Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

17 wrz 2008, 13:02

hej
u nas katarek jest ale nic się nie rozwija :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale ciii
i w nocy kuba znowu się obudził z potwornym płaczem ,histeria że nie dało się opanować i też mu paluszka do buzi a tam gula na miejscu dolnej piątki że szok i z prawej strony taż ale mniejsza taka jak mniał po lewej cały czas i szybko mu ibuprofen ,zasnął po chwili i spał cały czas :ico_sorki:


ja i T idę zaraz na pogrzeb do kolegi , miał 26 lat ,mojej przyjaciółki kuzyn , zabili go w anglii( ale to przez jakieś interesy nie wiem za bardzo co ale nie ważne )
[*][*][*] :ico_placzek:
kuba śpi babcia do niego przychodzi
magda
[*] dla męża twojej koleżanki
swoją drogą co się musi dziać w głowie , jak depresja, desperacja żeby zrobić taki krok :ico_noniewiem: :ico_placzek:

kasiekk szok , spotkałam się z podobnym zachowaniem lekarzy i pielęgniarek
i nie rozumie przecież oni uczyli się ,przysięgali że będą pomagać ludziom to dlaczego cipo pierwsze "lekarze" po drugie "ludzie" wszytko robia z łaską i nic ich nie interesuje ,kto jak nie oni powinni wiedzieć co osoba chora przechodzi i kto jak nie oni powinni godnie traktować pacjentów
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
trzymajcie się cieplutko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

17 wrz 2008, 13:31

pata, witaj :ico_oczko:
(*) dla dla kolegi
zdroweczka dla chorowitkow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

kochane milego dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

17 wrz 2008, 21:20

witam
dziekuje Wam że jesteście ze mną,to naprawde bardzo ważne dla mnie :ico_sorki:

a więc dzis tak,dzwoniłam rano do mamy to nic po wizysie nie wiedziała,lekarz tak tylko z nią pogadał i powiedział ze jutro juz cos będą wiedzieć,a potem popołudniu dzwoniłam drugi raz i mówiła że był u niej i z nia rozmawiał,wiadomo że to rak i ze sa przerzuty na węzły chłonne :ico_placzek: ale to było już wiadomo wcześniej
w sumie dalej nie wiadomo ,przynajmniej nie mówił jakiego rodzaju ten nowotwór,ale byc moze zrobią operację :ico_sorki: tylko jeszcze potrzebują dodatkowych badań,w sumie te węzły mogą przeszkadzać w operacji ale zobaczymy,jutro po wizycie może wiecej sie dowie
w każdym razie zgode podpisała
jutro tato z siostrą pojadą to może uda sie im porozmawiac z lekarzem
bo wiecie jak mama do końca to ona nie wie czy go dobrze zrozumiała z tego wszystkiego
ale powiem Wam że trzyma sie nawet :ico_sorki: tzn tak myślę,po głosie słyszę jak z nia rozmawiam,mówi że je,oby :ico_sorki: siły musi mieć
zobaczymy co powiedzą jak wrócą jutro

mam ogromna nadzieje na te operacje bo to jest największa szansa dla niej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dla waszych znajomych (*)(*)(*)

dobrze że u nas juz spokój z zębami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 wrz 2008, 06:59

dziendoberek

Kasiu oby doszlo do operacji i wszystko dobrze sie skonczylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wciaz trzymam mocno kciuki za Was kochani, bo i ty musisz byc dzielna...

ja sie wczoraj po poludniu rozlozylam :ico_olaboga: dopadlo mnie chorobsko...nagrzalam gardlo i chociaz ono nie boli juz ale katar meczy i ogolem czuje sie zle..
ale i tak musze pomyc okna....chcoiaz w duzym pokoju i kuchni bo goscie w sobote przychodza :ico_haha_01: ..psa wykapalam bo juz najwyzszy czas i teraz chodzi jak misiek napuszony..3 dni beda straszne bo beda mu okropnie kudly wychodzily

dzis jade juz tez na zakupy..musze liste zrobic co bede szykowac na malego imprezke i wieczorem juz zaczne robic aby w sobnote od rana na spokojnie wszystko bylo :ico_haha_01:
pracowity dzioenk mnie czeka...mam nadzieje ze dzieciaczki grzeczne beda :ico_haha_01:

Patka niech szybko Kubusiowi te zabki wyjda i juz go nie mecza...Madziu Gabulce tez niech wychodza bezbolesnie!!

u nas jakis zastoj..zadna 5-tka ruszyc nie chce...a juzsie szykowaly i koniec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

18 wrz 2008, 07:32

kasiekk trzymam kciuki za operację i tulę was mocno

dziś nocka spokojna :ico_sorki: a kuba dalej śpi , ja juz poprasowałam nawet a teraz siedzę i czekam aż królewicz mały wstanie :ico_oczko: ale dobrze niech śpi chyba odsypia nocki :ico_spanko:

Natashka,
kuruj się kochana i nie daj chorobie :ico_nienie: :ico_sorki:

[size=200]Dal Oskiego :
Ile płatków ma stokrotka, ile jabłek ma szarlotka, ile kurek jest w kurniku, ile ząbków jest w grzebyku. Tyle słońca bez cienia goryczy, ktoś, kto pamięta serdecznie Ci życzy.
[/size]


Sto lat Oskarku ciocia Pata , wujek Tomek i Kubuś

Obrazek

[ Dodano: 2008-09-18, 07:33 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-09-18, 07:33 ]
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

[ Dodano: 2008-09-18, 08:13 ]
moje dzidzi wstało o 8 zmykam

miłego dnia

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

18 wrz 2008, 08:48

witam
pogoda brzydka ale narazie nie pada

Kacper ogląda bajke a ja na chwilke weszłam
oby w ogóle doszło do tej operacji :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wszystkiego Najlepszego dla Oskarka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-09-18, 08:59 ]
zmykam suszyć głowe a potem pójdziemy do dziadków,wczesniej zakupki
posiedzimy tam z babcia jak pojadą do mamy
ok 11 zadzwonie do mamy,będzie juz po wizycie,może cos bedzie nowego wiedziec
pogoda brzydka,tzn nie pada narazie ale zimno 5 st i ponuro brrrrrr
wieczorem zajrzę
miłego dnia

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 wrz 2008, 09:07

dziekujemy dziewczynki

Oskar wstal o 8:30 , mala przed chwila i lataja juz dwa czorty..ona cos nie w humorku...a on za nia lata i krzyczy NIunia :ico_haha_01:

ja pomylam okna i zaraz zaczynam pisac liste zakupow...a i na obiad musze cos sklecic ale nie mam pomyslu osttanio

kurcze leci mi z nosa jak cholercia juz mnie szlak trafia..normalnie sama woda

Awatar użytkownika
olasternal
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 sie 2008, 14:58

18 wrz 2008, 09:25

Kasiekk trzymaj sie mocno. wiem co czujesz. kiedy bylam w 3 miesiacu ciazy moja mama trafila do szpitala, niestety juz z niego nie wyszla... :ico_placzek:
mam nadzieje ze z twoja mama bedzie dobrze. co ja pisze, na pewno bedzie dobrze! trzymaj sie !

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

18 wrz 2008, 10:10

hej!
nocka w miare ale Gabi spala z nami :ico_sorki:
my wszyscy zakatarzeni a najbardziej ja :ico_olaboga: juz mnie to meczy :-D

kasiekk, trzymam kciuki za mame :ico_oczko: oby wszystko bylo dobrze
zdroweczka dla wszystkich chorowitkow :-)

Oskarku juz masz dwa latka jak ten czas leci juz duzy chlopczyk z Ciebie
[size=150]Ile jest gwiazdek na niebie,
Ile liści na drzewie,
Ile samochodów jeździ po świecie,
Ile cukierków zje każde dziecię,
Tyle kwiatów, całusów i słodyczy W Dniu Urodzin
:ico_tort: życzy magda75 z rodzina[/size]
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
:ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

18 wrz 2008, 10:14

Witajcie Dziewczyny

Wpadliśmy Oskiemu złożyc życzonka,o nim zawsze bede pamiętała bo ma w ten sam dzień co mój mężulek :ico_oczko:
Oskarku
[size=150]Dla Ciebie wszystkie cuda tego świata...
Dla Ciebie ciepło słonecznego lata
Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie
Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie
Dla Ciebie kwiatki kolorowe
I marzenia deserowe...
Dla Ciebie wszystko co zapragnie dusza
Bo jesteś Aniołkiem, który wciąż do radości zmusza!:)
[/size]

kasiekk kochana trzymaj się, będę się modlić za Twoją mamusie :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big:

Pogoda paskudna, z Kacprem jesteśmy przeziębieni

dziewczyn macie może jakąś wypróbowaną maść rozgrzewajaca dla dzieciaczków?
Pata oby Kubusiowi szybko wyszły ząbki :ico_sorki:
Kacper ma juz wszystkie zęby, więc problem mamy z głowy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość