Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 wrz 2008, 13:52

cześć dziewczyny po weekendzie to masakra tyle czytania ze sie pogubiłam Brawa dla Amelki za ząbki i za 8 miesięcy .
Iwonka gratulacje za sukcesy w diecie . Dziewczyny zdiecia super.
U nas też zimno wieje i kropi ze spaceru nici. Mały mój śpi wiec na sekunde zaglondam,dzis na obiadek dla Kamilka ugotowałam właśnie zupe krem z zielonego groszku z grzankami. Ciekawe czy bedzie mu smakować. :ico_noniewiem: Renia0601, trzymam kciuki też za sulcesy w diecie.
ok uciekam bo mam chwile to coś porobie w domku puki mały śpi. Pa całusy dla wszystkich no my w piątek 19.09 kończymy 9 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale to zleciałao a nie dawno byłam w ciąży w 5m i już nie mogłam się doczekać porodu. pa pa

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 wrz 2008, 14:55

Hey dziewczyny!

Jakoś nie mam czasu posiedzieć na necie. W ciągu dnia muszę się uganiać za tym moim szkrabem. Wobec czego ciągle mam zaległości i wiedząc, że je mam nie chce mi się zaglądać tutaj.

Iwona, możesz i mi podesłać tą dietkę.. bo ostatnio główkuję co by tu zrobić, by zrzucić parę kilo. Choć nie wiem czy coś wyjdzie mi z takiej diety pełnej wyrzeczeń bo nigdy nie odmawiałam sobie niczego. Zawsze miałam niedowagę i choć jadłam wręcz męskie porcje to nigdy nie tyłam.. zawsze miałam szybką przemianę materii. A teraz co stanę na wagę to mam wrażenie, że co raz to ważę więcej :ico_olaboga: Najgorsza to jest ta fałda tłuszczu na brzuchu :ico_zly:

Hmm.. Coraz więcej ząbków mamy, co? Pewnie każdy malec już jakieś ma i wychodzą teraz kolejne... A u nas dalej w buzi pusto. Norbert czasem bywa marudny, smaruję mu czasem dziąsełka, ale nie widać nic. W zeszłym tyg jakoś budził się w nocy, płakał trochę, raz nawet syrop przeciwbólowy mu dałam - myślałam, że pewnie już idą, ale gdzie tam. Znów sypia ładnie całe nocki a zębów jak nie było tak nie ma :ico_noniewiem:

Tak czytałam co Wasze maluchy już potrafią.. widzę, że niektórym raczkowanie jeszcze nie w główce.. na razie się siedzeniem zadowalają, a Norbert co ostatnio odstawił :ico_szoking: :ico_haha_01: Zwykle puszczam go po salonie i łazikuje na czworaka a ja TV sobie oglądam, słyszę, że powędrował do przedpokoju i wali łapkami o schody.. myślę sobie a niech sobie powali. Za chwilę słyszę takie jęki przerażone.. idę do niego, a ten... na 5 schodku stoi. Szkrab jeden już po schodach nauczył się wchodzić. Sytuacja się powtórzyła kilka dni później więc kupiliśmy już i zamontowaliśmy bramkę na schody. Ale tak ogólnie to całkiem sprawnie mu idzie wchodzenie po schodach ;-).

Dziewczyny a jak zimno jest w Polsce teraz? Jak ubieracie dzieci? Pytam się bo w ten czwartek lecę z Norbertem do Polski i nie wiem jakie ciuszki mu pobrać. Właściwie to takich cieplejszych nawet nie mam jeszcze dla niego, pewnie wiec kupię mu coś też w Warszawie.

Coś miałam jeszcze napisać.. hmmm...
Iwona, jeśli chodzi o te robale to pewnie prusaki. W Polsce w domu też miałam.. tzn mam.. mama ma i za nic nie może ich wytępić. Z piwnicy idą do nas a i sąsiad nie jest zbyt schludny :ico_zly: W maju zanim polecieliśmy do Polski to mama zrobiła dezynsekcje, ale i tak jeszcze łaziły jakieś po domu. One się rozwijają w ciepłych warunkach.. fuuuuu.. dziadostwo jedne. Nawet w podróż do Londynu się wybrały.. w walizce przywiozłam 2 bleeeeeeee.
Bardzo nieprzyjemny temat.

Pewnie coś jeszcze dopiszę dzisiaj.. na pewno zajrzę. Narazie :)

[ Dodano: 2008-09-15, 15:05 ]
A.. odnośnie kąpieli.. Wy jeszcze w tych małych wanienkach kąpiecie maluchy? Ja już dawno zaprzestałam.. od kiedy Norbert zaczął sprawiać, że naokoło wanienki było więcej wody niż w środku :ico_haha_01:. W zasadzie to jak miał 5 miesięcy i byliśmy w Polsce to w dużej wannie go kąpałam, po powrocie przestałam używać wanienki. Teraz jak już fajnie siedzi i potrafi się czymś zająć w wannie t(kaczuszki i inne zwierzątka) to kąpiel jest dużo łatwiejsza.. chyba :ico_noniewiem: bo ostatnio zaczął stawać mi w wannie więc muszę bardzo go pilnować by się nie poślizgnął. Matę do wanny też już mu kupiłam.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 wrz 2008, 15:07

CleoShe, podziwiwm twój spokuj co do tych schodów bo ja to bym zawału dostała a jak by norbert tak spadł z tych schodów :ico_olaboga: masakra. Co do pogody zimno strasznie ja zaczełam Kamikowi zakładać rajstopki pod spodenki no i body dł rękaw na to albo bluza albo sweterek. dziś to w ogóle nie wychodzimy na spacer bo wieje i czasem kropizimno jak diabli tylko 10stopni.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 wrz 2008, 15:18

CleoShe, podziwiwm twój spokuj co do tych schodów bo ja to bym zawału dostała a jak by norbert tak spadł z tych schodów :ico_olaboga: masakra.
Kto powiedział, że się nie wystraszyłam? Od razu wizje o upadku i skręconym karku :ico_olaboga: Dlatego też zaraz bramkę założyliśmy. Tylko potem jak ja już go asekurowałam a on się wspinał dalej to to tak fajnie wyglądało :ico_haha_01: .

Ok, uciekam na obiadzik.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 wrz 2008, 15:32

a to co innego myslałam że samego go puściłaś. No my już po obiadku Kamil wpylił całą miseczke zupki-krem z zielonego groszku a jak dziubek otwwierał mniam mniam wołał.hi hi hi :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 wrz 2008, 15:53

Cleo no ja też mam takie wizje że cos się Arturkowi stanie, zresztą chyba każda z nas. Jeśli chodzi o dietę to jest o niej napisane że raczej jest dla otyłych a Ty raczej do nich nie należysz (ja zresztą też :ico_oczko: ) jest baardzo destruktywna, ja na pierwszym dniu podziwiam Iwonę że tyle wytrzymuje :ico_sorki:
A co do pogody to tak jak Assik pisze rajstopki długi rękaw a nawet jesienna kurteczka, strasznie się zrobiło, tak z dnia na dzień. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 wrz 2008, 16:49

4kg mniej Renia najgorsze byly trzy pierwsze dni teraz codziennie sobie mowie ze moze dzisiaj skoncze ale jakos daje rade

Klaudia ale masz fajnie ze jedziesz do polski

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

15 wrz 2008, 17:22

Hello! Ja z kosmosu spadlam. Dawno tu nie bylam, ale po prostu zwyczjanie chocby nie wiem jak bardzo chciala, to nie mam czasu ;( Przez jakis czas pisalam na marcoweczkach, bo one troche mniej stukaja niz wy, ale i tak sie pogubilam... eee Od pazdziernika rzucam prace wiec moze uda mi sie tutaj czesciej zagladac.

Ale fajnie widac jak brzdace rosna :ico_brawa_01:

Jej - Iwona chce poznac ta straszna diete!!! Ja musze 5 kg zrzucic. Zaczelam chodzic na basen, latem probowalam na rowerze, ale nie mam do niczego wytrwalosci a do kawki zawsze przeciez trzeba zjesc kawalek delicji... :ico_olaboga:

Renia - mam pytanko - kiedys podalas przepisy. Powiedz mi czy jak gotujesz te zupki na miesku to tez je potem mielisz ze wszystkim?

sciskam wszystkie maluchy! i zazdroszcze tych 8 zabkow!!!!

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 wrz 2008, 17:46

CleoShe, co do kąpieli to ja niestety kąpie jeszcze Kamilka w wanience co prawda kupiliśmy wieksza ale ja niestety nie mam wyjścia. Brodzik mam strasznie płytki i mały pozatym takie małe dojście ze jest mi cieżko małego umyć przy tym kręgosłup tak dostaje w du... że potem nie mogę się wyprostowac . Jednak nie zmieniamy nic bo w styczniu lub lutym wyprowadzamy sie już na nowe mieszkanko tam to w łazience bedziemy mieli dużą narożną wanne z hydro masarzami i oprucz tego prysznic więc tam sobie Kamilek pofigluje . Teraz kąpie go w pokoju i często pływa ale już nauczyłam go że nie wolno mocno chlapać. Za to jak jadę do mojej siostry ta to ma wanne 2m dł. to tam się pluska że ho ho . :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 wrz 2008, 19:02

Jeśli chodzi o dietę to jest o niej napisane że raczej jest dla otyłych a Ty raczej do nich nie należysz
No do otyłych nie należę na pewno. O samej diecie nie czytałam nigdzie, ale z tego co przesłała Iwonka to jest napisane, że tu raczej chodzi o przemianę materii po jej zastosowaniu.. a ja zdecydowanie chciałabym mieć taką przemianę materii jak przed ciążą :-D .. ale wiesz, wydaje mi się, że i tak nie wytrwałabym.. rzeczywiście zbyt dużo wyrzeczeń i tylko 3 liche posiłki w ciągu dnia :ico_olaboga: Podziwiam Iwonę.
Klaudia ale masz fajnie ze jedziesz do polski
No cieszę się bardzo tym bardziej, że nikt oprócz starszej siostry nie wie, że przyjeżdżam.. a mama ciągle się tylko dopytuje czy już patrzyłam bilety, czy wiem kiedy przylecę :ico_haha_01:

Ooo.. przypomniało mi się co jeszcze miałam napisać.. Przepraszam, ale nie pamiętam już której dziadek umiera.. Przykro mi bardzo.. A ja sama żyjąc tutaj ciągle się tego obawiam. Taty rodzice już nie żyją a mamy są dość wiekowi (babcia ma 82, a dziadzio 93 lata). Wiem, że wkrótce przyjdzie na nich pora i na samą myśl płakać mi się chce. Bardzo zżyci z nimi jesteśmy i najgorsza moja myśl jest taka, że kiedy będą odchodzić ja nie będę mogła przy nich być :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Niepotrzebnie chyba o tym piszę bo się zasmuciłam tylko.................................

I jeszcze jedno o czym pisałyście.. otóż, że dzieciaczki kiedy widzą tatusiów to wyciągają do nich rączki, "idą" do nich.. a mamucie idą w zapomnienie na jakiś czas.. U nas Norbert mamisynek się zrobił. Rzeczywiście Rafał mało czasu spędza z Norbertem i on tylko ze mną głównie, ale nawet kiedy oboje jesteśmy to Norbert tylko do mnie pełza, wszędzie za mną łazikuje i jak płacze to tylko mnie się czepia. Przez 2 tygodnie co będziemy w Polsce to już wogóle zapomni kim jest tata :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości