emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 wrz 2008, 18:21

asiu tylko pozostaje sie modlic, zeby mleko sie nie skonczylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

bylismy ostatnio u lekarza i powiedziala, ze widocznie mu wystarcza moje mleko, sam bedzie wiedzial, gdy bedzie potrzebowal czegos innego
i ze zupelnie mam sie tym nie martwic

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

17 wrz 2008, 18:29

Emilia to najpierw o jedzonku... moj Konradek je tylko wtedy kiedy my dorosli i tylko wtedy :-) i najlepiej do 13 bo potem wszystko jest bleee

asiab, 2 egzaminy udalo mi sie zdac a 2 nie. jeden oblalam, a drugi odrazu przenioslam na drugi rok, no i mam do zaliczenia 2 egz i seminurium mgr. ale luzik ciesze sie ze tak wyszlo w sumie co mam innego do powiedzenia :-D

sluchajcie mojemu malemu cos sie zrobilo przy paznokietku tak sie zaczerwienilo i troszeczke napuchlo, pewnie paznokietek zle obcielam albo cos tam sie robi, na dodatek jestem sama teraz maz wyjechal i wroci dopiero w piatek i moge wtedy dopiero do lekarza. ale mam w domu masc neomyccinum to antybiotyk, juz kondziu go uzywal, lekarz przepisall ja nam do noska, a to niby na jakies skorne choroby. jak Kondziu zasnie to mu posmaruje przykleje plasterek i niedrapke zaloze. mam nadzieje ze mu przejdzie. trzymajcie kciuki

[ Dodano: 2008-09-17, 18:33 ]
mnie osobiscie tez juz meczy cycus... co 2 godzinki w nocy malego karmie jestem po prostu tym wyczerpana :ico_noniewiem: wiecie co probowalam z mezem podac mu kaszke, probowalismy roznych a nasz maly na kasze blee i to doslownie wydaje odglosy jakby wymiotowal robia sie oczy mu czerwone i nosek, a jakby mogl to by sie porzygal :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 wrz 2008, 18:36

Emilia to najpierw o jedzonku... moj Konradek je tylko wtedy kiedy my dorosli i tylko wtedy i najlepiej do 13 bo potem wszystko jest bleee
ale juz wszystko je??

[ Dodano: 2008-09-17, 18:37 ]
musialabym zmienic zdjecie mojego malego mezczyzny, ale cos nie moge zgrac z aparatu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

17 wrz 2008, 19:49

Zirafka dajesz w nocy butlę czy cyca? Jeśli butlę, to jaka jest Twoja metoda żeby było szybko? A wieczorem Kubuś je kaszkę i butlę?
AniaZaba Kubuś w nocy je butlę. Juz mam opracowany system a mianowicie: wodę w czaniku mam juz zagotowana i wkładam butelke ( bez smoczka oczywiście ) do kuchenki mikrofalowej na1 min i juz woda jest taka jak ma byc i wsypuje mleczko i gotowe. a wieczorem daję mu mleczko z kleikiem ryzowym przez butlę po kapaniu i czasami juz przy tym usypia.
sluchajcie mojemu malemu cos sie zrobilo przy paznokietku tak sie zaczerwienilo i troszeczke napuchlo, pewnie paznokietek zle obcielam albo cos tam sie robi,

Kubus miał tak samo i niczym nie kazano mi smarowac - po kilku dniach samo zeszło.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

17 wrz 2008, 20:22

bylismy ostatnio u lekarza i powiedziala, ze widocznie mu wystarcza moje mleko, sam bedzie wiedzial, gdy bedzie potrzebowal czegos innego
i ze zupelnie mam sie tym nie martwic
widzisz troche cie uspokoiła pani doktor. Tylko tak to już jest kto ma sie martwić jak nie my mamusie.
asiab, 2 egzaminy udalo mi sie zdac a 2 nie. jeden oblalam, a drugi odrazu przenioslam na drugi rok, no i mam do zaliczenia 2 egz i seminurium mgr. ale luzik ciesze sie ze tak wyszlo w sumie co mam innego do powiedzenia
no to gratuluje tych zdanych :ico_brawa_01: to fajnie bedziesz miała teraz wiecej czasu dla nas :-)
musialabym zmienic zdjecie mojego malego mezczyzny, ale cos nie moge zgrac z aparatu
no własnie bo z tego co widziałam na nk to Marcelek sie już zmienił :ico_oczko: pokaż aktualnego Mrcelka :ico_brawa_01: :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

17 wrz 2008, 20:42

Asiu tylko ze to nie chodzi o to ze mi sie nie chce czy nie mam czasu, tylko moj komputer cos nawala,
a na aparacie mam kolo 800 zdjec i nie chce mi ich zgrac, wyskakuje jakis blad

[ Dodano: 2008-09-17, 20:45 ]
ale po weekendzie przyjedzie moja siostra, zna sie na komputerach troche wiecej ode mnie i mam nadzieje ze rozwiaze ten problem... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

17 wrz 2008, 21:04

emilia7895, dobrze poczekamy :ico_oczko: :-)

my też oszaleliśmy na puntktcie robienia zdjec Frankowi mamy ich około 2000 oczywiscie na płytce a jak bysmy mieli wywołać to chyba bym zbankrutowała :ico_oczko: tylko szkoda bo płyty też nie są trwałe chyba bym sie załamała jakbyśmy je wszystkie stracili :ico_zly: takie wspomnienia Franek bedzie miał z dzieciństwa
:ico_haha_01:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

17 wrz 2008, 21:26

asiab, swiete slowa kolezanko :-D my tez mamy wszystko na plytkach jedna 200 juz wywolalismy :ico_noniewiem: te z pierwszych tyg zycia malego. jak w piatek wroci moja maz to wkleje Wam zdjecia z pierwszych dnia a teraz Konradka, jaka roznica :ico_olaboga: teraz mam doroslego mezczyzne :-D

emilia7895, moj synus lubi najbardziej dynie z ziemniaczkiem z Hippa, nastepnie z owockow to jabluszka oraz jabluszko z marchewka oba z gerbera, a z miesek to kurczak w warzywkach i krolik w warzywkach gerbera. reszty bardzo nie lubi. z herbatek to melisa z jabluszkiem, wszystkimi soczkami pluje i sa generalnie dla niego niesmaczne. takze moja kuchnia malemu nie smakuje,

ale moze niedlugo zaczne podawac malemu zupki i jedzonka te co my jemy na obiad. moze odrobina przypraw nie bedzie mu szkodzila? hmmm :ico_noniewiem: nie wiem

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

17 wrz 2008, 21:29

jeszcze raz o karmieniu
coś mała powinna zjeść na kolacje ale nie wiem za bardzo co skoro kaszki są bleee :ico_noniewiem: , do tej pory zjada deserek do poludnia ok 10-11, potem obiadek koło 14-15 przed tymi posilkami , między nimi i po nich już tylko cyc i w nocy dużo cyca po troche ale czesto, co mam jej dac już coś bardziej treściwego na kolacje? co wy dajecie oprócz kaszek?

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

17 wrz 2008, 22:04

cos wam pokaze oto ja jak mialam 8 miesiecy, czy zuzka nie jest do mnie pdobna???
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość