Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 wrz 2008, 06:58

Gabrysiu ogolem o pracownikow ciezko nie jest ale my potrzebujemy tynkarzy maszynowych ktorzy potrafia robic..mielismy przeciez dwoch kolegow T ale nie potrafili tego i zaczeli wymiekac :ico_noniewiem: po prostu nauczyc sie nie chcieli :ico_noniewiem: jakos T mogl bez zadnego problemu :ico_puknij: ...trudno... i tu problem mamy teraz....
z robota nie ma problemow bo jest pelno.. gdybysmy mieli pracownikow zgranych i ze stazem konkretnym i umiejetnosciami to by niebo bylo :ico_haha_01: a i oni by dobrze zarabiali bo od 3,5 do 5 tys to przeciez na polskie warunki chyba bardzo ladnie...ale oczywiscie wszystko zalezy od tego ile by metrow zrobili...no ale taka dobra ekipa potrafi w miesiacu spokojnie 4 tys wyciagnc bez stresu :ico_noniewiem:

mala juz przyszla..uspilam ja..
ide myc gary bo mnie wczoraj wieczorem T odciagnal :ico_haha_01:

jak dzieciaki wstana to pojdziemy do lidla, zobaczymy jak nam wyjda te zakupy i spacerek.. :ico_haha_02:
chlodno dzis znowu...juz mrozik czuc w powietrzu :ico_puknij: pogoda zwariowala czy co!??
poki co dzieciaczki spia wiec ide do roboty :-D
jeszcze pewnie dzis zagladne..choc teraz jak T w domu to jakos ciezej mi to idzie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-17, 06:59 ]
Gabrysiu Emilka wytrzyma,dzielna z niej kobitka..trzymam kciuki aby wszystko dobrze bylo na usg :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-17, 07:07 ]
ach jeszcze herbatke sobie zrobie i chwilke posiedze :ico_haha_01: bo pozniej juz moze byc mniej czasu :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 wrz 2008, 07:26

Gabrysiu fizycznie nie wyrabiali tez...nie chcialo im sie robic to drugie..i mysleli ze skoro T kolega to beda "mogli kule z nosa toczyc" :ico_puknij: ach szkoda gadac :ico_noniewiem: ..no nic jak mowie trzeba dzialac jak najpredzej a nie plakac,,bo kasa sie konczy a nic sie nie robi..jeszcze dzis 1725zl musze za szkole zaplacic :ico_placzek: :ico_placzek:

Gabrysiu jakos na zakupach dam rade na szybko..Oskara najwyzej na rece wezme i jedna reka bede "operowac" wozkiem i braniem zakupow hehe...auta nie wezme bo tata zapomnial wyciagnac mi fotelik od siebie i mam tylko jeden :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-17, 07:28 ]
Oskar tez nie lubi lekarzy..choc osttanio nawet na szczepienieu i bilansie dwulatka byl dzielny i nawet zaczepial pania doktor,tyle ze strasznie mu przeszkadzalo jak chciala go osluchac...za to jak on mogl stetoskop przylozyc do niej to bylo ok :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-17, 07:40 ]
chyba Oskar sie rozbudza,bo cos tam slysze z pokoju...ale zajrze o8 chyba ze bedzie mnie wolal :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

17 wrz 2008, 07:53

witajcie maly wstal dzisiaj 0 6.15 jedna pobodka o 23 a o 4.30 przywedrowal do nas

Ale ja nadal jakas nie wyspana maz dzwonil ze dostal umowe na stale od 1 pazdziernika i 300 zł podwyzki byl taki zadowolony ja tez sie ciesze dzisiaj mialam paskudny sen ze maz mnie zdradza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 wrz 2008, 07:58

Ewelinko super ze maz dostal podwyzke i umowe na stale :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a sny pewnie takie bo wciaz przezywasz tamto..ale zreszta chyba takie sny to normalka od czaasu do czasu..ja to miewam takie bzdurne niekiedy ze szok :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-09-17, 08:03 ]
Oski jeszcze spi jednak,wiec sie wycofalam..za to mala sie wiercic zaczyna :ico_haha_01: chyba 2 czort na raz wstana

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

17 wrz 2008, 09:03

Gabrysiu, a dlaczego robisz Emilce USG? Tak profilaktycznie czy cos sie dzieje?

Natalia, wspolczyje tego calego zamieszania... ja mysle, ze ludzie ze wschodu za takie pieniadze napewno zgodza sie pracowac, Polakom jak widac mało :ico_zly:

A Pawelek duzo chłopczyk i te jego oczka niebieski :-) :-) :-) :-) Ewelinko, Ty to jestes taka dobra dusza :-) podziwiam Cie naprawde...

[ Dodano: 2008-09-17, 09:13 ]
Gratuluje Ewelinko, zawsze umowa na stałe to wyczekiwany spokój :-)

A jezeli chodzi o sny to ja czasem takie miewam, ze wstyd nawet o tym pomyslec :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-09-17, 09:27 ]
Musze sie pochwalic, ze maja nie plakała dzis w przedszkolu, P. ja zaprowadził a ona od razu poleciała do zabawek... Piotrek rozmawiał z Pania i dowiedział sie, ze Maja w ciągu dnia i bawi sie i je , spi takze zaklimatyzowała sie juz prawie na dobre ale sądzieci, ktore cale dnie placzą, nie jedzą, nie spią... biedaczki...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 wrz 2008, 09:40

Iwonko no to wielkie brawa dla Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ze tak predko przestala plakac :ico_brawa_01:
jak widac kazde dziecko inaczej roznosi rozlake z rodzicami i niektorym ciezko sie przyzwyczaic do nowej sytuacji...zycie.. no ale najwazniejsze ze Wasza niunka sie przyzwyczaila i sie juz ladnie bawi i je i nawet spi :ico_brawa_01:

u mnie łobuzy juz lataja, Oskar wstal po 8 a Roksana o 9...niech sie wyszaleja chwile i pojdziemy do tego sklpeu.. u nas tylko 10 stiopni i do tego szarowa :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

17 wrz 2008, 10:20

Gabrysiu, Maja tez ma taka czerwoną plamke na rączce od urodzenia... ale mi nikt nic z tym nie kazał robic :ico_noniewiem: ta plamka ani sie nie rozrasta ani nic innego z nią sie nie dzieje wiec ja tez stwierdzilam, ze moze tego nie ruszac... a teraz sama nie wiem...

Natalia, a jak Oskarek reaguje na małą i odwrotnie?

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

17 wrz 2008, 10:49

Gabrysiu, faktycznie duża... u Mai to ma rozmiar jakies pół cm na pół :ico_noniewiem: a Emilce rozrasta sie ten naczyniak?

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

17 wrz 2008, 11:49

Moj czortek juz drzemie ja poprasowalam i przegladam garderobe mojego synka wrzycucam letnie rezczy i ukladam zimowe.

Wiecie co moij czort zrobil - tesciowej zbił szybe w drzwiach do pokoju bo jej sie nie chcialo nonono ruszyc zeby go zabrac z pod drzwi i peiprzna samochodem w drzwi a drzwi uderzyły o rog stolika i i szyba pekla. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-17, 11:51 ]
Pawełek ma takie brazowawe plamki na brzuszku i na nozce ale to sa slady po zoltacce ktora u Pawełka dosc dlugo trwała

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

17 wrz 2008, 14:28

hej :-) te szyby to są bardzo niebezpieczne :ico_olaboga: mój siostrzeniec kiedys wybił szybę w regale, ale tylko pękła, bo jakby wypadła na niego :ico_olaboga:
Dobrze,że u emilki to tylko skórna zmiana :ico_sorki: :-)
Mieliśmy miec dzisiaj fajny dzień, bo 1,5 km od nas przebiega trasa Tour de Pologne , ale pogoda koszmarna, cały czas leje,więc zostaje relacja w tv, będzie po 15.00 :-) swoją droga to nie zazdroszczę tym kolarzom :ico_chory: tylko 8 stopni jest :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość