Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

18 wrz 2008, 13:55

AAA! Misiek sie peta pod nogami wiec napisze szybko:
Doszedl dzis nocniczek. Piekny, wysoki, perlowo- turkusowy. BOSKI! Idealny na dupinke Krzysia. Wstal,zjadl wielki talerz warzyw na patelnie z suszonymi pomidorami i posadzilam go na tronie. Powtarzalam siuuusiuuu, sisi, sssssiii .. Siedzial siedzial izrobil!!! Hihi! Malusko, ale cudnie! No po prostu teraz bedziemy nocnikowac i nocnikowac! HA!

Kamilko, dziekuje Ci za namiary na ten "kibelek" :*

[ Dodano: 2008-09-18, 14:21 ]
Hihih. A to moj Króliczek - na tronie :D zacieniowalam conieco :P Zeby nie bylo.. Ale bałagan widac.. :ico_wstydzioch:

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

18 wrz 2008, 19:04

Juli, sliczny Misio i tron ma piekny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-18, 19:06 ]
ALEKSANDROWICZ ptasie mleczko mmmmmmmmmm pychotka :-D :-D :-D


ANIU a co do krzyku Helenki to macie racje najlepiej ignorowac :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-18, 19:21 ]
Sesja zdjeciowa jak Wiki pieknie sama je hihi
Obrazek


Obrazek


Obrazek


I KOKO WIKUSI
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 wrz 2008, 21:33

czesc

wy narzekacie na jesienna pluche a u nas jak na zlosc cieplutko.. dzis sloneczko caly dzien i letnia pogoda :ico_szoking:
ale pomyslcie ze w UK lata nie bylo wiec moze choc jesien nas popiesci hihi

a my zamiast korzystac od rana to sie wylegiwalismy w lozku do 11.30 hehe w koncu w tym tygodniu sie udalo hehe i lelek caly dzien nie spal
bo jak zaczal byc marudny to bylo za pozno na spanie
wiec teraz juz padl ledwo zywy biedaczek
to sobiee poszalal po placu zabaw ze swoja rowiesniczka
a jak ja slodko zaczepial i ganial hihi
smiechawa na maxa

kamila zauwazylam ze lelek tez zimnej wody nie lubi. a wlasnie na odkrytym basenie taka byla i omijal ja z daleka
ale na krytym juz byl w zywiole hehe

a nasze zajecia typu rytmika i teraz to sspiewanie i gestykulowanie to za free
tutaj dduzo jest jeszcze takich zajecc
zamierzamy w nich rowniez zuczestnuczyc jesli nam terminy i czas pozwoli

platne sa oczywiscie zajecia na basenie i yoga

co do "zlosci lelka" wiesz on tak pare razy zrobil wiec sie nie martwie.. nie paamietam kiedy ostatatnio pokazywal
teraz bardziej na zapytanie "jaki jestes silny" robi takie pozy wiec ok. mamy smiechawe
kiedy jest zly to tak nie reaguje tylko raczej sie drze hihi

ja nie mialam takiego swietnego wieczoru paanienskiego ihi
mloda bylam
kolezanki tez chyba niezorientowane hehe bo dopiero teraz za maz wychodza
moje siostry napewno by cos taakiego odjazdowego zorganizowaly ale wtedy to nie mialy o tym pojecia hihi

frydza to widze ,ze mamy dobytek bedzie w dobrych rekach... napewno brat juz sie tym zajmie
i miejmy nadzieje ze sasiad sie wywiaze z obietnicy
a propos programow dla dziecci
zaczelam teraz wlaczac lelkowi po sniadaniu Budzik hihi
patrzy chwile.. ale nie jest tam mocno wciagniety przez caly czas hihi
i moze dobrze...

hehe czytajac o tym pierscionku przzypomnialam sobie ze moja obraczka czeka do odbiou. kompletnie zapomnialam ze oddalam do reklamaacji hihi

aniu my z lelkiem sie wysyiamy pomimo jego wygibasow. nasze lozko nas pomiesci hehe
dzis w nocy np znalazlam go w wnogach przy samej krawedzi hihi
on strasznie sie wierci :ico_szoking:
a mozliwosci ma wiecej niz w lozeczku hihi

super ze rodzinka cie nawiedzi i bedzie weeesolooo jupi!!

edyta wspolczuje smierdzacej przygody.. ja jak nigdy nie rzygam to chyba bym pohaftowala hihi boje sie ze kiedys mnie tez cos pododbnego spotka
no ale ja nigdy lelka na nocniku samego nie zostawiam bo on od razu wstaje i idzie za mna wiec mam sie na bacznosci hihi
moja siostra w pododbnym wieku zrobila taaki numer.. w lozeczk.. wymazaly sciane i siebie bleeee
mialam wtedy ok 3-4 latka i pamietam to wydarzenie hihi fuj

a ty czemu nam sie nie pochwalilas ze przedwczoraj obchodzilas urodzinki? :ico_nienie:

sto latek raz jeszcze :ico_tort:

bcian oj to biedna jestes.. kobieta bez shoppingow ??? hihi
i gratki zebola kolejnego!!

juli no widzisz od razu lepiej. spokojna glowa o Duzego. a jego przezycia napewno fantastyczne i tymbardziej zal ze nie moze ich podziwiac z tobaa.. ale nadrobicie..

ale twoj misio jest pocieszny!!! taki kochany maluch. a i widze wloski ma dlugassne. podcinaliscie juz?
bo u nas 2 razy hihi i juz bym je ciacchnelaa hihi

aleksandrowicz... apropos objadania.. ja tez zarlam slodycze i inne duperele ale teraz powiedzialam sobie dosc
wole salate czy owoca i niee brakuje mi slodkdiego hihi
szklanka wody do tego i luz
no ale to dopiero tydzien
okazjonalnie sobie pozwole
ale czuje ze moj celulit zatacza coraz szersze kregi wiec musze cos dzialac hihi

to powidzialam ja
ktora wlasnie zjadlaa obiad hihi :ico_wstydzioch:
bo w dzien nie bylo czasu
no ale lekka zupka
i wiecej salaty niz miesiwa itd
lampka wina na trawienie.. hihi

a palenie. to ja lubie.. cienkie ddlugie mentolowe hehe
tylko maamy umowe ze w uk nigddy nie palimy
tylko w PL i na wakacjach hihi
i np teraz po miesiacu to mam dosc faajek
wieczorami przzy piciu palilo sie nieograniczenie
za to pod koniec to juz sie przepaalilismy na szczescie hihi
w Uk nigdy o fajkach nie mysle
a w PL od razu .. eh
wszystko dobre ale z umiarem
pomyslimy, podzialamy
zapach fajek mi nie przeszkadza.. tylko nie znosze pomieszczen smierdzacych , i przebywania w domu gdzie sie pali w srodku. fuj

ja nie robilama pasty jajecznej lelkowi
jakos kojarzy mi sie z majonezem

ale teraz mysle na szybko.. i przepisik taaki mi sie nasuwa
jajka ugotowane
kukurydza
szczypiiorek
pomidor
jog naturalny

albo co tam lubicie hihi

aaa i szyneczka do tego tez moze byc nie?

albo ser zolty

co do zmeczenia
wiesz kiedys siedzialam twardo do 1 nawet 2
aa treaz ok 22-23 moglabym spac
i mysle ze to dobrze ze taak szybbko mnie nuzy bo przy lelku juz nie pospie jaka dawniej hihi
dzis obudzil sie po 7, wypil mleko (musialam sama zrobic bo sie okazalo ze adas dzis szybciej wybyl) hihi potem kupkanie na nocnik i ja wracam do lozka a on sie bawi obok
budze sie, a na na podlodze wszystkie chusteczki z pudelka powyciagane hehe
posprztalismy i poszlismy spac hihi
oczywiscie jak sie obudzilismy to lelek juzz mial kupe w gaciach
i potem po ubraniu do wysjcia znowu
i jak tu latac z nocnikieem za nim jak on ma taka przemiane ze nie nadarzam hihi

frydza ile wikusia ma radochy z samodzielnego jedzonka hihihihi
lelkowi czasem tez pozwalam hehe aale u nas zwykle wszywtko w pospiechu.. i jedzonko poza domem a wtedy i okazju brak hehe

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

18 wrz 2008, 21:36

Witam co ja to chciałam , no nie pamiętam skleroza w tym wieku straszne ciekawe co będzie za 10lat?
Przed wczoraj w nocy 3 rano Wiki płacze , wiedząc że jest głodna poszłam jej zrobic kaszkę do butelki , przynoszę a ta nie .Odpycha rączkami zawsze na śpiącego mi wypijała 220ml. więc ja do niej czule "kochanie pij mleczko"a Wiki w ryk nie wiedziałam co mam zrobic , aż w pewnym momęcie dorwałam nie kapek przelałam mleko do niego i podałam niuniu i co i co , wypiła wszyściusieńko . No i w ten sposób wszystkie butle wylądowały w koszu a my musimy dorobic się niekapka na mleczko :-D

Frydza jakie śliczne koko roko fajowe , no a jedzonko no widzę że smakuje oj smakuje .

Juli Miś śliczny na nocniczku jak fajnie siedzi , my jak mała zrobi brawo bijemy Wiki też brawo bije sobie i gada "baaaoooo" czy soc w tym stylu hi hi .
Tylko że jest mały problem ona se te brawo bije jak i nie narobi albo narobi ale obok :ico_haha_01:
No i reszty nie pamiętam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 wrz 2008, 21:50

wszystkie butle wylądowały w koszu a my musimy dorobic się niekapka na mleczko :-D
zazdroszcze!!!
brawa dla madrej wikusi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 wrz 2008, 22:53

A więc dziś rano daję Wiki na nocnik , no i ta pierwszy raz małą kupkę walła , więc mama brawo bije i po papier poszłam , przychodzę i co widzę Wiki się paprze , w no wiecie czym
Edyta ja słyszłam, ze większość dzieci robi takie numery. Juz jak byłam w ciąży to koleżanka mi mówiła, że małą przyłapała jak kupe próbowała i mnie przed tym przestrzegła. Okropne, ale co zrobić?? Ciekawość dzieci silniejsza.

IDUZY NAPISAL MAILA!!! Wysyla przez satelite ze statku.. W koncu !!! Wszystko cudnie u niego.
NO to dobrze, ze Cie uspokoił trochę. A co on tam robi właściwie bo nie kojarzę??
A zdjęcia Miśka cudowne. Śliczny z niego chłopczyk.

a ja?ja jestem uzalezniona..od słodyczy!!!!teraz kawka sie rozkoszuje i ptasie mleczko zajadam :ico_olaboga:
No ładnie. Kobieto hamuj bo będzies płakac.Wiem, ze nałóg jest straszny, ale trzeba nie dac się!!
A swoją drogą ja nienawidze ptasiego mleczka bleeee. Zresztą ogólnie słodyczy nie bardzo.
robicie paste jajeczną dzieciom??macie jakis fajny przepisik????
Chciałabym, ale mój czort nie tknie jaja pod żadną postacią. Brak mi juz pomysłów. Jajecznieca be, na miękko be, na twardo be, pasta be... Macie jakieś podpowiedzi?

a co z Twoim tatuażem????nie robisz jakos na dniach???mam nadzieje ze sie nam szybko pochwalisz!!! :ico_haha_01:
No cóż:
Obrazek
Nie musicie pucować, ze fajnie, bo wiem, ze nie kazdemu moze sie spodobać. Jest o wiele większy niż zamierzałam.
A na te jej wrzaski to nic nie pomaga, więc olewamy totalnie; w nosie, że ludzie się gapią - jak nie zwracamy uwagi to Heleniątko przestaje...
Masz rację ja tez tak robię. Ale ja to się strasznie wkurzam jak on tak sie wścieka. Ale staram sie wewnętrznie wyciszyć i nie reagować.

Frydza ja tez sie uśmiałam z tego opisu pierściona hehehehe.
nagle odwraca sie i takimi zaspanymi oczkami i rozesmianymi patrzy i mówi "tako tako mama", uwielbiam tego mojego chłopca!!!!!!
Uuuu jak słodko.
Mój ostatnio tylko sie do mnie tuli non stop. A wieczorkiem Jarek mówi: idziemy spac idź daj mamusi buziaczka. A on przybiega z taką zawstydzoną minką i wystawia usteczka do całowania. Kochany jest. Ale mama nie chce do mnie mówić, woli EEEE.
Kamilko, dziekuje Ci za namiary na ten "kibelek" :*
To jednak ten zamówiłaś?? Super jest nie?

Frydza nie no KOKO Wiki jak się patrzy. Wreszcie sie doczekałas co?
teraz bardziej na zapytanie "jaki jestes silny" robi takie pozy wiec ok. mamy smiechawe
Wiesz co, Tomek tez to tak robi i za chwile sie smieje. On to chyba specjalnie robi. Zresztą ostatnio jakby mniej. Ale miał okres, ze nono stop.
aniu my z lelkiem sie wysyiamy pomimo jego wygibasow. nasze lozko nas pomiesci hehe
A u nas z kolei ciasnota. Jak wezmę go czasem do łóżka bo np płacze to ja śpię właściwie na podłodze jedną nogą. Tomek też się rozwala i kopie nogami. Porazka. Nie ma szans na wspólne łóżko. I dobrze. Chociaż lubię go tak potulić w nocy, choć rzadko mam okazję.
a ty czemu nam sie nie pochwalilas ze przedwczoraj obchodzilas urodzinki?
Ooo ja tez nic nie wiedziałam. Wszystkiego najlepszego Edytka.
No to ja sie tez przyznam, ze w dniu Twoich urodzin miałam imieninki. Dostałam od męża piekne kwiatki:
Obrazek
i jak tu latac z nocnikieem za nim jak on ma taka przemiane ze nie nadarzam hihi
Matko u nas jest to samo. I w dodatku Tomek robi na raty. Co pół godziny po trochę. Męczące to jest.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 wrz 2008, 23:30

ja jeszcze siedze
mielismy wypic po jednej lapmce wina ale wyszlo 3 hehe
moj kochany mezulek lubi przesadzac a wie ze ja nie odmawiam latwo hihi
lelek budzil sie kilka razy i pokasluje
oj niedobrze

Nie musicie pucować, ze fajnie, bo wiem, ze nie kazdemu moze sie spodobać. Jest o wiele większy niż zamierzałam.
spodziewalam sie czegos o wiele mniejszego...
ale skoro tobie podoba to najwazniejsze hehe nie?
a powiedz bolalo?

z kupa to przegiecie bo te 4 dziennie to nie na raty tylko po calosci kazda
i czasem tak jadą ze wymiekam bleee

aaa kamila najlepsze zyczenia imieninowe!!!!

ja zmykam na drugie forum bo klece posta od 2 godzin hihi
dobranoc

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 wrz 2008, 08:22

Witam wiki wstala o 6 :ico_szoking: :ico_olaboga:nigdy tak nie wstawala!!

Dziekujemy za kaplemenciki :ico_sorki: :ico_sorki: no no koko sie doczekalismy hihi


Edytko i Kamilko spozniony torcik dla Was :ico_tort: :ico_tort:
to sobiee poszalal po placu zabaw ze swoja rowiesniczka
a jak ja slodko zaczepial i ganial hihi
smiechawa na maxa
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


KAMILKO jak dla mnie to bomba ten tatuaz super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Edytko brawo za niekapka,my do flaszki mamy ustnik takze Wiki ze smoczka juz nie pije!


a co do pasty jajecznej to nie pomoge bo nie znam przepisu!!Wiki je mi jajecznice!!

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

19 wrz 2008, 11:20

Welcome!
Padam na mordkę, ale żarcie już gotowe hehe. Helenka na spacerze z opiekunką, a ja mam chwilę dla siebie (czytaj na TT).

Juli, Krzyś na nocniku słodziutki i wygląda na bardzo grzecznego chłopczyka :-)

Frydza, to Wikusia ma już takie długie włoski :ico_szoking: ?? Ja na koko u Helenki to pewnie jeszcze z pół roku poczekam. Może siostrzyczka będzie miała więcej włosów hehe.

edytka, spóźniony torcik urodzinowy :ico_tort:

kamilko
, wzór tatuażu super, choć rzeczywiście wydaje się duży. Gratuluję odwagi; przyłączam się do pytania madziorki - czy rzeczywiście bardzo bolało??
Serdeczne życzenia imieninowe :ico_prezent: Kwiatki od męża prześliczne!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 wrz 2008, 11:30

Frydza, to Wikusia ma już takie długie włoski ?? Ja na koko u Helenki to pewnie jeszcze z pół roku poczekam. Może siostrzyczka będzie miała więcej włosów hehe.
Aniu teraz tak niuni urosly tez jestem w szoku,musze jej spinac bo do uszu jej wchodza,a z przodu ma krociutkie,dziwnie jej rosna!!
Doczekasz sie u Helenki :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość