Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 wrz 2008, 11:03

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
widze ze dzisisj wszystkie mialysmy takie jakies porabane sny :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 wrz 2008, 11:10

widze ze dzisisj wszystkie mialysmy takie jakies porabane sny
ciekawe co by bylo gdyby ciaza trwala jeszcze miesiac dlużej :ico_haha_01: :ico_haha_01: pewnie same nie wiedzialybysmy czy to jawa czy sen :ico_haha_01: , bo ja po tym moim to troche zla jestem na Piotra :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 wrz 2008, 11:31

Mala zasnela wiec wpadam szybciutko,bo niewiele mamtakich chwil!Od razu do cycka przystawilam i pierwsza dobe tak probowalam,bo polozne twierdzily,ze mimo ze pokarmu nie widze to siara jest i to styka.No wiec-gowno prawda-tak nam dala popalic,ze zrobilam butle i porzdnie nakarmilam,od razu ruszyly jelitka ,smolka za 5 minutek byla,a Natalka zasnela jak aniolek.Ja nawet nie mam plamki na ubraniach,obawiam sie ze nic z tego karmienia piersia nie bedzie:(Tylko bol i kupa krwi,mala nie bedzie pila mojej krwi przeciez!
Dziewczyny tak mnie tylek boli,ze nie usiadlam dzis jeszcze ani razu,juz nie wspomne,ze wiadomo myc sie powinno po kazdej toalecie,a ja po prostu nie mam jak ,az sie boje jakiejs infekcji :ico_noniewiem: Biedna ta nasza Pati :ico_olaboga: Boze dlaczego oni jej jeszcze nie zrobili cesarki?Tak strasznie mi jej szkoda!Obysmy sie juz dzis dowiedzieli,ze ma malenstwo przy sobie.Z calego serca jej tego zycze!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 wrz 2008, 13:17

Miszka widzisz z tym karmieniem to nigdy nie wiadomo :ico_olaboga: czlowiek sie nastawia ze bedzie karmil cycem a tu nie od niego to tak naprawde zalezy
ja zaraz spadam do sklepu po mleko :ico_haha_01: bo mnie moze to samo spotkac
a te polozne to jakies debilki-mala by sie jeszcze zaglodzila :ico_olaboga: czy co przeciez wiadomo tej siary to nie ma za wiele :ico_noniewiem: to jak ma sie dziecko tym najesc :ico_olaboga:
Dziewczyny tak mnie tylek boli,ze nie usiadlam dzis jeszcze ani razu,juz nie wspomne,ze wiadomo myc sie powinno po kazdej toalecie,a ja po prostu nie mam jak ,az sie boje jakiejs infekcji
no wlasnie sobie tez tak mysalam jak ja mam sie non stop myc jak mi dziecko bedzie wylo i bede sama sobie zostawiona :ico_placzek:
czekamy cigle na wiesci od Pati... :ico_sorki: oby szybko przyszly pomyslne wiadomosci :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 wrz 2008, 13:39

Własnie ciekawe jak u mnie bedzie :ico_noniewiem: z karmieniem raz dziennie wycieka mi kropelka tej siary, no ale kropelka to ja malego nie nakarmie :ico_olaboga: chyba kupie sobie jakies mleko i wezme butelke do szpitala

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 wrz 2008, 13:40

raz dziennie wycieka mi kropelka tej siary,
a mi noc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 wrz 2008, 13:49

slyszalam ze sa jakies herbatki na laktacje ale to sie chyba pije dopiero po narodzinach :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

18 wrz 2008, 13:59

moja siostra w szpitalu.rozwarcie na 1,5cm. :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

18 wrz 2008, 14:04

miszka, NATALKA JEST POPROSTU PRZESŁODKA NIC TYLKO ZJEŚĆ TAKA KRUSZYNKA PIEKNA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
WITAM PO STRASZNEJ NIEPRZESPANEJ NOCY :ico_placzek: JUŻ MYŚŁAŁAM ŻE ZACZYNAM RODZIĆ CAŁĄNOC BOLAŁ MNIE BRZUSZEK DOSTAŁAM SKURCZY I MYŚLAŁAM ZE SIĘ NORMALNIE ROZDWOJE ALE POSTANOWIŁAM CZEKAĆ W DOMKU AŻ AKCJA ZACZNIE BYĆ BARDZIEJ NAPIĘTA :ico_puknij: A RANO POPROSTU WSZYSTKO SIĘ SKONCZYŁO :ico_placzek: :ico_placzek: I NORMANIE MAM DOŚĆ
CO DO SIARY TO JA WCZORAJ MIAŁAM PIERWSZY WYCIEK :-D KILKA KROPEL ALE ZAWSZE COŚ
CZEKAM NA WIEŚCI OD PATI CIEKAWE JAK SOBIE DAJE RADE

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 wrz 2008, 14:13

sarenka, trzymam kciuki za siostre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a moze u ciebie tez sie cos uszykuje i bedziecie rodzic jednoczesnie :-D :ico_brawa_01:
slonko2008, kurcze moze juz nie dlugo jak juz mialas taka akcje :ico_sorki: kto wie moze dzis znow sie zacznie i bedzie trzeba na porodówke jechac :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość