Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 mar 2008, 21:13

Lady...no siedzi juz prawie sama :ico_oczko:
dietka?....3mam kciuki i podziwiam....

[ Dodano: 2008-03-05, 20:23 ]
Maya wlasnie wstala...spala 2,5h.....no swietnie....teraz szybko trzeba ja zmeczyc i zając sie pieknie obcietym mezczyzną tego domu-wlasnie wrocil od fryzjera :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 mar 2008, 21:47

mayeczka jak zwykle urocza pszczółka

moja tez juz spi i nawet latwo poszlo ale teskno nam za tausinowymi kąpiółkami
ja sie strasznie męczę tymi kapielami :ico_olaboga: normalnie sie zrobilam leniuszek

ja np wiem ze nie chce zostawiac małej z tesciowa po pierwsze ze tesciu pali bez wzgledu kto jest w domu i sadze ze przez przypadek by przy niej zapalił
po drugie mialam przyklad jak ona zajmuje sie dziecmi
jej corka zostawila im swojego synka bo szli na wesele
pierwszy raz a mial juz 2 lata
mały dostał gorączki i strasznie plakał
wiec wlaczyla mu telewizor i siedziala z nim płaczącym :ico_placzek: i rozpaczającym za mamą do 4 w nocy az padł :ico_olaboga:
to bylo straszne
jakby jagodka sie tak zachowywała i ona by do mnie nie zadzwonila to udusiłabym ja gołymi rekami
kolejna rzecz to slodycze ktore rozdaje na prawo i lewo

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 mar 2008, 21:48

Hej!
znów naklikałyście...No Sikroka cudnie że znalazłaś takie skarpetki! na bank je zamówię, bo lepiej w tym niż w butkach ciągle...bez sensu stopy obciążać, skoro najlepiej na boso. Dopóki nie wstawała non stop i wszędzie to ok, ale teraz :ico_olaboga: Mój dom z pozoru przyjazdny, stał się nagle bardzo niebezpieczyny dla małej...tu szafka z tv na metalowym stelażu...tam metalowe uchwyty szuflad...szkoda gadać...Więc skarpetki będą cudne!!!
Lady trzymam kciuki!!!
Massumi to pod którym kinem się spotykamy??? A z żelkami przestań...babo wstrętna...mi się też chce słodkiego jak diabli...ale trzymam się...dziś śniadanko, zupka pomidorowa, banan i kolacja...ale nonono czekoladę bym pochłonęła...to idę po jabłko :ico_haha_01:
Glizdunia no córka przesłodka...na prawdę jak aniołek wygląda...A Hanka...cóż, wydaje mi się, że bez sensu obciążają jej kręgosłup...
Ewcik :ico_szoking: Ty się bawisz w takie gry? podziwiam...

Dobra, idę przeczytać jeszcze raz........Moja młoda śpi...wkurzyła mnie, bo zjadła tylko chyba z 80mleczka...i protest...więc niech w nocy zapłacze, to już ja jej pokażę!!! koniec z żarciem w nocy!przegięła pałkę...A mąż na tenisie...więc super nie?
czuję się dziś jak...nic nie warty kmiot...Miotam się ciągle..nie wiem co zrobić z własnym życiem...Nie wiem, czy nie wyprowadzić się stąd??? bo co ja dam mojemu dziecku? spokój i ciszę...ale nie wiem czy będzie tu szczęśliwa? czy będzie miała koleżanki? czy będzie jej tu dobrze? i jakie będzie tu miała szanse, możliwości??? nie wiem...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 mar 2008, 21:50

karolinko co sie dzieje?
bedzie miala wszystkie mozliwosci jakie jej dasz
a dasz jej wiare w nią i swoją milosc a z takim zapleczem to mozna osiągnąc wszystko

[ Dodano: 2008-03-05, 20:51 ]
a ja poprosze o klika
http://jagodka24.posadzdrzewo.pl

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 mar 2008, 22:14

Nie wiem co się dzieje...kurczę...depresję łapię na wiosnę chyba...No i poza tym, jak się jedno wali, to ja zaraz wszędzie widzę ciemność...
No i jestem rozbita taka od zawsze, raz chcę żyć w spokoju i bez biegu...a raz jest mi tęskno do świata, do ludzi...
Przez to wszystko zapomniałam się pochwalić, że Hania prawie mówi "ja" i pokazuje rpzy tym na siebie!!! no i nauczyła się wreszcie pokazywać "jaka jest duża", więc repertuar się nam powiększa... :-D Dobrze, że ją mam...

czy dziś jest ju ken dens?

[ Dodano: 2008-03-05, 21:16 ]
właśnie przeczytałam, że Patrick Swayze ma raka i dają mu nikłe szanse....ojojoj, to już z nim nie zatańczę...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 mar 2008, 22:30

zborra ale powiem ci szczerze ze ja mam czesto tak samo
niby tu chce isc wyjsc i sie zabawic a z drugiej strony to wole siedziec w domu zamknąc sie i nie odzywac do nikogo
nawet mała mi przeszkadza
nie mowiac o mezu

powiem ci szczerze ze musimy sie cieszyc ze mamy zdrowe i wesołe dzieci bo zdrowie jest najwazniejsze!!!!
i coraz czesciej sie o tym przkonuje
jak ogladam w tv dzieciaczki w szpitalu z jakims raczyskiem i ich matki ktore z usmiechem na twarzy zakładaja im czapeczki na łyse główki i mowią jaką mają nadzieje na wyleczenie to wyć mi sie chce do księżyca!!!!
z radosci ze mała zdrowa i z rozpaczy ze tak ich bóg doświadcza

cieżkie to zycie

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 mar 2008, 22:30

rak paskudna sprawa .........
ja w ogole mam bzika na punkcie smierci i umierania .......... nicosci i znikania ......

ach .........

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 mar 2008, 22:44

i znów wywołałam smutny temat...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

05 mar 2008, 22:52

to co mam was rozweselić?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 mar 2008, 23:03

zbora tak dzis lecie ju ken dens :-D
ta pierwsza para mnie rozbawiła do łez...no ja bym sie tak nie ponizyła :ico_haha_01:

a moja malutka jak zasneła w aucie o 18:30 tak dopiero teraz sie przebudziła, no i omineła ja kapiel, bo takim sposobem tylko zmielismy pampersa mleczko i dalej :555: kochana moja...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość