Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

18 wrz 2008, 21:16

Tak sobie pomyslalam ze córeczka bedzie miala wyprawke niebieska:)ubranko jak bedzie wychodzic ze szpitala,posciel do lozeczka,rozek,reczniki itd.Trudno bo to wszystko mam nowiusienkie,wogole nie uzywane a kupowac innych nie bede bo szkoda tyle pieniedzy...Trudno,dobrze ze nieb pasuje do dziewczynki,bo rozowy do chlopca nie:)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

18 wrz 2008, 23:13

Ania1980- gratuluję zakupu nowego autka- mi berlingo barsoz się podoba -takie przestrzenne i rodzinne - poza tym tak jak pisałam w sam raz na dwókę maluchó no i dwa wózeczki:)
Evik- to faktycznie przykre żę mąż nie pamiętał- a powiedz mu - co tam- jak Ci przykro; niech sięchłop trochę głupio poczuje... A co?,a Ty się może nie czujesz zawiedziona?- coś za coś :ico_zly: eh z tymi dziadami
Ankafs super że masz sukienusię!!! Koniecznie dawaj fotki- może coś podpatrzę :)
Marcia śliczna Niunia - te Wasze dzieciaczki to takie ładne zdjątka dały sobie porobić, a ten mój mały łobuz to ręce, nogi i prawie ogonek zarzucił na glowe żeby się tylko nie pokazać:)
A do mojego M. - wpadł po pracyu uśmieh od ucha do ucha : A co ty kochanie taka naburmuszona, co ty zła jestes, a na co, a za co :wpale: Właśnie dopiero wstawiłam szaszłyki no ale zanim sie zrobią to spać przecież nie pójdę, a ta pierdoła położyła się już na wyrko - oczywiście bez kąpieli jeszcze, a jak mu dwa razy powtórzylam że ma się iśc myć to zaraz foch mu się włączył że niby marudzę. A jak pośpi tak do rana - to jutro mi powie: "Czemu mnie nie obudziłaś"
:ico_zly: :ico_zly: Jezuuuu ale zła jestem

[ Dodano: 2008-09-18, 23:14 ]
Madzia a że wyprawka niebieska to co? Niebieski też ładny kolorek dla dziewusi. A kolejne lumpki kupisz różowe i jeszcze Ci się przeje ten kolor zobaczysz. Bo dla dziewczynek to prawie wszystko w różach robią

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

19 wrz 2008, 08:55

Witam Kochane

tosia, ja bym nie robiła tej imprezy :ico_zly: u nas w zeszłym tygodniu były urodziny męża, wczoraj rocznica i nic nie robiłam. Upiekłam ciacho i zaniosłam kawałek babci to wszystko. Jeszcze czego żebym z brzuchem przy garach stała :ico_olaboga: najbliższą imprezą będzie roczek mojego synka a i tak nie wiem jak ja to zrobię.


Marcia śliczna dzidzia. Mi też marzy się taka fotka, chyba niedługo się wybierzemy znów na 3D

Ja też czekam na fotki nowej sukienki :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

Dziś ponuro i zimno. NIe ma nawet jak wyjść z domu bo mały cały czas ma katar :ico_placzek: dziś nie spał w nocy :ico_placzek: z mężem od rana się pokłóciłam :ico_zly: :ico_zly: i zostałam sama w domu. Zapowiada się strasznie długi i nudny dzień

[ Dodano: 2008-09-19, 08:56 ]
A mąż sobie nie przypomniał :ico_noniewiem: ale mam zamiar mu dziś wygarnąć :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

19 wrz 2008, 09:14

Ło Boziu ale pospałam!!! Akurat dziś gdy mam pełne ręce roboty, no ale jak się kładłam to była chyba 1 więc musiałam jakoś to sobie odbić.
Evik- biedaczku, widzę, że Ty też masz ostatnio ciężkie dni z mężem:( Co do imprezy to M. poprostu już obdzwonił znajomych :ico_zly: Mogłabym w takim razie nic nie robić - jak sobie zaprosił , to niech sobie robi, prawda? No ale nie chce robić cyrków przed innymi ludzmi. Ale dam mu odczuć i to mocno że to nie było po mojej myśli.

U nas też dziś zimno, mnie dziś czeka kupa zakupów i roboty. Najchętniej poleniuchowałabym sobie w wyrku jeszcze trochę, albo pojechała do Bydgoszczy na jakieś przedurodzinowe zakupki...

No dobra - i znów marudzę od rana. Jak tak dalej pójdzie mój synuś będzie malkontentem :ico_szoking: :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-09-19, 09:15 ]
Tak czy inaczej miłego dnia dziewczyny, i zapraszam na gorącą kawusię- może pomoże:)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

19 wrz 2008, 09:24

dziendoberek!!! jak tam chumorki z rana? u mnie niezle, carmen obudzila mnie po 8 :-) grzeczene mam to moje szczescie :-D
Marcia77, ale sliczna niunia :ico_brawa_01: mala mowi, ze to jej braciszek jest :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko:
Evik.kp, meza w tylek tylko nalac :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_zly:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 wrz 2008, 09:38

Dzień Dobry, u mnie też chumorek całkiem dobry :-) , musze trochę Was nim zarazić :-) ,
NIe ma nawet jak wyjść z domu bo mały cały czas ma katar dziś nie spał w nocy
buziaki dla małego

a do męża to bym się chyba nie odezwała parę dni albo :wpale: albo :505:

marcia piękna ta twoja niunia :-) ....my jednak nie będziemy robić 3D, bo trochę kaski mi szkoda i tak jeszcze przynajmniej 2 razy będę zwykłe USG robić, z Oskarkiem to bardzo chciałam i zrobilam, ale tak sobie było widać, a teraz tak jakoś już przeszła mi ochota :ico_wstydzioch: , a i tak jeszcze tyle wydatków :ico_olaboga: , ostatnio sobie spisałam na kartce co jeszcze muszę dokupić, to jest jeszcze tego trochę, dzisiaj powinny mi przyjść rożki, u nas szukałam, ale same takie pastelowe odcienie, a chciał konkretniejsze kolory i zamówiłam na allegro, mam nadzieję,ze będą ładne :-)

a właśnie czemu dziewuszka miałaby nie nosić niebieskiego :ico_noniewiem:

ja dołączam sie do kawusi(no może do kakao :-) , bo ciśnienie znowu wieksze :ico_zly: )

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

19 wrz 2008, 09:41

No chyba będę musiała tak zrobić :502:

A ja się wzięłam za :ico_odkurzanie: i takie tam :ico_duzepranko: i :ico_prasowanko: ile dam radę bo Tymek więcej rozwala przy pomaganiu niż pomaga :-D
Może dzionek trochę szybciej mi poleci do przodu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

19 wrz 2008, 09:52

szczerze mówiac to troche mnie pocieszylyście z tą sukienka bo myślałąm ze taka kwiaciasta to mało elegancka i wogóle ale już 2 wesela w niej obskoczyłam to czemu trzeciego nie zaliczyć :-D

co do mężów i ich pamieci to ja lepiej to przemilczę
niestety muszę spadać pranie powiesić :ico_oczko:
do poniedziałku

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

19 wrz 2008, 10:04

kasia1983, no to witaj w klubie :ico_oczko: widzę że nie tylko mój taki beznadziejny. A teraz jak mi hormony buzują to tym bardziej działa to na mnie jak płachta na byka :ico_zly: :ico_zly: Dobra mam dosyć. Mycie podług na dwa razy bo trzeba było szybko na sucho wycierać bo Mały się ślizgał i pluskał w wiaderku.

Muszę się trochę położyć :ico_olaboga:

A z kręgosłupem też mam problemy. Dyskopatia i skolioza :ico_placzek: a tera zto wszystko podwójnie boli. A na biodra nadal narzekam. Nie wiem czy mi się miednica zaczęła rozszerzać :ico_noniewiem: bo na boku w ogóle nie pośpię

orzeszkowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 12 wrz 2008, 13:02

19 wrz 2008, 10:18

halo halo

jak się macie kobitki od rana? ja calkiem calkiem :-), nawet pogoda mi już nie przeszkadza... Od jutra zaczynam pakowanie... pod koniec tygodnia przeprowadzka. Oby sie udało!
zaległości mi się robią na forum :ico_placzek: ....
marcia śliczna dziewusia!! :ico_brawa_01:
tosia kawa..... mmm, chyba się dziś skuszę, a imprezka... ja mam urodziny w przyszły weekend, i na szczescie (nieszczęscie) bedziemy się wtedy z gratami wozic... o imprezie mowy nie ma.. ale wspólczuję zamieszania.. mógłby Cię ktos wesprzec, pomocna parą rąk
Evik ech te chłopy :ico_noniewiem: , sprzątanie , dobry pomysl, można się wyszalec :-) i napięcie rozładować :ico_oczko: byle się nie przeforsować...
kasia1983 ślicznie wyglądasz w tej kiecuni :-D
madzia niebieski jes piękny, bojkotuję róż :-)
aniafs jak zdrówko?? mam nadzieję, że lepiej? :ico_chory:


acha, i mąż mi kazał wrzucic Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość