Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

19 wrz 2008, 18:21

Iwonko ja sie nie gniewam i masz racje on ma swoj rozum i wie co robi chodzi mi o to ze on cale zycie byl odepchniety przez rodzicow nikt nigdy sie nim nie interesował i w tym swinstwie szukał ucieczki a ostatnie wydarzenia byly konsekwencja tego ze nigdy nie mial terapii a to jest nałóg i choroba ktora potrzebuje leczenia nikt mu jednak nigdy nie pomogl nawet terapełtka powiedziała ze takie lecyenie jest pryz udyiale rodziny

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 wrz 2008, 19:24

Ewelinko, powiem Ci tylko jedno - Twój mąż ma wielkie szczeście ze ma Ciebie, ze jestes wyrozumiała, ze chcesz mu pomóc... nie kazda z nas by to potrafiła...

Ja posprzatałam całe mieszkanie i jestem wsciekła bo P. tylko naczynia umył :ico_zly: znowu zapomniał o grafiku, muszę go oswiecic ale to juz jutro bo dzis padam...

Gabi, Emilka mnie szokuje tymi swoimi wypowiedziami :-D :-D :-D ja chce zeby tak Maja mowila :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

19 wrz 2008, 20:05

Dziewczyny ale nie wiecie ile mnie ta walka o jego zdrowie zycie i nasza rodzine kosztuje sa dni kiedyn sobie wogole nie radze caly czas placze a sa dni ze najchetniej bym wszystko zucila i odeszla ale wiem ze wtedy miala bym wyrzuty sumienia ze nie dalam mu szansy ze go zosatwilam jak najbardziej mnie potrzebowal tak sie nie pwoinno robic a juz tym bardziej nie powinna tak robic matka .

Ja wasze zdanie wpelni popierami i jestem tego samego zdania ze jest dorosym facetem odpowiedzialnym nie tylko za siebie ale i za rodzine i o to mam do niego najwiekszy zal ze nas olal ze pomyslal tylko o sobie ze mnie tyle miesiecy oklamaywal to barzdo boli nikt nie wie ile to kosztuje lez cierpienia i poswiecenia.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 wrz 2008, 20:32

Gabi, moge jutro??? :ico_sorki:

Ewelinko, kochana jestes :-) ale boje się ze pomagasz mężowi a zapominasz w tym wszystkim o sobie... placzesz, przezywasz, boje sie zebys przez to nie wpada w jakis dołek... moze zaserwuj sobie zawsze do sniadanka jakąś herbatke uspokajającą, napradwe pomaga :-)

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

19 wrz 2008, 20:35

:-) Michał rehabilituje się za fatalne przedpołudnie i teraz bawi się z dziadkiem w drugim pokoju, a jak ja tam zagladam to mówi : idź do pokoju :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 wrz 2008, 20:38

Gabi, jesli bedziesz miala czas to zerknij w IKEI na łóżka dla dzieci :-) z rama drewniana albo metalową...

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

19 wrz 2008, 20:40

Zastanawiam sie nad tym czy nie isc do psychologa bo na prawde nie radze sobei moze jakis dobry psycholog mi pomoze

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

19 wrz 2008, 20:44

Ewelinko, napewno nie zaszkodzi :-)

Martynko, chcialabym zeby Majka tak mnie wyganiala :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 wrz 2008, 08:15

Gabi, tak o takie z barierką, Maja tak sie wierci w nocy ze inne byloby mało bezpieczne.

Maja jeszcze spi, Piotrek w pracy a ja sie maluje :-D pogoda beznadziejna wiec czeka nas dzien nudów, tym bardziej ze wczoraj posprzątałam... w naszych rejonach panuje grypa jelitowa i P. juz bierze od wczoraj ma biegunke i wymiotuje, zeby tylko Maja nie załapała tego swinstwa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

20 wrz 2008, 20:43

Moj trzpiotek juz spi ja sama maz ma nocke w poniedzialek zadzwonie sie zarejestrowac do psychologa albo psychiatruy jeszcze nie wiem dokladnie dojrzałam juz do tej decyzji bo inaczej zwariuje

[ Dodano: 2008-09-21, 07:33 ]
A coz to nikt nie zaglada :ico_nienie: nie ladnie gzdei sie podziewacie dziewczynki my juz po sniadanku maly zjadl niewiele ale potem pewnie nadrobi noc koszmarna budzil sie co 2 godziny juz jak maz ma nocke to on czuje i chce do mnie i sie co chwila budzi cwaniaczek maly

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość