Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 wrz 2008, 19:27

Aleksandrowicz, my mamy tenisowki po domku :ico_oczko: z miekka podeszwa!!



Juli, ojoj guz wspolczucia!!!oby ci go wycieli i bylo ok,i dalej abys pelna energi kozystala zycia,Trzymam kciuki!!!!
Jakbym wam napisała co ona potrafi rzrobic to byście z krzeseł pospadały. Ale nie napisze bo aż wstyd.
pisz pisz :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 wrz 2008, 19:29

Tomek spał trzy godziny :ico_szoking:
Dzis chyba taki dzień Juli na naszych chłopców działa. Tylko o której teraz pójdzie na noc spać? I o której sie obudzi jutro? Oby nie znów o 6!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 wrz 2008, 19:57

Witam ale Tomek zapiepsz hi hi no i tam chyba jakaś panna szła bo tak się obejżał hi hi :ico_oczko:
Alexadrowicz my mamy kapciochy z zetpola

Juli guzek no cholercia mam nadzieję że to nic strasznego

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 wrz 2008, 20:07

a po domu zakładacie dzieciakom te kapciuchy?
bo moja jeszcze raczkuje i niewygodnie jej
a od podlogi wiadomo ciagnie szczególnie ze to nie blok

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 wrz 2008, 20:26

hi

Aleksandrowicz my zaczęliśmy nocnikowanie ajk tylko Emi zaczęła siadać także szybciutko, no i efekty są

Frydza Emi pije kaszkę na mleku modyfikowanym rano i wieczorem a w nocy a wlaściwie nad ranem czasami jeszcze butelke mleka, a tak to w ciągu dnia zupke kiełbaskę ziemniaki, owoce, chrupki i podjada z naszych talerzy

Juli mam nadzieje że to nic poważnego, szczerze współczuję, zdrówka życzę

No i kurczę nic więcej nie pamiętam

U nas ok. W pracy sporo roboty związanej z przeprowadzką, wracam ostatnio do domu później niż zwykle, Emi "na służbie" u mojej mamy ale na noc wraca do domciu bo moja mama ma nock. Teściowa po zabiegu palca nie może za bardzo zajmować sie Emi dlatego chciałam ją odciążyć dlatego zaangażowałam w opiekę moją mamę. Musi sie biedna teściówka wykurować bo jej ten palec dokucza, a dzieco wiadomo absorbuje i łatwo może ją w ten chory palec urazić.
A w małżeństwie jest ok, nie kłócimy się ale nie ma też jakichś wznoisłych relacji. Poprostu jest dobrze i cieszę się z tego bardzo.
4 października idziermy na wesele do mojej kuzynki a ja nie mam co ubrać, chciałam pożyczyć ale nikt znajomy nie nosi takiego rozmiaru jak ja, jestem poprostu za chuda :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wiec nie pozostaje mi nic innego jak coś kupić, tylko że nie mam ani kiedy ani z kim iść na zakupy. Mam jeszcze trochę czasu ale niewiele więc jak narazie jestem w kropce. No i mam nadzieję że wybawię sie tak jak Madziorka :-D :-D :-D
dobra mykam dokończyć spóźniony obiad, rzekłabym raczej kolecję na ciepło :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 wrz 2008, 20:33

heja

mialam pedalowac na rowerze ale nie w humorze jestem bo mnie gardlo napierdziela
wiec zasiadlam do was hihi
lelek siedzi z tata w wannie i prowadza cowieczorne wodne konwersacje wiec sie nie wtracam hihi

[ Dodano: 2008-09-16, 21:00 ]
leon juz prawie spi a ja klikam mu za uchem na lozku bo mnie nastroj sypialniowy ogarnal i nie chce mi sie schodzic do salonu a buuuu

kamila nielatwe zycie z babcia. podziwiam.. ale skoro babcia podrozniczka to nie jest najgorzej. szkoda ze z tomkiem nie zostaje. wtedy juz luz bylby totalny nie? hihi

tomus swietny biegacz maly. jakbym lelka widziala hihihi

wlasnie zalaczam kolejny film na you tube to tez wam pokaze lelka.. od wczoraj ostro pracuje na fotosik i you tube dzisiaj hihi
mam spore zaleglosci

frydza brawa za pomyslowosc.. z takimi rodzicami nawet szyny sa fajne!!
lelek modyfikowane pije dwa razy na dobe. naa noc z kleikiem. i rano samo mleko. i jeszcze czasem na sniadanie zwykle mleko z owsianka,kaszka,itd
aleksandrowicz lelek w domu chodzi na boso lub w skarpetkach wiec z kapciuszkami nie pomoge

asiulka zazroszcze na maxa. kiedys tez nalezalam do tych najchudszych :ico_placzek:
:ico_placzek:

aniu sorki ale totalnie zapomnialam ze w grudniu bedziesz swieza mamusia i takie podroze w nasze strony nie bede realne.. no ale na wiosne my tez bedziemy wiec nic straconego hihi tylko ze przylatujemy dopiero w drugiej polowie maja...

juli tobie chorobska niestraszne... bedzie dobrze!!! nie pekaj!!! choc wiem ze to teraz trudne!!!! ale wszystkie to wierzymy ze to tylko malenki guzek ktorego szybko sie pozbedziesz!!!!

to gdzie teraz mieszkacie ze musisz chatke wynajmowac? juz nie w gdansku?

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

16 wrz 2008, 21:14

wieczorkiem Was witam :-)

Madziorka - u nas papciochy teraz musza byc bo bardzo zimno sie zrobiło, panele zimne, predzej tez na boso albo skarpety wchodzily w gre, ale teraz na poczatek jesiennych chlodów musza by jakies kapciochy, no pomysle jeszcze poogladam cos moze w necie i w sklepach acz tutaj mało takowych w porównaniu z poznaniem :-)

Indigo - no Tomek szybkie malutkie kroczki robi!!!!ale on precyzyjny :-) u nas tez jest juz ok, okazało sie ze od butów duzo zależy...mielismy zawsze bartka, ale te podeszwy byly niby fajne ale jak dla Alka na razie za cięzkie chyba, bo odkad mamy elefanten takie zgrabniutkie na sznorówki to Alek juz sie nie przewraca, po domu zawsze ładnie chadał, chyba ze zmeczony, ale teraz i na spacerach ładnie chodzi, z drugiej strony zaczyna juz sie powli "cywilizowac"bo jak go puszczam to juz tak bardzo nie biegnie ślepo gdzies, tylko tupta i jak cos to tez tak zgrabnie i przemyslanie podbiegnie, ale oczywiscie jeszcze troche zeby biegal i chodził tak zeby mozna bylo spokojnie znim chadzać :-D

Asiula - nastaw sie pozytywnie i na pewno cos znajdziesz, trzymam kciuki, choc wiem co to znaczy szukac ciuszka fajnego a rozmairy nie pasuja, bo jak konczyłam studia w 2006 to bardzo schudłam po obronie a akurat mój kuzyn sie zenil i nic nie pasowało, we wszystkim wygladalam jak na wieszaku ciuch, ale w koncu kupilam sukiene ktora zobaczylam i zmierzylam w pierwszym sklepie za perwszym razem, wiec na darmo szukalam przez kilka dni o i tak wrociłam po te pierwsza :ico_puknij:

Juli - na pewno po zabiegu bedzie ok!!!!gratuluje mieszkanka i super ze taka pomoc otzrymaliscie od Twojego taty!!!

[ Dodano: 2008-09-16, 21:17 ]
miłego wieczorka zycze oczywiscie !!!!

ja zmykam do rafałka
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 wrz 2008, 22:39

poszlismy dzis na pierwsze zajecia z cyklu "tiny talk baby signing and singing"
w nowym children centre, takze bardzo ladnie i przyjemnie. pachnialo swiezoscia hihi
i z racji ze to pierwsze zajecia i nowe miejsce bo bylysmy tylko we dwie z kolezanka i maluchami naszymi hihi
dobrze ze prowadzaca miala swojego malucha. i jedna mama doszla pozniej. ale i tak baardzo kameralnie i za spokojnie hehe
ale za tydzien moze bedzie weselej

zajecia dosc fajne
spiewanie z pokazywanie na migi hihi
dzieci kojarza slowa z pewnymi czynnosciami
sygnalizuja swoje potrzeby hihi
nie powiem zeby nasze toddlery byly super zainteresowane, ale to normalne dla zywczykow
troche posiedzialy polezaly, pospiewaly hihi i juz do zabawek hehe
ale byly tez instrumenty do pogrzechotania hihi i zabawy z mamami, podrzucanie do gory i takie tam. wiec radosc na maxa hihi
30 min spiewania, i drugie pol godizny na kawke dla mam i zabawy dzieci hihi
takze calkiem fajnie

rytmike przelozyli nam na 9.30 wiec sobie odpuscimy bo to za wczesna pora brrr

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 wrz 2008, 09:18

Witam z :ico_kawa: caly czas u nas pada i pada i zimno brrrrr,trzeba sie kisic w domku!!Ale swietnie sie z wiki bawimy malujemy,piszemy ogolnie jest ok :-D
DZIEKUJE Za ODpowiedzi :ico_sorki: :ico_sorki:


asiula26, chudzinko,mam nadzieje ze znajdziesz jakas suknie na weselicho,trzymam kciuki!!


madziorka hihi, gratuluje nowych zajec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

17 wrz 2008, 10:47

Cześć mój łobuz pospał ok.15minut jak go uspałam i teraz psoci u siostry w pokoju,jesteśmy podziębieni,nos mam przytkany jedna dziurka,mały też zasmarkany,Busio mało je nabiału nie przepada za serkami,jogurtami,jada kaszkę rano i wieczorem a nie raz tylko raz dziennie,dziś zjadł troszeczke i zrobił ble,nie lubi kaszki,mleko pije w nocy po dwa razy,robię mu180ale nie zawsze wszystko zjada,a dorosłe jedzenie nawet lubi

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość