Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 wrz 2008, 13:48

gdzie dziewczynki?????sarenka, Agusia1982, slonko2008 ,dana,
rozpakowuje sie ????
pewnie na porodowkac i nic nam nie powiedzialy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-20, 14:11 ]
nie tylko kolek ale uczulen itd-to na samym poczatku najlepiej nic nie no gotowane miesko marcheweczke z owocy to jablka czasem nie cytrusy czy winogrona nic wzdymajacego(groch kapusta)nic gazowanego-lepiej tez sokow nie pic tylko wode czasem nie orzechy czy grzyby wiec ja stwierdzilam ze przez pierwsze 3 tyg bede jesc marchewke z ziemniakami
a jogurty i mleko mozna? bo bez tego to chyba nie wyrobie :ico_noniewiem: ,a marcheweczke z ziemniaczkami uwielbiam i chy :ico_noniewiem: ba sobie zaraz zrobie taka papeczke jak dla nie mowlaka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

20 wrz 2008, 14:21

Jestem,jestem kochaniutkie.JA postanoowilam rozpakowac sie na mIkolaja,tak jak z Oscarkiem:-)))a wiec poczekam spokojnie na was hehe.
marta zobaczysz ze lada moment i ty sie rozpakujesz.

Rozmawialam z moja sis,przeslala mi fotke Kubusia,normalnie slicznosci.Moiwila ze ciezko bylo go wypchnac ale z pomoca lekarza ktory naciskal jej na brzucha jakos poszlo.TEraz czuja sie dobrze.Kubus odsypia ciezki porod.

Co do ^kolek.Trzeba po troszku probowac czy dziecko nie bedzie reagowalo kolkami.Czesto dzieci sa alergikami na nabial wiec i to moze powodowac unich mocne kolki.Ale teraz jest pelno specyfikow w razie co.JA stosowalam herbatki koperkowe dla OSciego,bardzo dobry jest sab simplex,bobotic,fletulex i jest jeszcze pare ale umknelo mi z glowy.
Najgorsze sa potrawy wzdymajace,kapusta,fasola,ostre przyprawy,czekolada,owowce cytrusowe.

JAk chcecie to wam wstawie super tabelke co mozna a czego nie.

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 wrz 2008, 14:48

JAk chcecie to wam wstawie super tabelke co mozna a czego nie.
chcemy chcemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 wrz 2008, 15:37

chcemy chcemy
:-D chciemy chcemy :-D
JA postanoowilam rozpakowac sie na mIkolaja
:ico_haha_01: no to ladnie :ico_nienie: dalej dalej dzisisj polecisz bo Tobie szybko pojdzie i szybko zobaczymy nowe wrzesniowe malenstwo :ico_brawa_01:
zobaczysz ze lada moment i ty sie rozpakujesz
lada moment to moge byc rownie dobrze 2 tyg :ico_noniewiem: ale wytrzymama tylko wiecie co coraz czesciej mysle o tym czy mala jest zdrowa :ico_sorki: boze mam nadzieje ze sobie niczego nie wykracze :ico_sorki: :ico_chory: ...byla taka sliczna na usg i taka zdrowiutka sie wydawala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mam nadzieje ze tak jest :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
.Kubus odsypia ciezki porod.
no tak te biedne dzieci tez sie musza nameczyc :ico_olaboga: pewnie moja Iga na podobnym forum jak mamusia siedzi i dzieciaki juz jej nagdaly co ja czeka i nie chce wylezc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 wrz 2008, 17:25

...byla taka sliczna na usg i taka zdrowiutka sie wydawala
mam nadzieje ze tak jest
prosze cie nawet tak niemysl wiem,ze to trudne po sobie bo mi tez co chwila glupie mysli do glowy przychodza :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no tak te biedne dzieci tez sie musza nameczyc pewnie moja Iga na podobnym forum jak mamusia siedzi i dzieciaki juz jej nagdaly co ja czeka i nie chce wylezc
oni tak z moim Kacprem sie umowili on tez nie ma zamiaru wyleźc sam ,tylko go sila wyciagac beda :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D :-D

Była u mnie znajoma przed chwila, przyniosla pyszna rolade wisniowo jogurtowa i sernik ona zjadla jeden kawalek a ja trzy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_noniewiem: ,zostal jeszcze kawalek sernika dla Piotra ale wtpie czy sie uchowa :ico_olaboga: ja normalnie jak jakis odkurzacz jestem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

!

20 wrz 2008, 17:57

witam witam dziewczynki,ja jeszcze 2w1,i mysle ze tak zostanie do czwartku,objadajcie sie dziewczyny,bo nie dlugo nie będzie nam można,ja przez te teraz kilka dni to mam masakre,wcinam wszystko co popadnie,ale to chyba tak juz organizm sam,bo wie ze za kilka dni wiele nie bedzie mozna! :ico_szoking: takze objadajmy sie póki możemy!!!
dziewczyny oklady z kapusty są na opuchnięte piersi i na zastój pokarmu,także na pewno nie na zatrzymanie,słyszałam że pomagają bardzo ,no i że w 3 dobie po porodzie jest największy przypływ pokarmu,też sie boje tego karmienia bo wiem jak to wygląda,wcale to nie takie proste jakby sie zdawalo!ja corci nie karmiłam pomimo że mleka miałam dużo,ona nie chciała,nie umiała ciągnąć,takze wiem ze to ciężka sprawa!

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

20 wrz 2008, 17:57

Ostatnio zmieniony 20 wrz 2008, 18:01 przez sarenka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

20 wrz 2008, 18:00

sarenka u mnie sie to nie otwiera :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 wrz 2008, 18:39

jezu dziewczyny a ja nie moge nic zabardzo jesc dzisisj :ico_placzek: zjadlam skibke chleba na snbiadanie 2 jablka i troche salatki :ico_sorki:
i tak zaraz musialam leciec do kibelka...nie mam zabardzo na nic ochoty a wczoraj przed spaniem to az sobie miske kolo lozka polozylam -jakbym ne zdazyla do wc :/
wogole to mam schize ze mi troche te wody lece :ico_noniewiem: przed chwila jak bylam w kibelku to sie przestraszylam bo wkladka mokra :ico_szoking:
teraz zmienilam wszystko i zobaczymy czy cos poleci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

20 wrz 2008, 19:04

wogole to mam schize ze mi troche te wody lece przed chwila jak bylam w kibelku to sie przestraszylam bo wkladka mokra
mi sie wydaje ze zanim te wody odejdą musi pojawić sie krew-tak zwany czop musi najpierw wyleciec a potem wody,a z tym jedzeniem,gdzies czytalam ze przed porodem tak jest,ze nie chce sie jesc i ze organizm sam sie tak reaguje,sie oczyszcza,także Martusia moze ty juz sie szykuj na porodówke,a i ja tez mam problem od kilku dni zauważyłam że mam cały czas mokro,nie wiem czemu? :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość