Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

15 wrz 2008, 10:41

KRYSTIANKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGOObrazek

[ Dodano: 2008-09-15, 10:43 ]
Eve nie wiem za co, ale kciuki trzymam :-D

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

15 wrz 2008, 14:14

Czesc dziewczyny
Na poczatku sto lat dla krystianka :)

Aga mój misiek też robi tak jak twoj darek, jak zobaczy ze sie na niego nie patrzy to ile wlezie w nozkach na czworaka dochodzi do szuflad, polek i je otwiera. na razie nic nie wyciaga ale to pewnie kwestia czasu :-D

JA dziaisj po pracy bylam o 11 w domku. ugotowalam obiadek i teraz odpoczywanko.

Ja tez musze wybrac sie na zakupy i kupic miskowi buty i jakas kurtke na teraz. Wyciagne meza do radomia.

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

15 wrz 2008, 15:45

Aniu, sto lat dla Krystianka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Eve, no to ja tez trzymam kciukolce :-) Napisz pozniej za co :-)

A ja juz po szkole, przede mna ciezki tydzien, mnostwo referatow i prezentacji, oby przezyc :ico_sorki:
Aga, sliczne zdjecie w podpisie :-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 wrz 2008, 16:38

Krystianku wszystkiego co najlepsze!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A ja wczoraj pisalam, ale internet bezprzewodowy ma to do siebie ze czasami lubi sie zacinac :ico_zly: I pozniej rpobowalam jeszcze przez pol godzinki ale bezskutecznie. Na szczescie skopiowalam wiadomosc, wiec wklejam wam z wczoraj :) Zeby nie bylo ze sciemniam :-D

Hej dziewczyny!
U nas rodzinny weekendzik, ogolnie bardzo milo i sympatycznie. Tylko dzisiaj wypatrzylam jakas kropeczke z ropa u Jasia na plecach i juz mam schiza, teraz jestem przewrazliwiona na maksa. I ledwo jej dotklam a ona pekla. Mam nadzieje ze szybko zniknie.
Nadal jestesmy na poszukiwaniu "domku idealnego". Ten do remontu odpadl boktos podbil nasza cene, a drugi, ten ktory podobal sie wam i mi,odpadl samoczynnie bo okazalo sie ze przekracza jednak nasze mozliwosci finansowo-kredytowe. No i ciagle szukamy, bowlasciciele domku w ktorym mieszkamy wracaja na poczatku stycznia i chca juz wiedziec co i jak. Dzisiaj ogladalismy jedna chatke z zewnatrz tylko,sliczniutki maly domek, tylko ogrodek taki maly ze szok, ale za to cena fajna, wiec bedziemy myslec, na poczatek chyba byloby ok :-)

No i z szafkami u nas tez podobnie. Jasia niestety strasznie interesuja. A jak dotrze do czegos do czego nie wolno mu isc to zaczyna sie smiaci patrzy jaka bedzie nasza reakcja. Cwaniak.

Lece na drina :-D

A teraz juz z dzisiaj... Hmmm ale bedzie pogmatwane :) Wiec moze wkleje wam fotki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

15 wrz 2008, 20:42

JESTEM EJSTEM nA początek to WSZYSTKEGO NAJLEPSZEGO DLA DARIUSZKA I KRYSTIANKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Chyba nie pominełam żadnego cieciaczka a jak talk to proszę mnie ochrzanić!!

DOMINISIA domek numer 2 jest boski to moje osobiste zdanie!! Tak czekałam na ta wiadomość w środę od Ciebie no i się nie doczekałam!!

EVE uh wiesz wyobrażam sobie jaka była Twoja reakcja jak to przeczytałaś o tym mleku a czy patrzyłaś w internecie jak ten robal wyglada??? ja bym umarła juz nigdy bym mleka takiego nie otwierała!!

A My mamy już dwie dolne jedyneczki i ogólnie to Marcelinka jest istnym diabłem wcielonym!! Od dwóch dni daje nam mocno popalić :) Dziś pojechaliśmy jej po prezent na urodzinki i dostała takie prezenty
http://www.allegro.pl/item432809673_pom ... _wawa.html
http://www.allegro.pl/item432095838_duz ... _cena.html
http://www.allegro.pl/item439198137_slo ... _lato.html
http://www.allegro.pl/item437687907_hel ... obacz.html tyle że nie z Hello Kity i do tego jeszcze różową frotową piżamkę :)

Tak więc zabawy mieliśmy dziś co nie miara :)

[ Dodano: 2008-09-15, 21:48 ]
A tu cisza więc zmykam spać <papapa>

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

15 wrz 2008, 22:01

EVE za co ja trzymam te kciuki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Dominisia Jasiu taki poważny mi się wydaje :-D a może tak się spieszylaś na tego drina, że posta nie wyslalaś co??? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Mamozuzi dzięki za komplemencik :ico_sorki: Daruś tu mi się kojarzy jak taki Wojak Szwejk :ico_smiechbig:

Justynka dziękujemy za życzonka :ico_sorki: Marcelinka ma w oczach nawet takie diabelki :ico_oczko: a tego slonika to po Julci mialam w Polsce, ale, że byl za ciężki to wzięlam tylko klocki :ico_noniewiem:

Ewasiek ociągasz się ostatnio w Tiktaczku :ico_nienie: a Daruś znów zwalil dziś dvd i polsat, chyba na suficie muszę to powiesić :ico_olaboga:

wiecie co jak ja ostatnio dużo jem :ico_szoking: ale aż przegięcie...jak tu spasować troszkę :ico_noniewiem: hihihi Kasiu dostalam @ i co??? nie ma baby...ale już mialam myśli jakby to bylo :-D
mialam poprawiać wloski, ale mi sie nie bardzo chce...

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

15 wrz 2008, 22:11

Nie, no dalyscie czadu dzisiaj :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 wrz 2008, 22:23

Krystianku wszystkiego najlepszego!

Padam na nos...........

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

15 wrz 2008, 22:46

czytalyście o tym
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... iecka.html

[ Dodano: 2008-09-16, 10:44 ]
cześć Mamusie :-D

ale się napisalyście :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

16 wrz 2008, 11:12

Witam

Dziękujemy bardzo za życzenia. Urodzinki się udały i mamy w domu górę prezentów. Krystian właśnie w nich buszuje :-D Mały trochę był biedny bo co chwile ktoś brał Go na ręce i dużo wrażeń miał jak na jeden dzień. Wkleję potem Wam fotki.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość