Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

17 wrz 2008, 22:08

hej! dawno znowu tu nie bylam, ale ostatnio mam tyle pracy ze nie wiem co wpierw!
Fajnie wasze maluchy rosna!!! :ico_brawa_01:

A probowalyscie misiowy sad albo jogrucik? Takie jogurciki albo deserki? Swietne sa!!!

Moja mama ostatnio kupila na promocji jakas pake bobovity i byla w tym owsianka. Jest rowniez rewelacyjna! Daje to Hance na sniadanko i wciaga jak szalona!

Tak w ogole ja kiedys gotowalam dla Hani to mnie olala. Ale moja mam ostatnio ugotowala zupke z dynii, kalafiora, marchwi i calej wloszczyzny na kurczaku. Wszystko zmielila i wsadzila w sloiczki. Hanka uwielbia to! Nawet lepiej wciaga niz te wszystkie gotowe dania! Eh te babcie jednak znaja sie na rzeczy...

A co do zdjec to polecam wam w fotojokerze zrobienie albumu - fotoksiazki. Rewelacyjna sprawa. Mozna z ich strony sciagnac prosty program do robienia tego. Wybiera sie format takiej fotoksiazki, wrzuca sie tam dowolna ilosc zdjec, ustawia na stronie w pionie, poziomie, pomniejsza, powieksza, wstawia tlo, szmery bajery i potem do nich wysyla. Oni przysylaja wydrukowana ksiazeczke. Wyglada to przeslicznie i nie trzeba wywolywac 2000 zdjec tylko mozna zrobic sliczne drukowane albumy. Program jest mega prosty i sam proponuje uklad zdjec na stronie. Ja juz tego porobilam mnostwo i na prezenty... Zrobilam tez kiedys cala historie naszej rodziny ze zdjeciami od pradziadkow do naszych dzieci. Mozna tez dodawac teksty. Naprawde - fajna sprawa!
Ale im zrobilam reklame! Powinni mi za darmo robic takie rzeczy teraz :)

Sciskam wasze maluchy i ide spac. My z Hanka jestesmy ostatnio pociagajace. Mam nadzieje ze minie bo basen przez to opuszczamy :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-17, 22:09 ]
basia24 - jest mega podobna!!!

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 wrz 2008, 22:37

Baisu, Zuza podobna faktycznie :-)

Ja tez wam musze wkleiec kiedys zdjecie jak ja bylam mala :-) Olo tez podobny do mnie

alescie naklikaly od wczoraj, a ja nie mam czasu na tt jak tu jestem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 wrz 2008, 08:48

hej dziewczyny

no i stalo się i Franek też sie przeziebił zakatarzony na maksa kicha co chwile az mu gilki wylatuja :ico_placzek: :ico_zly: kurde co za pogoda tak nagle sie ochłodziło a w mieszkaniach ziąb.

basia24, podobna do ciebie

Tagar, no reklame niezłą zrobiłas chyba sie skusze ,
a ja nie mam czasu na tt jak tu jestem
no własnie a gdzie Ty sie podziewasz ? :ico_wstydzioch:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 wrz 2008, 08:54

biedny Franio :ico_noniewiem:

Marcys etz kicha, ale na szczescie katarku nie ma
chcielismy jechac z nim dzisiaj na basen, ale boje sie zeby sie nie przeziebil, co o tym myslicie??

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 wrz 2008, 09:05

chcielismy jechac z nim dzisiaj na basen, ale boje sie zeby sie nie przeziebil, co o tym myslicie??
:ico_noniewiem: a jaka u was pogoda bo tu u mnie zimno brrr i chyba ja bym sie nie wybrała na basen :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

18 wrz 2008, 09:07

A probowalyscie misiowy sad albo jogrucik?
Zuzia próbowała i zasmakowało jej

emilia7895, u nas zimno, ciemno i leje.. brr ja bym nigdzie nie szła.

A u nas dzisiaj pierwsza "butelkowa" noc była. Zuzia odrzuciła wieczornego cyca (a karmiłam ją tylko wieczorem i w nocy) a w nocy nie mogła sobie pojeść i budziła się co 2 godziny, więc dałam jej butlę przed 24 i spała prawie do 5 :ico_brawa_01: nawet nie zakwiliła :ico_brawa_01: o 5 cyca ale o 6.20 już była głodna i znów dostała butlę. Nad morzem przesypiała mi caluśką noc, jak położyłam ją po 20 to spała co najmniej do 5.30 lub 6.30 a teraz pobudki co godzinę :ico_olaboga:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 wrz 2008, 09:10

u nas tez brzydko, chyba nie pojedziemy na basen :ico_olaboga:

AniaZaba a jakie mleko pije Zuza??

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

18 wrz 2008, 09:26

emilia7895, a na jaki basen chodzicie taki zwykly czy specialny dla dzieci przeznaczony???? bo slyszalam ze sa takie ze specialna woda nie tak mocno chlorowana i w ogole, ja myslalam zeby sie zapiac z zuzia na takie zajecia z maluszkami ale moje kolezanki troche panikary sa i zadna nie chce ze mna isc a samej tak dziwnie troche.

[ Dodano: 2008-09-18, 09:28 ]
kicha co chwile az mu gilki wylatuja
zuzka to samo osmarkana po sama grode teraz ten katarek robi sie gestyc coraz bardziej , ja tez mam katar i maz tez chociaz wziol cos wczoraj i lepiej juz mu, u nas zaczeli grzac cale szczescie ale co z tego :ico_puknij:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

18 wrz 2008, 09:34

AniaZaba a jakie mleko pije Zuza??
nan ha

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

18 wrz 2008, 10:06

laski napiszcie mi prosze co jedzą na kolacje te maluchy które nie piją kaszki z butli czy jedzą z miseczki, moja tylko cyca dostaje ale pewnie to juz za malo :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość