Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 wrz 2008, 11:39

Cleo też właśnie m iałam pisać że tutaj możesz kupić ale dziewczynymnie wyprzedziły :-D

Gabi kolejnych szczęsliwych miesięcy życzę :ico_tort:

Iwona :ico_brawa_01: oczywiście za samodzielnę siadanie

ja właśnie ugotowałam mu całe jabluszko i będziemy jeść a później chociaż na chwilkę na dworek bo już chyba z tydzień przez tą pogodę nie był a teraz przestało padać, tylko jest tatuś w domu i będzie krzyczł że po co, że zarazki teraz są a on na antybiotyku :ico_olaboga: jak dla mnie jest przewrażliwiony

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 wrz 2008, 13:11

Dziękujemy za życzenia :-)

Klaudia wczoraj byłam w sklepie dla dzieci i folia kosztowała 13zł, więc na prawdę, żadna rozpusta, a po co sobie walizki zawalać...

Gabriel śpi... wyszliśmy na chwilkę na dwór, przeszliśmy 2 ulice i do domu, bo zimno, póki mu kurtki nie kupię, to raczej na dłuższe spacery nie będziemy się wybierać...

Pinko
ale z Uli mała aparatka-tak podłapała kręcenie główką :ico_haha_01: jeśli trafisz do tego ciuchlandu to daj mi znać czy wato faktycznie :ico_noniewiem:

Kuba pojechał na bielany, bo jego szefowi padł akumulator i musi mu kupić nowy i dostarczyć...

Przy obiedzie się Gabriel znowu cały wybrudził-normalnie jakby raz byl czysty po jedzeniu to pewnie by się czuł nie najedzony :ico_oczko: ja w sumie Go nawet nie przebieram zaraz tylko sobie wędruje taki upaćkany :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 wrz 2008, 13:26

Pinko moja Majka tez pokazuje nie i do tego jeszcze mowi nenenenene jak jej mowie ze czegos nie wolno to ona tez ale oczywiscie robi to
Ula chyba jeszcze nie wie co to znaczy, choć próbuje jej pokazywać tak i nie.... zobaczymy czy się połapie.

Byłyśmy teraz w tesco, musiałam odebrać kartę do telefonu, bo zmieniłam sieć na play. Jak się tak przeszłyśmy, to wcale zimno nie było, ale Ula była dobrze ubrana, bo rajstopki i ciepłe polarowe spodenki i cieplutka kurteczka, która od bratowej dostałam, jak mój bąbel był maleńki. Do tego do wózka włożyłam wełniany śpiworek i okrycie na nóżki i było super, z takim zabezpieczeniem na spacery póki co możemy chodzić. Kupiłam Uli w tesco czapeczkę ciepłą, szaliczek i rękawiczki, bo nie miałam, a będzie coraz zimniej.
jeśli trafisz do tego ciuchlandu to daj mi znać czy wato faktycznie :ico_noniewiem:
Dzisiaj chyba juz nie zdążę, bo o 15 Jarek pracę kończy i na Kruczą jedziemy mieszkanie posprzątać, ale jutro pewnie się tam przejdę :-)

Dobra muszę przebrać mojego smyka, bo się ziemniaczkami z buraczkami pobrudziła i do tego w pieluszce jest chyba coś więcej niż siku :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 wrz 2008, 15:13

Dziewczyny a ja juz po pracy dzisiaj u nas nie za fajna pogoda wogole ludzi nie bylo wiec mnie szef puscil ale wiadomo wiaze sie to z tym ze mniej kaski dostane

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 wrz 2008, 16:48

Wróciłyśmy z drugiego spaceru, Jarek dzwonił, że musi dłużej w pracy zostać, więc na Kruczą już nie pojedziemy. Ula zjadła właśnie jabłuszko z biszkoptami, a teraz wciąga ciastka "hippolitki" i bawi się na podłodze, ja idę wstawić zupkę na jutro :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 wrz 2008, 18:11

czesc ja tylko na sekunde całusy dla was ja dzis kompletnie nie miałam czsu Kamil przez cały dzien spał 30 minut masakra i terazto juz tak marudzi ze szok musze cały czs sie z nim bawic ok pa :ico_olaboga:
ok pa pa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 wrz 2008, 18:48

hej!
Od razu widac, ze malo w pracy jestem a wiecej w domu, bo nie mam kiedy do was zajrzec :ico_oczko: troche nastukalyscie :ico_szoking:

U nas spoko, pobudka po 6.00 :-) dzisiaj tez od paru dni pierwszy spacer,co za pogoda masakra, unas nonstop od paru dni pada i ok. 7 stopni :ico_szoking: pomyslec ze jescze jest lato.
Dla Gabika duzo zdrowka, niech rosnie duzy chlopak!!!! :ico_brawa_01:
Brawa dla Majeczki za siadanie :ico_brawa_01:
Marcia, jak tam Twoj internet, chyba bysmy tu bez Ciebie nie wytrzymaly zbyt dlugo :ico_sorki:

Moj przy obiadku tez "troszke" ubrudzony.... musze uwazac bo jak zlapie lyzeczke to zupa po calej kuchni lata....

zapomnialam co jeszcze mialam napisac :ico_noniewiem:
teraz ma drzemke, ale pewnie zaraz wstanie, zajrze po kapieli, bo jestem sama bo maz do pracy poszedl

Pinko co to za ciastka, te hippolitki??

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 wrz 2008, 20:34

Kurcze dziewczyny ale jestem zla dzwonilam dzisiaj do linii lotniczych bo jak chce leciec do polski to chcialabym wziasc mojego pieska to sie dowiedzialam ze moze leciec ale w luku bagazowym :ico_olaboga: ja tej kobiecie tlumacze ze to jest york i ze nie wazy wiecej niz 5kg bo ma 2kg a ona uparta wiem ze z LOTu moglabym leciec i deisi moglaby z nami ale tylko moge z madrytu do ktorego mam ponad 300km no i bilet drozszy o 200e

no i bylam dzisiaj na zakupach chcialam kupic cos mezusiowi no i sobie na ta sobotnia kolacje wiec jak juz mi sie cos spodobalo to nie bylo mojego rozmiaru albo cena mi nie pasowala bo przeciez nie dam 100e za sukienke ktora zaloze tylko raz ale sobie przypomnialam ze w szafie mam fajny komplecik co kupilam na slub mojej kolezanki a ze bylam w ciazy za bardzo przytylam i nie byl jeszcze uzywany wiec mam jednak w czym isc ewntualnie kupie tylko bluzke

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 wrz 2008, 20:51

Pinko co to za ciastka, te hippolitki??
Takie specjalne dla maluszków po 7 miesiącu życia z Hippa :-) nazywają się hippolitki :-) Uli smakują bardzo, ostatnio je eksperymentalnie kupiłam.

Ulek zasnęła dzisiaj nawet bez problemów, teraz się coś wiercić zaczęła i popłakuje sobie, może jej się coś śni przykrego.... :ico_noniewiem:
chcialabym wziasc mojego pieska to sie dowiedzialam ze moze leciec ale w luku bagazowym :ico_olaboga:
Jak w luku bagażowym? Straszne, jaki to stres musi być dla zwierzęcia....

Uciekam się wykąpać i może filmik obejrzymy, jak Jarek skończy grać w diablo :ico_zly: obiecał, że tylko godzinkę pogra, a tu już dwie mijają :ico_zly: Masakra, gra najważniejsza, czasem mnie to wpienia.
Spokojnej nocki kochane :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 wrz 2008, 21:15

Jak w luku bagażowym? Straszne, jaki to stres musi być dla zwierzęcia....
rozumiem jak jest duzy zwierzak ale jak taki malutki powiedziala mi babka ze ludzie sa uczuleni na siersc a przeciez yorki siersci nie maja tylko wlosy sa to jedyne psy na ktore nie ma sie uczulenia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość