Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

17 wrz 2008, 23:09

magda83 napisała/a:
poczulam jak malutka ma czkawke
Słyszałam, że to fajne uczucie, ja jeszcze nie miałam okazji się przekonać.
Osita napisał/a:
boli mnie brzuch mocno
Osita, miejmy nadzieję, że to nic poważnego. Może poprostu więzadła się rozciągają :ico_noniewiem: Masz rację, jak nic się nie zmieni lepiej iść na pogotowie.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 wrz 2008, 06:39

Evik: a dla Ciebie
Obrazek
Obrazek
- stawiaj torcik

[ Dodano: 2008-09-18, 06:41 ]
A tak poza tym to powiem Wam koleżanki drogie, że to nasze forum to bardzo fajna rzecz, ale też straszny pożeracz czasu. I człowiek zamiast wziąść się za coś pożytecznego to ślęczy przed tym kompem i wiecznie coś tam skrobie - no ale cóż - jakieś małe przyjemności też nam się należą, prawda :)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 wrz 2008, 08:17

tosia, dziękuję kochana :ico_buziaczki_big:
No mój mąż tradycyjnie nie pamiętał i wyszedł rano do pracy jakby nigdy nic :ico_placzek: no cóż tak to już jest, tylko teraz trudno się do tego przyzwyczaić. No i przez to chyba dziś nie mam humoru.

Zaraz jadę do Gdańska z koleżanką. Bo jak sobie pomyślę że mam siedziec cały dzień w domu to zwariuję. No i mały dziś marudny.

A ja się strasznie nie wyspałam tej nocy. Biodra mnie bardzo bolą :ico_placzek:

orzeszkowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 12 wrz 2008, 13:02

18 wrz 2008, 08:38

halo halo... ech... ale się działo!! nie nadązam :ico_placzek: forum, pozeracz, ale za to jaki przyjemny... byleby znaleźć minutkę..

A my mieszkniania do wynajęcia szukamy, i wczoraj była Akcja... zobaczymy, mam nadzieję ze nikt się nie wycofa.. to za tydzień bedziemy się przenosic :-) Ale przez te stresy noc była straszna.. nie moglam ani zasnac, a potem od 4 do 6 znowu:( Za to Mała jak zwykle szleństwo :ico_oczko:

tosia, Strsznie z ta twoją kuzynką... ale coś czuwało nad nimi, ze się ani im, ani Małej nic nie stało!!

Filmu wczoraj nie obejrzałam oczywiście;/ wiec mnie znowu ominie ciekawy watek..


A ja czasem grzeszę na rzecz sera pleśniowego... to moja powazna słabość.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

magda83 Laura... pięknie

osita obrabiam w photoshopie, bo to mój drugi branzowy program.. ale powiem szczerze, że niewiele je ruszałam.. w Kazdym razie fajnie, ze sie podoba ;-)

Evik.kp, a z jakiej okazji przyjmujesz zyczenia? chętnie się dołączę :-) :-)

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

18 wrz 2008, 09:24

Karolina za paputki dziekuję bo mam po Łukaszku pozatym nie chcialą bym cię obciążać ja swoją babcię obarczam takimi robótkami a teraz zima idzie więc spore zapotrzebowanie bedzie :-D

z ta moja infekcją faktycznie coś jest nie tak muszę brać antybiotyk teraz w maści ale ja nienawidzę prochów tym bardziej antybiotyków ale cóż mam zrobic jak mnie zwędzi i piecze :ico_noniewiem: a najgorsze że przez nie nie mozna współżyć :ico_zly: a hormony mi buzuja jak u zwierza jakiegoś :-D

a na zdjeciu faktycznie jestem w kreacji weselnej może nie jest ona najefektowniejsza ale tylko w to sie mieszczę a na nową mnie chwilowo nie stać wiec nie wybrzydzam w ta sobotę znowu sie bawimy ale może porzyczę coś od mojej mamy a jak nie to założę to samo

ja częśto czuje jak ma czkawkę maleństwo to takie systematyczne kopniaczki śmieszna sprawa

tosia ja też uważam ze to porzeracz czasu jak byłam z Łukaszkiem w ciąży to pracowałam i średnio przez 7 godzin dziennie siedzialąm na tym forum teraz nie mam tyle czasu i przez to ciągle mam tu zaleglości

Evik sto lata sto lat niech żyje zyje nam lalalala

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 wrz 2008, 09:47

Kasia- ale co Ty chcesz od tej kreacji? Jast bardzo twarzowa i naprawdę ładnie w niej wyglądasz:) Ja póki co nie mam jeszcze kreacji a wesele już za 1,5 tygodnia. Pani w sklepie miała mi dowieźć sukienusie i zadzwonić ale coś cisza więc... A ostatnio jak byłam u ginekologa widziałam babeczkę już dość wysoko w ciąży w ślicznej beżowej sukienusi- takiej jakby z dzianinki, zakładana na piersiach i wiązana nad brzuszkiem. Piękna była ta sukienka, taka elegancka że i na wesele i na inne okazje też by się nadawała. No ale pani była taka wyniosła i mało sympatyczna więc nie spytałam gdzie można taką kupić. W sumie teraz trochę żałuje- wiedziałabym gdzie szukać, a tak... Przewaliłam całego neta ale nie widziałam:(

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

18 wrz 2008, 09:48

Witam wszystkie :ico_haha_01: Trochę późno dzisiaj, ale znowu mnie trawi choróbsko... Dziwne jakieś, bo przerwy sobie robi, skubane...
Obejrzałam wczoraj film i jak nigdy padłam w mgnieniu oka :ico_olaboga:
Co do dań... Ja często robię parówki z serem i boczkiem... Nacinamy wzdłuż parówką, ładujemy cienkie paski sera do tej kieszonki, potem owijamy całą parówkę cieniutkim plasterkiem boczku... Można już takie gotowe dostać... Potem zapiekamy w piekarniku... Mmm, już wiem, co dzisiaj na kolację :-D :-D
Ania, napij się czegoś gazowanego, efekty czkawkowe raczej murowane :-D
U mnie młody wczoraj w czasie filmu poszalał... Stwierdził, że góra brzuszka mu bardziej odpowiada i ani myślał przestać kopac, czy się stamtąd wynieść :ico_haha_01: Prosiłam, błagałam, przesuwałam go, nic z tego... Rośnie człowieczek z charakterkiem... :-D Suma sumarum byłam bardziej obolała i zmęczona niż bym była po ciężkich robotach w kamieniołomach... :ico_haha_02:
EVik, Przyłączam się do życzeń, choć ciężko napisać coś konkretnego, nie wiedząć z jakiej okazji... :-D A może to rocznica...? :-D
Osita , bokiem nam już wychodzi jego tryb pracy, ale jeszcze kilka lat musimy wytrzymać... Damy radę... :ico_haha_01:
Jak mu powiedziałam o "ciachu", spłonął :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :-D :-D :-D I stwierdził, że baby dziwny gust mają :-D
Zauważyłam, że większość z nas ma słabość do serka pleśniowego... :-D Dołączam do klubu... :-D Pozwalam sobie na tę rozpustę raz w tygodniu :-D
Milutkiego dnia dla wszystkich :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 wrz 2008, 09:57

Dobra ja uciekam na jakiś czas- obiecałam podwieżc do miasta teściwą, chciałabym też zrobić obiad u mamy i jeszcze jechać na działkę po buraczki, jabłka i inne warzywka. Na tą działkę to miałam jechać z mamą po południu ale coś jej się stało w oko- była wczoraj u okulisty- ma je cale spuchnięte i najlepiej byłoby żeby nie wychodziła za bradzo na dwór. Więc postaram się jeszcze przed jej powrotem z pracy załatwić tę działkę, inaczej wołami jej od niej nie odciągnę. Ale prawdę powiedziawszy sama też czuję się coraz gorzej - chyba mi nie posłużyły te wczorajsze akcje pożarowe- trzy godziny na dworzu i mimo że byłam ciepło ubrana zmarzłam okropnie. No oki- odezwe sie po powrocie

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

18 wrz 2008, 10:05

Tosia, powodzenia w walce z działką, zdrówka dla mamy... A Ty uważaj na siebie... Żeby i Ciebie coś nie dopadło.... :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 wrz 2008, 10:06

Cześć dziewczynki :-)

kurcze ja też nie doczytałam z jakiej okazji dziś świetujemy :ico_wstydzioch: , cosik mi się wydaje,ze to rocznica-sto lat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasia mnie tez sie podaba twoja sukienka :-) , ja tez w 1 ciąży miałam wiecej czasu, teraz z młodym to nie zawsze da się coś skrąbnąć, juz szybciej czytam wasze posty, a jak już chcę odpisać to nie zawsze się da :-) , dziewczynki w 1 ciazy cieszcie sie tym, bo po porodzie troszke sie to zmieni :-D :-D , korzystajcie ile wlezie :-D

Karolina już się powoli zaczynam rozglądać za ewentualnymi szpitalami, bo podobno są 3 miejscowosci do wyboru, ale najgorsze,ze mój szpital u nas to mam 5 minut drogi od mojego domu :ico_placzek: , a do tamtych najmniej 35 km :ico_zly:

tosia jezu az mi ciarki przeszły jak przeczytałam o tym pozarze, boze tak mi przykro, dobrze, ze mieli sie gdzie podziac i potwierdzam, ze miasto ma obowiazek zapewnic lokal zastepczy, no le własnie sa to przewaznie mieszkania w opłakanym stanie(choc zawsze twierdza ze to tymczasowo-ale tak tymczasowo to moja ciotka mieszkała 12 lat :ico_puknij: ), ale niech walcza o mieszkanie, niech chodze czesto i to z dzieckiem, niech maja ich w koncu dosyc to dadza w koncu jakies przyzwoite :-)

aniu mam nadzieje, ze jadnak sukienka dojdzie :-)

osita mam nadzieje, ze to nic powaznego, dawaj znak, co i jak...

magda super uczucie z ta czkawka, co? z oskarkiem miałam bez przerwy, a teraz na razie cisza :ico_noniewiem: ....aha ja gazowane pije codziennie :ico_wstydzioch: , to jest mój nałóg, ale za serami plesniowymi wedzonym łososiem to nie przepadam, wiec nie jem


miłego dzionka zycze :-)

[ Dodano: 2008-09-18, 10:06 ]
znowu mnie trawi choróbsko
zdrówka i jeszcze raz zdrówka zycze :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość