Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 wrz 2008, 10:30

mmarta81, kurcze jeszcze 6 dni :ico_szoking: ciekawe w praktyce ile ich bedzie :ico_oczko: normalnie boje sie za ciebie :-)
Bo mnie to nie wiem ile to jeszcze zajmie, zobaczymy na kolejnej wizycie u lekarza jak tam sie trzyma moja szyjka. Niby od 36 tygodnia mam odstawic tabletki, wiec zobaczymy co sie bedzie działo, czy dzidzia ruszy na swiat odrazu, czy postanowi zostac jeszcze do terminu porodu. :ico_haha_01:
A tak patrzac za okno to pogoda paskudna, pada i zimno chyba z 12 stopni brrrrrr..... i tak podobno jeszcze cały tydzien. Siedze sama w domu i nie wiem co by tu robic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

15 wrz 2008, 10:33

Mysle ze spakuje juz torbe niech czeka na mnie a moze Weronisia szybciej wyjdzie na swiat :ico_oczko: Ide sobie odpoczac :ico_spanko: puzniej obiadek i polece do znajomej :ico_oczko: do wieczorka :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 wrz 2008, 11:08

oj oby to bylo 6 dni :ico_sorki:
w czwartek mam wizyte u poloznej-ale ona mi nic ciekawego nie powie :ico_nienie: wiec nie licze na nic :ico_noniewiem:
ta koncowka sie ciagnie :ico_olaboga: strasznie...ale jeszcze troszke i wszystkie bedziemy miec swoje malenstwa :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 wrz 2008, 11:06

Witam w kolejny ponury dzien :ico_placzek: jak wasze nastroje? Bo moj taki sobie, jestem jakas cała obolała, ciezka nocke miałam, dzidzia strasznie dawała mi sie we znaki :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 wrz 2008, 11:12

jak wasze nastroje?
witam :ico_haha_02: oj ja dzisisj dobry mam humore bo wrzesniowe dzieciaczki chyba sie posypia niedlugo :ico_brawa_01:

mam pytanie do wszystkich dziewczyn z pazdziernika -co myslicie zeby po urodzeniu malenstw przejsc na wspolny 1 temet dzewczyny z wrzesnia i pazdziernika-wrzesniowe i pazdziernikowe malenstwa 2008?????
dziewczyny z wrzesnia sa za a Wy???
i tak polowa z nas pisze na 2 tematach :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 wrz 2008, 11:21

-co myslicie zeby po urodzeniu malenstw przejsc na wspolny 1 temet dzewczyny z wrzesnia i pazdziernika-wrzesniowe i pazdziernikowe malenstwa 2008?????
ja jestem jak najbardziej za :-D bedzie nas wiecej, bo na pazdzierniku to malutko dziewczyn, zreszta jeszcze zobaczymy kiedy dokladnie ktora urodzi :-) Ale pomysl swietny.
oj ja dzisisj dobry mam humore bo wrzesniowe dzieciaczki chyba sie posypia niedlugo
oooooo :ico_szoking: to super ze ruszyły wrzesniowe dzieciaczki :ico_haha_02: trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamuski :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 wrz 2008, 11:26

bo na pazdzierniku to malutko dziewczyn, zreszta jeszcze zobaczymy kiedy dokladnie ktora urodzi
no wlasnie a tak bedzie nam razniej-zawsze wiecej dziewczyn to wiecej rad jak nam beda potrzebne :ico_sorki:
to super ze ruszyły wrzesniowe dzieciaczki trzymam kciuki za wszystkie przyszłe mamuski
tez sie ciesze :ico_brawa_01: to juz naprawde koncoweczka wyczekiwanie :ico_sorki: jeszcze troszke i Wiola za Ciebie bedziemy trzymac kciuki :ico_brawa_01: jak i za reszte pazdziernikowych dziewczyn :ico_brawa_01:
lece sie ubrac bo od rana tylko forum i esemesy :ico_olaboga:
az telefon musial do ladowarki podlaczyc bo sie zagrzal :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 wrz 2008, 11:41

lece sie ubrac bo od rana tylko forum i esemesy
az telefon musial do ladowarki podlaczyc bo sie zagrzal
no bede musiała wymienic numery telefonu z jakas pazdziernikówka, zeby w razie czego informowała na forum, chociaz do porodu jeszcze czas, ale roznie moze to byc :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 wrz 2008, 12:13

no bede musiała wymienic numery telefonu z jakas pazdziernikówka, zeby w razie czego informowała na forum, chociaz do porodu jeszcze czas, ale roznie moze to byc
:ico_sorki: koniecznie koniecznie nawet nie wiem kto z pazdziernika jeszcze mieszka w Polsce????Moglybysmy sie my wymienic ale bez sesu bedziesz placic za esemesy do UK :ico_noniewiem:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

16 wrz 2008, 14:16

Przesyłam GOFRO-PLACKI na poprawę nastroju. Robie poraz pierwszy w życiu gofry, w smaku pycha, gorzej z wyglądem :) ALe i tak wysyłam :ico_brawa_01: Uwaga :ico_ciezarowka: lecą :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość