Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 wrz 2008, 21:58

adiawlasnie tego wyczucia jej brakuje ja nie wiem ale ona generalnie czasem ma tekie texty ze glowa boli i nie wiadomo w ktora strone skrecic o zachowaniu juz nie wspomne wiec z ta drugo siora(co ma 2 dzieci) czsto na nia klniemy-co zrobic
wiesz ja mam jedna siostre jak byłam w Pl to sie nam dobrze nie zylo ona ciagle byla o mnie zazdrosna nawet jak kiedys odwiedzilam ich w polsce to na koniec mnie olala i sie nie porzegnala a byla w pokoju obok, za to teraz spoko nawet chrzesna kacpra bedzie :ico_brawa_01: ,ale i tak dalej wiem ze ona ma z gorem bo jej charakter sie nie mieni straszna materialistka i zachowuje sie jak małolata a jest tylko rok mlodsza ode mnie,najbardziej mnie boli ze jest niedobra dla mamy mojej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 wrz 2008, 22:04

najbardziej mnie boli ze jest niedobra dla mamy mojej
moze jeszcze jaj minie i doceni mame :ico_sorki:
moj brat -jest 3 lata mlodszy ode mnie - tez sie bardzo nie ladnie czasem zachowuje w stosunku do moich rodzicow-z tego co widzialam jak bylam w PL :ico_noniewiem:
a ja z nim mam slaby kontakt od roku kiedy to moj maz musial go ustawic do pionu bo zaczol do mnie textami lekko dziwnymi mowic :ico_noniewiem: ale gereralnie chodzilo o to ze wszystko bylo ok -kiedy dostawal od nas kase i prezenty ale jak moj maz uslyszal jak sie zachowuje w stosunku do mnie to powiedzial ze trzeba z tym skonczyc i sie zgodzilam a on sie odplaca jak moze-zablokowal mnie na gg i takie tam pierdoly :ico_oczko: ...ach to rodzenstwo ...normalnie czasem to wymiekam :/

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 wrz 2008, 22:11

ale gereralnie chodzilo o to ze wszystko bylo ok -kiedy dostawal od nas kase i prezenty ale jak moj maz uslyszal jak sie zachowuje w stosunku do mnie to powiedzial ze trzeba z tym skonczyc i sie zgodzilam a on sie odplaca jak moze-zablokowal mnie na gg i takie tam pierdoly
no jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o.... :ico_noniewiem:
moja siostra po prostu jest dla mamy wredna przez jej zachowanie zniecheca ludzi do siebie i mamy, a mama Ladn kobieta i chcialaby sobie zycie jakos ułożyc a ona wszystkich facetow od niej odstrasza :ico_zly: :ico_zly: ,Piotrek widzial co ona robi stwierdzil ze jest jebnieta :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 wrz 2008, 22:15

a mama Ladn kobieta i chcialaby sobie zycie jakos ułożyc a ona wszystkich facetow od niej odstrasza
oj to nie ladnie :ico_nienie:
samolubna jest-mamie tez sie od zycia cos nalezy :ico_sorki:
musisz miec nadzieje ze jej jeszcze minie :ico_sorki: moze pozniej dojrzewa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 wrz 2008, 22:20

oj to nie ladnie
samolubna jest-mamie tez sie od zycia cos nalezy
musisz miec nadzieje ze jej jeszcze minie moze pozniej dojrzewa
taki jej charakter chory :ico_chory: czasem myslalam ze powinna do psychiatry isc :-D
ona generalnie z mama juz nie mieszka ale co tydzien przyjezdza po kaske wiadomo, a mama sie jej daje tyle razy jej mowilam zeby postawila jej jakies warunki , a szkoda mowic tylko sie wkurw@#$%%#$% :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 wrz 2008, 22:24

a szkoda mowic tylko sie wkurw@#$%%#$%
no wlasnie a nam nie wolno sie denerwowac :ico_haha_01:
wiesz co czasem wlasnie dla tego sie ciesze ze jestem tutaj :ico_sorki:
nie musze na to wszystko tak z bliska patrzec i zaglebiac sie w te wszystkie rodzinne afery :ico_oczko:
zawsze to troche mniej strasu :ico_sorki:
moj maz juz spi :ico_noniewiem: i oczywiscie jutro co!!!!!!!!Nie jedzie na ryby :ico_szoking: :ico_szoking: szok ale za jedzie idiota do pracy i bedzie dziarac kolego bo on wraca do Polski i mu go zal :ico_haha_01: :ico_haha_01: a zapomnialam dodac ze za darmo oczywiscie :ico_puknij: tak wiec znowu zobaczymy sie po poludniu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 wrz 2008, 22:31

moj maz juz spi i oczywiscie jutro co!!!!!!!!Nie jedzie na ryby szok ale za jedzie idiota do pracy i bedzie dziarac kolego bo on wraca do Polski i mu go zal a zapomnialam dodac ze za darmo oczywiscie tak wiec znowu zobaczymy sie po poludniu
ja mojemu daje jeszcze gora godzine i tez do lozka pojdzie :ico_noniewiem: jutro ma wolne w koncu :ico_sorki: wiec pewnie wstanie o 13 i pojedziemy gdzie o 15 do miasta jak juz bedzie slyszal ze mi w brzuchu burczy :-D bo lodowka pusta.
a teraz siedzi i narzeka szlak mnie trafia :ico_zly:
ciekawa jestem czy mu wolne w czwartek dadza w koncu synek sie bedzie rodzil :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 wrz 2008, 22:34

w koncu synek sie bedzie rodzil
ale super to brzmi :ico_brawa_01: no adia duzo Ci nie zostalo :ico_sorki: oby do czwartku :ico_sorki:
wiesz co ja nie wiem ile on w tej pracy pracuje ale normalnie jak ty rodzisz to mu sie naleza 2 tyg urlopu platne po 180F tygodniowo -przynajmniej u nas tak jest :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

20 wrz 2008, 22:34

a zapomnialam dodac ze za darmo oczywiscie tak wiec znowu zobaczymy sie po poludniu
dobry chlopak z niego :ico_haha_01: , Piotrek tez taki a potem żałuje juz tyle razy na tych kumplach sie przejechal :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 wrz 2008, 22:37

dobry chlopak z niego , Piotrek tez taki a potem żałuje juz tyle razy na tych kumplach sie przejechal
wiesz nawet nie chodzi o kase ale o czas bo jak zwykle ja na tym ucierpie a on mysli bardziej o kolegach niz o mnie :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość