Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 wrz 2008, 18:03

Adia to jeszcze troszke-ja Ci powiem ze Ci zazdroszcze ze juz tak wiesz co i kiedy
no to jest jakis konfort ze wiem :ico_sorki:
Miszka pewnie do szpitala pojechala bo nic sie nie odzywa moze juz ma swoja Natali :ico_brawa_01:
Pati w szpitalu tyle dobrego ze jest juz na miejscu ,choler ale sie nimi denerwuje,pamietasz jak krakaly ze beda ostatnie :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

16 wrz 2008, 18:05

adia jednak cesraka.Ale ty wiesz bynajmniej kiedy zobaczysz swojego maluszka,a my nadal w niepewnosci:-)

Dziewczyny nie maja sily na sms,wiem po sobie.BArdzo boje sie porodu brrr,jak przypomne sobie bole porodowe to az mi ciarki przechodza,ale jakos trzeba te dzieciatko wyciagnac.
Moja kolezanka z Polski maiala wczoraj cesarke bidulka.TErmin an 8wrzesnia,ale nic sie nie ruszylo,wiec skierowlai do szpitala na wywoalnie,i to nic nie pomoglo,no i musieli ciac.TAk to jest.Nic nie mozna przewidziec.

A druga kolezanka stad juz,miala na niedziele i nadal sie kula.Jutro idzie na ktg.
Moja siostra zas dzis miala wizyte i nadal nic mi nie pisze.Moze tez juz rodzi.TA pelnia ksiezyca ruszyla brzuszatki.
A ja wstawilam zapiekanke z szynka i serem i bede dokarmiac mojego maluszka,moze jak mu sie ciasniej zrobi to zechce wyjsc hehe.A w weekend zabiore sie za mojego meza moze to cos poskutkuje hihi.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 wrz 2008, 18:09

,pamietasz jak krakaly ze beda ostatnie
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: taaa Pati mowila ze urodzi w pazdzierniku :ico_olaboga: a Miszka ze pod koniec wrzesnia-teraz maja za swoje na pierwszy ogien poszly :ico_brawa_01: :-D
Dziewczyny nie maja sily na sms,wiem po sobie.
no nawet napisalam do Miszki -ale nie odpisuje wiec juz nie bede pisac i spokojnie czekajmy na wiesci a nie zawracajmy im tylkow :ico_noniewiem: niech nam szybko te piwrwsze wrzesniowe dzieciaczki na swiat przyjda :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-16, 18:09 ]
A w weekend zabiore sie za mojego meza moze to cos poskutkuje hihi.
:ico_noniewiem: u mnie ta metoda nie dziala zupelnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 wrz 2008, 18:12

A ja wstawilam zapiekanke z szynka i serem i bede dokarmiac mojego maluszka,moze jak mu sie ciasniej zrobi to zechce wyjsc hehe.A
smaczka mi narobilas na te zapiekanki ide tez sobie zrobic :ico_brawa_01: , nastawilam juz rosolek z indyka ale zanim sie zrobi to bedzie 20 :ico_noniewiem: a ssanie mi sie wlaczylo :-D
no nawet napisalam do Miszki -ale nie odpisuje wiec juz nie bede pisac i spokojnie czekajmy na wiesci a nie zawracajmy im tylkow niech nam szybko te piwrwsze wrzesniowe dzieciaczki na swiat przyjda
masz racje nie bedziemy im nonono zawracac :ico_noniewiem: ,ale tak sie doczekac nie moge :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 wrz 2008, 18:20

ale tak sie doczekac nie moge
:ico_brawa_01: ja kurde tez..................

[ Dodano: 2008-09-16, 19:12 ]
Patinapisala mi eske-rozwarcie caly czas na 1 palec :/ skurcze sa ale nieregularne:/ za to bolesne :ico_noniewiem:
mysli ze dopiero jutro cos sie zacznie dziec na dobre

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 wrz 2008, 20:46

Patinapisala mi eske-rozwarcie caly czas na 1 palec skurcze sa ale nieregularne:/ za to bolesne
mysli ze dopiero jutro cos sie zacznie dziec na dobre
oj to sie bedzie meczyc biedulka :ico_noniewiem:
a miszka dalej nic

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 wrz 2008, 21:06

miszka dalej nic
no niestety nie ma wiesci od Miszki :/
ale dzisisj kompa na noc zostawiam wlaczonego i jak tylko mi przesle eske to schodze i pisze :509:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

16 wrz 2008, 21:11

Pati,miszka trzymam kciuki oby wam szybko poszło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 wrz 2008, 21:16

mmarta81, ja tu chyba tez bede czatowac no chyba ze mnie cos weźmie i zachce mi sie spac jak nigdy :-D :-D

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

16 wrz 2008, 21:23

hejka dziewczynki kochane :-) ja tu patrze a tu tyle sie dzieje SUPER!!! dziewczynki zaczeły powoli rodzic szkoda ze to tak powoli bo biedactwa sie umecza. Ja dzis po wizycie dzidzia nie bedzie duza to gin mowi ze powinno mi pujsc szybko z porodem bo niunka bedzie szczupla i dluga tak zwanay makaronik tak ja nazwal :-D i ze najpuzniej powinna 15 pazdziernika wyskoczyc :ico_sorki:Zobaczymy mam nadzieje bo jak widze kochane ze sie zaczeyscie sypac to tez juz chciala mmarta81, ty kochana jak sie czujesz ? a i mialas racjie wszystko u mnie ok cytomegalia raczej nie stwierdzona :ico_brawa_01: to tylko migdalki okropniaste i tyle anemia jest ale taka juz moja uroda :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość