Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 wrz 2008, 14:43


Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 wrz 2008, 20:28

Syla Martynka dba o figure :-D

katrin beagle i jack russelki sa nieznosne i trudne w wychowaniu, lablador znowu najlepszy dla dzieci ale duzy...mam dylemat ale mam pol roku na myslenie :-D

[ Dodano: 2008-09-19, 23:22 ]
no kurde niemam nawet co poczytac...

szukalam przepisiorkow bo jutro mamy party-bbq...Michal zaprosil znajomych z roboty i jakos ponad 20 osob ma byc i trzeba cos do szamania machnac :-) oprocz grilla jakies salatki i takie tam...moze ktoras ma ochote...pomoc :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-19, 23:23 ]
szkoda ze niebedzie ciazowek bo bym kamieni dała i problem z glowy heh

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

20 wrz 2008, 08:27

ja jestem chętna mróweczko mogę pomóc lubie szykowac różne rzeczy na imprezki u nas ostatnio z imprezami cieńko :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-20, 08:27 ]
a co do tych kamieni dla ciążówek to maja byc miekkie a takich raczej nie znajdziesz :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 wrz 2008, 08:41

to może dziś na drugie śniadanie obsmyrczę parę kamieni :ico_smiechbig:

Mróweczka kurcze nie zazdroszczę tego pichcenia :-D , bo ja teraz wogóle nie mam ochoty na gotowanie :ico_wstydzioch: , ale chętnie wpadnę pojejść :-D

jejku w przyszłym tygodniu Oskar będzie kończył już 1,5 roku :ico_szoking: , kiedy to zleciało, a teraz taki duży mi się wydaje :-)

a pisałam Wam,że w Kołobrzegu jest remont oddziału położniczego i ginekologicznego jak coś to trzeba jechać do jednej z 3 miejscowości :ico_zly: i nie wiadomo kiedy skończą :ico_zly:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

20 wrz 2008, 11:41

CAROno to nie za fajnie jak ileś kilometrów bedziecie musieli jechać do szpitala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

20 wrz 2008, 12:29

Hej
caro, to Was załatwili z tym szpitalem... Ale przecież nie mogą się babrać z tym w nieskończoność. Może się uda, że będziesz rodzić w pięknym szpitalu, w komfortowych warunkach :-)

A u nas stało się nieszczęście... Przyjechał wczoraj pan i "zabrał" wesele... :ico_oczko: Za to zostawił bajki i powiedział Julci, że nie wolno bawić się DVD, dekoderem, ani tym bardziej rzucać pilotem... :-D :-D Bo nam facet wczoraj dekoder instalował, i ja jej naściemniałam, że pan zabrał wesele, i już nie można oglądać :-D :-D Mam spokój... najgorsze, że pan zostawił kolorowe pudełko, którego nie wolno rozszarpać na strzępy. Julka teraz chodzi smutna i przeżywa... Pudełko- nie, pan nono, pilot lezi, ziućać nie, pan nono... :-D
A w ogóle to mamy spuchniętą rączkę po szczepionce i rozbitą wargę, bo mi się dziecko na zakręcie nie wyrobiło :ico_olaboga: A Julka kojarzy ból rączki, z tym, że ta dziewczynka, z która się często bawi z miesiąc temu ją szczypnęła w te same miejsce a nie ze szczepionką. Chodzi i skarży- Iga kuku, boli niunię. Najgorsze, że od tamtego wydarzenia boi się jej i nie ma mowy o wspólnych spacerach :ico_noniewiem:
Dobra, lecę dalej pełnić obowiązki kury domowej. papa

[ Dodano: 2008-09-20, 13:56 ]
Mróweczka ja się chętnie piszę do pomocy... w jedzeniu :-D Ja też lubię szykować... ale zależy komu :ico_oczko:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

21 wrz 2008, 14:44

wszystkich wywiało w wekend u nas brzydko i jesteśmy w domku buziaczki dla was

[ Dodano: 2008-09-21, 18:13 ]
powiedzcie mi co dajecie na kolacje i na śniadanie dzieciakom oprócz mleka czy tam kaszki bo brak mi pomysłów

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

21 wrz 2008, 22:20

hej
Mróweczka, no to chyba jeszcze imprezka trwa, o 20 osób to juz duzo, u mnie w domku to 10 osób i juz taki tłok że szok, nie do się ruszyć, takie mam małe mieszkanko.

caro, nasze maluchy razem będa obchodzić, bo Kamillo to o jeden dzień młodszy od Oskarka, mmi tez się wydaje ze kamilek już taki duży, a jaki cwany no i bardzo rozumny.

Kolka, bidulka ta Julcia zabrali jej wesele, i co ona teraz będzie oglądać. Ucałuj malutką w rączke, może opuchlizna zejdzie.

syla75, Kamilo wcina o 6 rano butle, a pózniej gdzies około 9 - 10 parówke, jajka smazone, budyń, bułke lub chlebek z wędliną, pastetem, dżemem, no nieraz to tylko danonkawciągnie. Tylko że najpierw sie pytam co chce zjeść, i mu pokazuje, on sam decyduje co chce. I wtedy to chociaz zje, bo to co ja mu szykowałam przewaznie musiałam ja zjeść, a teraz on wybiera i o dziwo zjada.
Najlepiej lubi jajka.

Wczoraj bylismy na basenie, maly się wyszalał w wodzie, ale na początku się bał, było super.

Pa do juterka

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

22 wrz 2008, 02:48

Mroweczko-jak tam imprezka?Udana?Na pewno!Jesli moglabym Ci cos poradzic z tymi psami,to chyba przy dziecku madrzej miec labradora niz beagla.To wyjatkowe rodzinne psy i w dodatku piekne,a ze troszke wieksze, :ico_oczko: to chyba nie wada.

Kolka-jak moglas obcemu panu pozwolic zabrac wesele???Gratuluje pomyslu,bop rzeczywiscie,jeszcze pa´re dni a nie moglabys patrzec na nikogo,kto byl na tym weselu.U mnie ciagle nr 1 sa Teletubisie.

Hektorka-dzieciaki uwielbiaja basen,nasz tez.A my dzis wybralismy sie pierwszyraz na rowery razem z malym.Siedzial dumny jak paw.Musimy czesciej tak wyjezdzac(tylko jeden problem,ze mamy teren nieplaski i ciagle wyskakuje jakas duza gorka :ico_placzek:

Syla-u nas podobnie jak u Kamilka Hektorki z jedzeniem,oprocz tego,ze nie za bardzo sam jeszcze wybiera.

Caro-o ile dobrze paietam,to przed porodem Oskarka,tez byl tam jakis remoncik bo grozilo Ci rodzenie w Koszalinie.Na razie nic sie nie martw,wtedy zdazyli,wiec teraz tez zdaza.

Wiecie co z calym szacunkiem do tego co pisala kiedys o relacjach z tesciowymi nasza Kolka,ale moj przypadek naprawde nie idzie pod to wszystko podciagnac,bo moja tesciowa NAPRAWDE jest nienormalnie upierdliwa.Niedosc,ze zapraszam te monstrum na obiad to robi fochy,ze nie wiadomo czy przyjdzie bo Tylko moj maz ja zapraszal na obiad a nie ja. :ico_puknij: Chyba bede musiala listownie zapraszac ta wiedzme.A potem caly czas nie mogla wybaczyc Antosiowi,ze mowi mama,mama.CZEMU TATA NIE WOLA??? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: I od kiedy mama wola,bo przeciez tak ladnie Tata wolal. :ico_puknij: I dwie godziny do naszego maluszka ,zeby TATA i BABA mowil.Nieumiala zniesc,ze on teraz caly czas mnie wola. :ico_puknij: WARIATKA i tyle. :ico_haha_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 wrz 2008, 09:35

Cześć dziewczynki, nie odzywałam się wczoraj, bo tata cały dzień w domu, to się nie właczałam nawet kompa

Katrin ty i tak masz nerwy,ze wogóle ją zapraszasz na ten obiad i bardzo dobrze,że mówi tylko mama-swój chłopak :ico_oczko: , Oskar też mówi tylko mama- tata i baba wogóle-tylko,że moja mama to wcale się an to nie obraża, a swoich drugich dziadków to praktycznie nie zna :ico_noniewiem: , ale co tam ja tam płakać nie będę, ja praktycznie tez nie widaywałam ani jednych ani drugich dziadków i na ludiz wyszłam :ico_oczko:
Kurcze fajnie,ze sie wybraliście rowerami, super,ze młody zadowolony :ico_brawa_01:

syla Oskarek to je o 6-tej butle, o 9 pije sok, a póżniej to dopiero jakąś kanapkę, albo danonek, bo wczesniej to nie chce...

Hektorka masz zdjecia z basenu?

Kolka a to wredny Pan zabrał wesele, nieładnie :ico_nienie:

a u nas dzis leje, a miałam do miasta sie wybrac :ico_zly:

wtedy to zamkniety był oddział, bo gronkowca wykryli i to jakos 2 tygodnie i juz otworzyli, a teraz z tym remontem to niewiadomo kiedy skoncza :ico_noniewiem: , w srode ide do gina to sie spytam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość