Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

18 wrz 2008, 08:36

manenka, za wiesci od Pati :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_placzek: :ico_placzek: bidulka ale sie meczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 wrz 2008, 08:43

Miszkanie masz za co dziekowac bo to byla przyjemnosc przekazywanie takich dobrych wiesci :-D :-D :-D :-D
Natalie-jest taka sliczna ze koniec normalnie i na NK przyswiecilam ze ma wloski :ico_brawa_01: jasne :ico_brawa_01: bo sie z Adia tu zastanawialysmy :ico_haha_02:
Trafila mi sie mala awanturnica,mysle ze ma problem z brzuszkiem
oj to pewnie tak :ico_sorki: moze minie szybko i to tylko tak na te pierwsze dni :ico_sorki:
niestety juz nie mamtyle czasu co 2 dni temu
:ico_haha_02: no to akurat zrozumiale :ico_sorki: ale pewnie za kilka dni mala sie troszke unormuje z wszystkim i Ty zaczniesz sypiac :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja sie na porodowke nie wybieram bo ja czekam wlasnie az Ty mi opowiesz jak bylo :ico_oczko: -jednak cos racji w tym bylo jak sobie mowilysmy ze te nasze nieruszajace sie dzieci dadza nam popalic po porodzie :ico_oczko: ciekawe czy u mnie tez sie sprawdzi :ico_noniewiem:
ciekawa jestem jak z karmieniem?Karmisz mala piersia?
A od Patiwiesci nie ma :/ co chwila w nocy zerkalam na tel ale tam nic :ico_noniewiem: moze napisala eske do manenki :ico_sorki:
bo juz sie na serio denerwuje o nia :ico_sorki: bylam pewna ze przeczytam eske w nocy ze Eryczek sie urodzil a tu nonono:/
Miszkamam nadzieje ze ty czujesz sie dobrze-(na ile to mozliwe po 3 nie przespanych nockach :ico_sorki: )chodzi mi wiesz po porodzie...
Agusia1982czekamy na wiesci od poloznej :ico_sorki: u nas w UK podobnie jak w PL wywoluja po terminie gdzies kolo tygodnia-pewnie u Ciebie to samo bedzie :ico_sorki: bo przeciez musza wywolywac-takie przenoszenie nie jest dobre :ico_nienie:
tak wiec pewnie najpozniej w przyszlym tygodniu bedziesz tulic malenstwo :ico_sorki:
Sarenkapisz czy bylas u gina i jak tam sie czujesz czy Ci sie skurcze nasilily???
Adiaja uwielbiam lazanki :ico_brawa_01: ale dzisiaj na obiad robie leczo-dla siebie bez miesa a M z kielbasa :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-18, 08:47 ]
Manenka :ico_sorki: dziekujemy za przekazanie wiadomosci :ico_sorki:
boze ja sie nie dziwie ze nie ma sily to juz 2 dni i noce w bolach !!!!!!!!!!! :ico_szoking:
jest tak jak było , rozwarcie na 2 palce, odeszły wody zastanawiają się co robić.
teraz jak wody odeszly to albo rozwarcie sie zrobi szybko albo niech jej nie mecza juz dluzej i robia jej cesarke :ico_zly: bo ile mozna rodzic :ico_olaboga:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: TRZYMAJ SIE PATI JESZCZE TROSZKE :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

18 wrz 2008, 08:51

Witam,
miszko Natalie to amle cudenko.NA kolkie jeszcze za wczesnie,ponoc one objawiaja sie dopiro po pewnym czasie,np tydzien i dalej.Wydaje mi sie ze malutka sie nie najada.KArmisz piersia?Po trzecim dniu od porodu produkcja mleczka dopiero wzrasta,wiec glowa do gory i sie nie zadreczaj.NA poczatek przystawiaj czesciej to mleczko bedzie sie ladnie zbieralo.

PAti Trzymam nadal kciuki.NAmeczysz sie kochana,ale warto.JEst dla kogo,potem zapomnisz o calym bolu.
martus Nocka do bani,nie spalam prawie wogole.Brzuch ,kregoslup bolalo.Brzuch twardnial co krotki czas,zeby nie moj synek to zapewne wzielabym meza i pojechalibysmy do szpitala,ale nie moglam malego samego w domu zostawic.Dzis brzuszek nadal sie stawia,ale pobolewania troche zelzaly.Mimo to jak bedzie twardnial to zadzwonie do hina.Nie czuje sie dobrze,wymiotowac mi sie chce.
agusia czekamy na wiesci:-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 wrz 2008, 09:06

sarenka-cos mi sie ciezko wydaje ze bedziesz nastepna :ico_sorki:
ja w nocy tez tam nie bardzo spalam mimo ze maz dal mi cale wyro :-D
bo ciagle sie budzilam myslalm jak tam Pati i jak Miszka sobie radzi :ico_olaboga: teraz jak mi dojda kolejne rozdwajajace sie to pewnie oka nie zmruze :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

18 wrz 2008, 10:10

martus ja nie masz nic przeciwko to przeslij mi na priva twoj nr tel to jak cos bede w kontakcie bynajmniej.Ale i tak pewnie bede ostatnia. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 wrz 2008, 10:17

witam sie i ja :ico_brawa_01:
Pati kochana trzymaj sie jest ciezko ale warto :ico_brawa_01: ,jak mowia dziewczyny szybko o bolu zapomnisz :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Miszka juz pislama wczesniej ale normalnie nie moge sie napatrzec na towja malutka :ico_brawa_01: ,Piotrka molestowalam zdjeciami mowie zboacz jakie swierzutki malutki dzieciaczek ,to ten co mial byc chlopcem, a taka slicznotka sie Miszce trafila :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent:
sarenka,
sarenka-cos mi sie ciezko wydaje ze bedziesz nastepna
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D daj znac jak cos kochana :ico_sorki: :ico_sorki:
Agusia1982 pisz nam szybciutko co u lekarza :ico_sorki: :ico_sorki:

moia nocka dziwna jakies chore sny mialam ze odeszlam od Piotr i szukalam mieszkania mialam mieszkac z przyjaciolka ale jej mieszkanie takie stare bylo i z grzybem,ze od razu jej powiedzialam ze dla dziecka to nie dobrze i musimy znalezc inna chate albo bede zmuszona do piotra wracac :ico_szoking: ,ale dlaczego w tym snie od niego odeszlam to nie wiem :-D :ico_szoking:
potem ten co chwile sie budzil i pytal sie mnie ktora godzina :ico_zly: bo zapomnial swojego tela. i bal sie ze na moim budzik nie zadzwoni :ico_zly:
wczoraj mielismy piekna pogode sloneczko i czyste niebo :ico_brawa_01: a dzis standard zimno i buro :ico_noniewiem:
Dalej czekam na wiesci od Pati mam nadzieje ze juz nie dlugo :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 wrz 2008, 10:50

sarenkawyslalam Ci moj nr na PW
.Ale i tak pewnie bede ostatnia.
:ico_nienie: nie mozesz mi odebrac tego,,zaszczytu,, :ico_oczko: tak jak mowilam pojede rodzic oststnia i bedziecie mnie wtedy miec wszystkie na sumieniu bo Wy juz bedziecie ,,po,, :-D
Adiaja tez dzisiaj mialam tak poabany san ze szok :ico_szoking:
sniko mi sie ze chodzilam po moim osiedlu w PL z podartych rajstopach i non stop ciagle ktos sie zatrzymywal i mi mowil ze mam podarte te rajstopy :ico_olaboga:
a ja stawalam i sie ogladalam-ale najlepsze ze sie tak ogladalam nie ze wzgladu na te rajstopy tylko na to ze wiszialam siebie bez brzucha :ico_szoking: i nie moglam sie napatrzec :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-18, 10:54 ]
Adiawidzialas na NK zdjecie Natalki Miszki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: tak jak przeczuwalysmy ma sliczne blond wloski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 wrz 2008, 10:55

tez dzisiaj mialam tak poabany san ze szok
sniko mi sie ze chodzilam po moim osiedlu w PL z podartych rajstopach i non stop ciagle ktos sie zatrzymywal i mi mowil ze mam podarte te rajstopy
a ja stawalam i sie ogladalam-ale najlepsze ze sie tak ogladalam nie ze wzgladu na te rajstopy tylko na to ze wiszialam siebie bez brzucha i nie moglam sie napatrzec
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no to nieźle juz nam na dekiel daje :-D :-D :-D
ciekawa jestem co jutro wysnimy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

18 wrz 2008, 10:55

martus chetnie ci moja kolejke odstapie,cobym cie na sumieniu nie miala:-)ja moge poczekac jeszcze troche.Mam juz jednego babla ktory potrzebuje teraz mojej uwagi bo jest przeziebiony,wiec jak bym poszla rodzic to bym sie o niego martwila.

Dzieki za nr,napewno dam znac jak cos powaznego sie bedzie dziac.


A mi sie dzis snilo ze chcialam dac na imie MArcel,a moja mama przkonywala mnie zeby nadala imie DAniel,a tak sie moj maz nazywa wiec ja nie chcialam nadac tego samego imienia hehe.
Ale jak bedzie chlopczyk to dam Eryk DAniel i juz hehe

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 wrz 2008, 10:57

Adiawidzialas na NK zdjecie Natalki Miszki tak jak przeczuwalysmy ma sliczne blond wloski
widzialam jest cudna tak dziewczyneczka mala od razu widac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość