mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 wrz 2008, 21:30

Witam wasdziewczyny ja czytam ale nie mam weny do pisania.amelka od paru dni jest grzeczna odpikac bo zapesze...Dzisiaj kupilam sucharki i podalam jej z jablkiem nie wiem czy moze ale ja juz nie mam pojecia co jej dawac prawie nic nie moze a cyca od wczoraj nie pije nie chce gryzie go.Sucharek sam jej nie smakowal ale z jabluszkiem zjadla cala miseczke.Iwona a kiedy ty sie wybierasz moze na roczek zawitaj Amelka bedzie przynajmniej w kosciele z chrzestna a nie przyszywana.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 wrz 2008, 22:36


Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

18 wrz 2008, 08:15

Witam wczesnym rankiem :-) i serwuję kawkę/herbatkę :ico_haha_01:

Nocka jak zawsze, bez rewelacji ale nie najgorsza. Wczoraj kupiłam Niusi z Hippa kaszkę manne z mlekiem i czekoladą od 5 miesiąca. Bardzo jej smakowała.
Pinko co to za ciastka, te hippolitki??
Takie specjalne dla maluszków po 7 miesiącu życia z Hippa :-) nazywają się hippolitki :-) Uli smakują bardzo, ostatnio je eksperymentalnie kupiłam.

Uciekam się wykąpać i może filmik obejrzymy, jak Jarek skończy grać w diablo :ico_zly: obiecał, że tylko godzinkę pogra, a tu już dwie mijają :ico_zly: Masakra, gra najważniejsza, czasem mnie to wpienia.
Spokojnej nocki kochane :-)
Nadii też dawałam kiedys hippolitki albo chrupaczki, ale tak średnio jej smakowały. O wiele bardziej woli herbatniczki, ciasteczka maślane lub wafelki od loda.

A jazdy mojego męża z grami komputerowymi też co jakis czas przechodzę. Normalnie jak juz siądzie to gdybym go nie oderwała od kompa to pewnie siedziałby i cała dobę :ico_zly:

[ Dodano: 2008-09-18, 08:17 ]
Iwona Majka jeszcze chodzi w letnich ubrankach, a moja Niusia w domu w rajstopkach, spodniach a na górę tez długi rękawek :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 wrz 2008, 08:36

Witam i ja

moje dziecie jeszcze spi :ico_noniewiem: ale w nocy strasznie plakala wiec chyba to przez to

wczoraj z moim mezem siedzialam do drugiej w nocy i ratowalismy zdjecia w komputerze wieczorem chcialam wlaczyc i sie nie dalo wyskakiwalo ze znaleziono wirusa i sie komp zawieszal w koncu jak sie nam udalo go zalaczyc to zgralismy zdjecia na plyty polowe musialam wykasowac i tak go nie wylaczylismy wiec moglam teraz do was zagladnac ale nie wiem co bedzie pozniej bo przeciez nie moze pracowac caly czas musimy cos kombinowac az do przyjazdu szwagra

Kasia dzieki za :ico_kawa: wlasnie musze isc sobie zrobic

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 wrz 2008, 08:38

I ja się melduję z :ico_kawa:
U nas nocka standardowo, mam wrażenie, że Ula lepiej śpi odkąd na wieczór daję jej cycusia zamiast kaszki, nie budzi się z płaczem.
iwona83, filmik ekstra, jak Majka się cieszy, że goni psiaka... heheheh jakby mogła to by sama pobiegła, a psiak widzę też szczęśliwy :-)
O wiele bardziej woli herbatniczki, ciasteczka maślane lub wafelki od loda.
To Ula też to uwielbia, wafelki od lodów są najbardziej ulubione :-)
gdybym go nie oderwała od kompa to pewnie siedziałby i cała dobę :ico_zly:
Dokładnie, trzeba zmuszać żeby skończył :ico_zly:
Ula właśnie się bawi na podłodze, a ja zaczęłam sprzątanie, mam tyle prania do poskładania :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-09-18, 08:41 ]
bo przeciez nie moze pracowac caly czas
U nas działa cały czas :-) A nie macie żadnego programu antywirusowego? Spróbuj może przeskanować mks online, może coś to pomoże :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 wrz 2008, 08:52

U nas działa cały czas A nie macie żadnego programu antywirusowego? Spróbuj może przeskanować mks online, może coś to pomoże
nam sie wydaje ze to wina komputera bo przeciez jakbym miala wirusa to bym nie mogla na necie siedziec (przynajmniej tak mielismy wczesniej) zobaczymy moze sie sam naprawi a jak nie to trzeba bedzie zainwestowac w nowy

slysze ze moje dziecie wstalo

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 wrz 2008, 09:24

Witamy i my,
tatuś teraz będzie przez trzy tygodnie w domu bo wczoraj sobie złamał palca u nogi i nie wolno mu stawać na tą nogę przez ten czas, tak więc mam dwoje dzieci :ico_oczko: chociaż tyle że o kulach do kibelka dochodzi bo nie mam takich dużych pieluch :-D

Pinko oj Diablo ja dobrze znam, to jest pierwsza gra o która się tak na poważnie kłóciliśmy, nic nie przemawiało, a swoją drogą naprawdę o tką głupotę tak się kłócić, teraz ma Heros'ów ale max dwie godziny gra. A w Diablo to jak kupiliśmy kompa to non stop, jakbym mu jedzenia pod nos nie podstawiała to by nie jadł pewnie :ico_puknij:

Iwona super fimik :ico_brawa_01: a co do lotu to naprawdę głupie babsko że takiego małego pieska nie można wziąć :ico_nienie:
Wczoraj kupiłam Niusi z Hippa kaszkę manne z mlekiem i czekoladą od 5 miesiąca. Bardzo jej smakowała.
Arturek ma jeszcze dietkę przez jakieś dwa dni a później powoli zaczynamy wprowadzać spowrotem smakołyki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 wrz 2008, 09:40

teraz ma Heros'ów ale max dwie godziny gra. A w Diablo to jak kupiliśmy kompa to non stop, jakbym mu jedzenia pod nos nie podstawiała to by nie jadł pewnie :ico_puknij:
Jarek też uwielbia heroesów, ale teraz znów wrócił do diablo. Nasi mężowie lubią te same gry... hehehehe :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

18 wrz 2008, 09:41

No wiec i ja sie witam z :ico_kawa: u nas nocka tez spokojna,zaprowadzilam juz Julinkę do przedszkola i musze sie wziasc za sprzatanie,tez musze pranie poskladac i wogole.Mirek wlasnie usnął na drzemkę.Jak wygladam za okno to,az mi sie nic nie chce :ico_noniewiem: nie dosc,ze zimno to jeszcze tak paskudnie ech... Iwona zazdroszcze Ci tych słonecznych i ciepłych dni.
Musze podjechac do sklepu kupic Mirkowi jakas cieplą kurtka bo ma tylko jedną z polarka i ja niewiem jak go ubierać naprawde.Dziewczyny jak wy ubieracie swoje malenstwa teraz na tą pogodę?
Ide ogarnąc dom buziaki

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 wrz 2008, 11:27

Dziewczyny jak wy ubieracie swoje malenstwa teraz na tą pogodę?
Ja zakładam rajstopki i spodenki polarowe oraz ciepłe botki, a na górę body z długim rękawkiem, a na to ciepła kurteczka i czapa. Dodatkowo wkładam Ulę do takiego wełnianego śpiworku, który kupiłam na początku roku, a wózek zakrywam pokrowcem na nóżki. Nie zauważyłam, żeby tak ubrana zmarzła :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości