję w tych włosach i jak inni patrzą to tez mówią że lepiej bo przynajmniej bardziej okrągła na twarzy jestem :D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 wrz 2008, 12:17

Patrycja.le, moze racje, ze to przez jakos zdjecia, ale skoro dobrze sie czujesz w tych wloskach to ok.

GLIZDUNIA, mi sie wydaje ze w srodku moze cos jest... no bo u nas albo są paczki pobraniowe, platne przy odiorze, albo placi sie przelewm i wtedy dopiero wysylają

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 wrz 2008, 12:19

Pati,ja tez mysle ze Ci fajniej...bo Ty taka chudzina to kraglosci sa milewidziane!!!przez to chce Cie z profila zobaczyc!!!

a i zaczelam czytac na trzezwo te strone internetowa dokladnie i napisali ze z zamowieniem jakis numer ma przysc i otwarlam paczke :-D i jest !!!!i teraz juz da sie zaplacic przez neta...i nawet fajne formy platnosci maja ..a wszystko jak towar jest juz dostarczony,dziwne nie? :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 wrz 2008, 12:22

GLIZDUNIA, widocznie ufają ludziom, u nas by to nie przeszło...

[ Dodano: 2008-09-15, 12:24 ]
no i pozakuj te ciuszki :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 wrz 2008, 12:44

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

15 wrz 2008, 12:48

GLIZDUNIA, ciuszki super, a Maya jak ślicznie wygląda =D i jak wcina tego wafla :ico_haha_01: (bo to chyab wafel, nie??)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 wrz 2008, 12:49

hej!
witam w ten piękny,zimny poniedziałek!!!
i zaczynam od końca...hehehe, Glizdunia no i jak??? śliczne? piękne? pasują??? heheheh>Doris ma rację, u nas by taki sposób płatności nie przeszedł...
Patrycja a mi się podoba!!! masz wszystkie równo obcięte? z tyłu też? no i brawa dla Krystka za bułkę, ale może więcej odwagi dla mamy i pozwolisz mu zjeść obiad? :ico_oczko:
Doris...no powiem tak...praca może być miła i dobra dla dzieci, bo Kinia też będzie zadowolona z towarzystwa. Sama bym chciała, żeby Hania miała kontakt z rówieśnikami...ale jednak trochę mnie przeraża właśnie ta opieka nad cudzym dzieckiem, którego się wcale nie zna... :ico_olaboga: a jak będzie któraś chora? to druga pewnie też...ale, myślę, że lepsza taka praca, bo zawsze będziesz z Kinią! powodzenia na rozmowie!!!
Sikorka...Ty mnie nie osłabiaj...kłótnia??? w Waszym spokojnym gniazdku??? no proszę...ale pewnie, nie daj się! pamiętaj, że jesteś w osłabieniu wśród tych Twoich mężczyzn...A Karolka ucałuj, ubierz bajerancko i na disco!!! cóż za ruchy!!! :ico_brawa_01:
Jagódka to u Was też szpital się robi??? :ico_olaboga: współczuję! oby mała szybko z tego wyszła!

Glizdunia pytałaś, czy tu ktoś zdrowy...no przecież u Sikorek spokój, u Was...i odpukać, u nas jeszce też....
zimno strasznie...ale po śniadaniu (Sikorkowe kluseczki na mleku) poszłyśmy na spacerek. potem Hanka zjadła zupkę, mleczko i poszła spać...a ja odkurzyłam, ale jeszcze naczynia na mnie czekają i prasowanie...wieczorem musze zrobić jedzenie na jutrzejsze pożegnanie do pracy...
lecę więc kobietki i do wieczora!

a...Pati no powoli możesz się wybierać do mnie, zapraszam :-)

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

15 wrz 2008, 12:49

GLIZDUNIA, i ja czekam na zdjęcia :) No i dobrze że się wyjaśniło :D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości