Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 wrz 2008, 11:06

Misia, to niecierpliwie czekam na informacje i trzymam kciuki :ico_sorki:
Jola, zdjęcia super, ślicznie wyszłaś, tak młodo, jakbyś była starszą siostrą dla Julki i Mirka :-) Kombinezon też fajowy :-)

Ja jestem teraz na etapie szukania bucików i nie wiem, gdzie we Wrocławiu zlależć sklep z bucikami tak małymi, żeby na Ulę pasowały, bo rozmiar 19 jest za duży....

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

19 wrz 2008, 12:01

Misia, to niecierpliwie czekam na informacje i trzymam kciuki :ico_sorki:
dziekuje i oczywiscie dam znac :ico_haha_01:

A to test z wczoraj:
Obrazek

co o nim sadzicie??

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 wrz 2008, 12:08

moja kuzynka jak byla na poczatku gdzies 2 tydzien to tez tylko tyle bylo widac wiec moze aha i dopiero po 30 minutach wyszla druga

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

19 wrz 2008, 12:45

moja kuzynka jak byla na poczatku gdzies 2 tydzien to tez tylko tyle bylo widac
no u mnie tez moze byc 2 tygodniowa ciaza, a od ostatniej miesiaczki liczac to 5 tygodni bedzie w niedziele

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 wrz 2008, 12:55

Pinko No to znamy Izę od tej samej strony :ico_oczko: owszem jej ojciec był alkoholikiem, dlatego mieszkała u babci-w tym bloku co Kuba, ale z tego co wiem ojciec zmarł jakieś 2 lata temu, chwilę po tym babcia, po ojcu dostała sprzęt muzyczny, który sprzedała za dużą kasę, a po babci 2-pokojowe mieszkanie... W ogóle to mieliśmy być z Kubą chrzestnymi jej syna, ale się z tego zgrabnie i kulturalnie wykręciliśmy :ico_sorki: nie widziałam ich później kupę czasu, a ostatnio wrócili z Anglii i ciągle się na nich natykamy u teściów :ico_noniewiem:

Co do butów, to ja chyba przymierzę Gabrielowi buty w bartku w koronie, nie kupię ich jednak, bo wydaje mi się, że 200zł za takie buciki to trochę za dużo... ale będę wiedziała jaki rozmiar tej firmy jest dobry i poszukam przez internet-nowcyh lub używanych, tak czy inaczej na pewno będą tańsze...

Na spacerze też już byliśmy, Gabriel się zrobił marudny i nie wiedziałam co na to poradzić, a On nagle zasnął z głową opartą o pałąk-jednym słowem sprawa się rypła :ico_oczko: położyłam oparcie i śpi teraz przed domem

Muszę ugotować obiad i czekam na Kubę, aż wróci z pracy, części do motocykla przyszły, bo avizo było w skrzynce...

Misia no właśnie jak czytałam Twojego posta to pomyślałam o tym, że wynik testu jest ważny przez określony czas tylko... wydaje mi się, że mdłości w większości przypadków zaczynają się mniej więcej miesiąc od poczęcia, a na takim etapie test by wykazał dwie ostre krechy :ico_noniewiem: ciekawa jestem co się okaże :ico_brawa_01: byłabyś majóweczką :ico_oczko:

i dziękuję za miłe skomentowanie Gabciochowego zdjęcia :-) chyba nawet ząbki na nim widać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 wrz 2008, 13:12

Ula coś marudna się zrobiła, zmierzyłam jej temperaturę, bo nawet jeść nie chciała i czółko ciepłe i ma 38 stopni, coś zaczyna mi pokasływać... nie wiem czy przeziębiona, czy to nic groźnego :ico_noniewiem:
Co do butów, to ja chyba przymierzę Gabrielowi buty w bartku w koronie
No właśnie słyszałam, że tam największy wybór, rzeczywiście 200 zł to dużo za dużo, zwłaszcza, że maluchy ponoszą te butki ze 2-3 miesiące jak dobrze pójdzie. Myślę, że dla Uli dobry będzie rozmiar 18, ale w żadnym sklepie jeszcze takich nie spotkałam, żeby miały gumową podeszwę. Poza tym nie wiem czy do zimy jej nóżka jeszcze nie urośnie i już sama nie wiem czy kupować już teraz czy jeszcze poczekać z miesiąc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 wrz 2008, 13:40

i już sama nie wiem czy kupować już teraz czy jeszcze poczekać z miesiąc
ja właśnie chcę poczekać...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 wrz 2008, 13:47

Może ja też poczekam, w końcu na spacerach Ula jeszcze nie chce chodzić. Jaką dużą ma stópkę Gabik? Ulka ma 10cm. W ogóle fajne zdjęcia w podpisie :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 wrz 2008, 13:51

witam m y po spacerku i obiadku zrobilam sobie dzisiaj takie pyszne golaki moze jadlyscie bo ja pierwszy raz .Golabki nie takie w kapuscie tylko tam kapuste siatkuje sie drobno dodaje se mielone ryz kasze manna jeczmienna (surowe)jajka wszystko sie miesza robi sie z tego golabki piecze a potem dusi w wywarze no i sos pomidorowy pycha musze konczyc bo melunia placze

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

19 wrz 2008, 15:39

Hello.

Justyna, masz rację, że pogoda senna dość. Ja większość dnia dziś przespałam.. WRESZCIE mogę pospać :ico_sorki:
Wogóle jak wczoraj napisałam posta to siostra rozmawiała ze swoim byłym chłopakiem z którym się kumplujemy i umówiła się z nim, że wpadnie do nas. Przyszedł o północy :ico_haha_01: i wyszliśmy do znajomej jeszcze. Wróciłyśmy to starsza siostra bawiła Norberta bo mówiła, że zbudził się z płaczem. A jak położyłam się to ten już rozbudzony cały w skowronkach i nie mógł usnąć. Chyba po półgodzinie usnęliśmy (koło 3 w nocy).
A rano ta młodsza siostra dopytywała się tylko czy już może wziąć Norberta i się nim zająć. Było przed siódmą jak wzięła go ode mnie a ja spałam do 12. Wstałam, zjadłam śniadanie, pobawiłam się z synkiem. Norbi zaczął marudzić więc położyłam go spać i usnęłam z nim znowu. Wstałam godzinę temu :-D i muszę się szybko ogarnąć bo koleżanka o 4 przyjdzie zobaczyć Norbiego.

Misia, ja to normalnie w szoku jestem, że może jesteś w ciąży, ale oczywiście jeśli się cieszycie to gratuluję :ico_brawa_01:

Justyna, masz super zdjęcia w podpisie. A wczoraj jak miałaś tylko to jedno Gabrysia to wogóle go nie poznałam, taki niepodobny do siebie na tym zdjęciu.. aż myślałąm sobie "a czyje to dziecko?" i patrzyłam czy oby na pewno Twój post czytam :ico_haha_01: Bardzo uroczo na nim wygląda :-)

Dla Kamilka na 9 miesiączek oczywiście :ico_tort: :ico_brawa_01:
Norbi za 3 dni skończy :-)

Jola, a Tobie bardzo ładnie w tych ciemnych włosach. Ja jak się farbowałam na czerń lub ciemny brąz to dobrze sama się czułam w takim kolorze, ale jak pozbyłam się tych farbowanych i teraz mam swój naturalny ciemny blond to mówią, że tak mi lepiej.

Wczoraj w H&M kupiłam Norbertowi fajne dżinsy za 30zł na 9-12m ale zsuwają mu się z pupy bo za szerokie w pasie.

O, a jeszcze pisałam Wam, że z Norbertem na ważenie w środę miałam iść. Byłam, ale jakiś dziwny system tam teraz wprowadzili i jeśli przyszłam tylko zważyć a nie po poradę to miałam pójść sama go zważyć. Poszłam, rozebrałam Norberta do body, kładę na wadze a tam nie dość, że cyferki skakały bo Norbi się wiercił to średnio wskazywała 6kg z hakiem :ico_szoking: Nie wiem co z tą wagą bo to nie możliwe by przez 3 miesiące stracił kg :ico_puknij: Wkurzyłam się i poszłam z tamtąd. W domu stanęłam sama na wadze, potem z Norbertem i wyliczyłam, że jakieś 9kg waży.. ale co to za ważenie :ico_zly:

Idę małego nakarmić bo zgłodniał ale coś od babci nie chce jeść.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość